Skocz do zawartości
tata45

Montaż lusterka fotochrom

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Zakupiłem ostatnio lusterko foto z czujnikiem deszczu. Czujnik deszczu mnie nie kręci. Natomiast co oprócz lusterka jeszcze potrzebuje. Podpięcie kabli to rzecz oczywista. A jak wygląda sprawa demontażu starego zwykłego lusterka? Dużo tematów jest już nieaktualnych. Proszę o pomoc, chyba że ktoś z podkarpackiego by mi się tego podjął ;)

 

ps zdjęcie poglądowe tego co mam.

565161104_1_644x461_lusterko-wewnetrzne-vw-passat-b5-golf-iv-bora-audi-a3-leon-superb-16-radom.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
41 minut temu, tata45 napisał:

A jak wygląda sprawa demontażu starego zwykłego lusterka?

Stare przekręcasz na mocowaniu o 90st w lewo i zdejmujesz,

Edytowane przez riccardoa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

próbowałem tak jak radziłeś ale nie bardzo chce zejść.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu masz jak zamontować,więc ja zawsze demontowałem obracając w odwrotną stronę i nigdy nie miałem problemu2017-09-21_211201.thumb.jpg.8e39271fe9049b7ffb00d314c98d7f58.jpg

Ewentualnie demontaż,ale ja nie próbowałem tego.

2017-09-21_211249.thumb.jpg.34dcade8f32536172c8aed049d8264cb.jpg

Edytowane przez riccardoa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok, już sobie poradziłem z jego ściągnięciem. Teraz potrzebuje porady, jak montowaliście fotochroma? na oryginalnej nóżce czy jakoś ją przerabialiście?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety nie ma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz dwie możliwości albo zdobyć oryginalny uchwyt na szybę i wkleić (np;w jakimś warsztacie zajmującym się wymianą szyb,albo przeróbki mocowania w lusterku przy wykorzystaniu starego swojego zwykłego lusterka.Tu masz opisane co i jak co prawda nie Passat tylko Golf 4,ale to to samo lusterko http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=14&t=442242

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności