Skocz do zawartości
anonim1950

Climatronic jak zmienić ustawienia

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanie odnośnie climatronica , za kazdym razem jak przekrecam zaplon włącza sie climatronic , czy jest mozliwosc ustawić tak aby po przekreceniu zapłonu cilamtronic byl off ?

Edytowane przez anonim1950

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zejdź z poziomem nadmuchu na 0, wtedy wyświetli się napis "OFF".

Climatronic powinien zapamiętać to ustawienie i po uruchomieniu zapłonu nadal powinno tak być.

Jeśli jednak nie chcesz nawet informacji na wyświetlaczu to wyjąć bezpiecznik bądź odłączyć zasilanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No własnie w tym rzecz że nie zapamietuje , schodze na off i przy kolejnym uruchomieniu zapłonu climatronic sie włącza 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W moim przypadku taki defekt nie występuje.

Być może to jest kwestia danej wersji Climatronica bądź jest problem z obwodem po wyłączeniu zapłonu. Rodzaj nadmuchu czy tryb AUTO/ECON zapamiętuje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zapamietuje , nie da sie jakoś ręcznie zapamietac ?

Edytowane przez anonim1950

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Bladiseer napisał:

Zejdź z poziomem nadmuchu na 0, wtedy wyświetli się napis "OFF".

Climatronic powinien zapamiętać to ustawienie i po uruchomieniu zapłonu nadal powinno tak być.

Potwierdzam , przynajmniej u mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponownie zapytam: "Rodzaj nadmuchu czy tryb AUTO/ECON zapamiętuje?"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bladiseer Mój bląd sprawdzilem dzisiaj i tryb AUTO/ECON zapamietuje , jedynie off nie , co w takim razie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A resztę rzeczy, kierunek nadmuchu itd.?

Masz Climatronic z przyciskiem OFF (rzadkie przypadki) czy wyłączasz schodząc z nawiewem?

Zrób autodiagnozę Climatronica. Auto w jakiś sposób modyfikowane, rocznik? Może auto ma linię CAN, a Climatronic już nie bądź na odwrót i to powoduje komplikacje.

Fajnie jakbyś miał na podmianę jakiś panel, wtedy po przekładce wiedziałbyś co wykluczyć.

Wg. mnie trudno powiedzieć, dla mnie wygląda jakby brakowało napięcia po wyjęciu kluczyka i Climatronic tracił ustawienia bądź problem z komunikacją czy uszkodzenie panelu.

Niemniej niech jakaś osoba obeznana wypowie się w tym temacie bądź na elektrodzie udzielą Ci odpowiedzi.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reszte tez zapamietuje kierunek nadmuchu itd. 

Climatronic mam bez przycisku off, wyłaczam schodzac w dół nawiewem.

Co da ta autodiagnoza? Auto nie bylo modyfikowane , rocznik 1998.

Niestety nie mam innego panela na podmiane.

Jakby brakowało napiecia po wyjeciu kluczyka i climatronic tracil by ustawienia to raczej by tez nie zapamietywal innych ustawien .

Co robic w takim razie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj wyłączyć tryb auto i dopiero wyłączyć Climatronic. Spróbowałbym też z włączonym ECON'em. Panel spróbowałbym przełożyć do auta znajomego, jak polift bądź CAN to będą błędy, ale zobaczysz czy reaguje jak u Ciebie. Najwyżej kupić coś z szrotu po taniości, żeby chociaż wiedzieć. Możesz też sprawdzić pinologię oraz schematy, sprawdzić napięcia na kostce.

http://mr-fix.pl/wpis/climatronic-menu-serwisowe-autodiagnoza/

To jedyne co mogę poradzić, jak ktoś inny nie odpowie to szukaj pomocy gdzie indziej.

http://forums.vwvortex.com/showthread.php?892556-Can-Climatronic-be-set-up-so-that-it-stays-off

http://forums.vwvortex.com/showthread.php?1599215 - Phateon

http://forums.vwvortex.com/showthread.php?4135028-Climatronic-am-I-an-idiot

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności