Skocz do zawartości
jedrus

Zmiana silnika forum na IPB

Rekomendowane odpowiedzi

Mi też na chrome w telefonie działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie czytamy dokladnie :D

Forum nie dziala NA WINDOWS XP NA PRZEGLĄDARCE CHROME :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedrus na czarnej wersji nie ma tego guzika w dolnym prawym rogu. Powrotu do początku strony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ostatnią wersją Chrome na Windows XP oraz Vista jest wersja o numerze 49. Więc prawdopodobne jest że nie będzie działać forum na Windows Vista w przeglądarce Chrome.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko Firefox na starych windowsach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisałem już ale ponowię,

w obserwowanej zawartości nie widać w którym  temacie coś się zadziało. Wszystkie są podpisane że ostatnia zmiana w temacie jest 18.09.17 czyli dzień uruchomienia silnika. Nie ma też widocznych przycisków, aby wybrany temat otworzył się na np. ostatniej stronie, trzeba wejść w temat i dopiero w temacie można wybrać która str.nasz interesuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zrób mi proszę screena tego o czym piszesz - której opcji z menu dokładnie używasz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, jedrus napisał:

zrób mi proszę screena tego o czym piszesz - której opcji z menu dokładnie używasz?

Dodaje film z telefonu, ale w kompie jest identycznie. Tematy jakby martwe i nie było w nich aktywności. Dodatkowo przydały by się takie przyciski jak na screenie do konkretnej strony tematu.

Screenrecorder-2017-11-27-03-36-02-767.mp4

Screenshot_2017-11-27-15-43-33-407_com.android.chrome.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy widać gdzieś numery postów w danym temacie bo nie potrafię tego znaleźć? Kolega marcin_pesel już też o to pytał (na str 5 tematu) - i tu właśnie np chciałbym podać numer jego posta:crazy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@grabson7, konkretnego numeru nie widać, ale możesz linkować do konkretnego komentarza (w prawym górnym rogu każdego posta jest taka ikonka - obok zgłoś ten post). Tam jest link do tej konkretnej wypowiedzi, która Cię interestuje).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok, dziękuję już wszystko jasne Marku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Przepraszam, że tak podbijam, ale wystarczy skopiować ,,adres odnośnika", który jest pod informacją z lewej strony posta, np.  ,,Napisano xx grudnia". Po wklejeniu, link sam się przerabia na powyższy odnośnik. Wesołych! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę się zalogować.

 

Po latach używania Opery (Windows 7 64 bity) postanowiłem wrócić do Firefoxa i niestety nie mogę się zalogować. Nie ma problemu z innymi forami, w tym opartymi na tym samym silniku. Wersja FF najnowsza 57.

Kiedy wpiszę złe hasło natychmiast jest informacja o tym, czyli coś tam się z serwerem kontaktuje, ale po wpisaniu prawidłowego hasła jest czekanie, czekanie i w efekcie takie coś:

https://screenshots.firefox.com/y7OkBoZKbwljCKdQ/forum.vw-passat.pl

 

Czyszczenie ciastek i podobne operacje w opcjach nic nie dają. Ten sam komunikat mam podczas próby wysłania nowego hasła.

A na koniec najciekawsze. Zainstalowałem Chrome i to samo. Czyżby coś z moim kontem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co się stało z numerami postów w tematach? To była bardzo fajna opcja, bardzo pomagała w szukaniu konkretnych postówinformacji.

Edytowane przez Jankus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2017 o 11:44, marecek napisał:

konkretnego numeru nie widać, ale możesz linkować do konkretnego komentarza (w prawym górnym rogu każdego posta jest taka ikonka - obok zgłoś ten post). Tam jest link do tej konkretnej wypowiedzi, która Cię interestuje).

@Jankus nima ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cały czas uważam, że obecna forma forum to tryb awaryjny poprzedniej wersji...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności