Skocz do zawartości
zbojna

Sprzedam Czesci

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, A gdzie sie podzial temat z sprzedaza czesci uzywanych dla forumowiczow?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taki dział zniknął jakieś 4 lata temu ;) myślę nad jego przywróceniem bo nowe forum ma o wiele lepsze możliwości do tego, muszę to tylko omówić z adminem :P 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@jedrus  & @Duży 

 

Panowie przemyślcie sprawę.   Przykładowo potrzebuję teraz końcówki 1K0 612 071N.  

0a06e42f5caa4157.jpg

 

 

Przekopałem allegro, olx, szroty i co tam jeszcze się dało i nic, a ludzie na forumku mogą takie rzeczy mieć bo grzebią w autach na potęgę. 

Tak to na forum mogę zgłosić poszukiwania takiej części i albo ktoś to wydłubie z garażu albo jak sam będzie chodził po szrotach to przy okazji znajdzie. W kupie siła !

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do dzialu sprzedam czesci wrocimy po uporzadkowaniu wszystkich spraw na forum, ktore maja obecnie wyzszy priorytet.

Zajmiemy sie tym nie wczesniej niz za 2 tygodnie i nie pozniej niz za 2 miesiace ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, StreamHD napisał:

Przekopałem allegro, olx, szroty i co tam jeszcze się dało i nic, a ludzie na forumku mogą takie rzeczy mieć bo grzebią w autach na potęgę. 

Tak to na forum mogę zgłosić poszukiwania takiej części i albo ktoś to wydłubie z garażu albo jak sam będzie chodził po szrotach to przy okazji znajdzie. W kupie siła !

http://www.ebay.de/itm/Original-Volkswagen-Golf-VI-6-Unterdruckventil-1K0612071-40-14081-/132281810992?epid=744122795&hash=item1ecc9c4030:g:wK4AAOSwM2RZgcTN

To nie to? Mamy userów Niemczech więc i zakup nie powinien stanowić problemu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pomoc ale odpisali mi z ASO, że samej końcówki nie kupię. Tylko razem z przewodem, więc przekopałem całe allegro i kupiłem cały przewód. Spróbuję zdjąć przewód z tej końcówki. 

Edytowane przez StreamHD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności