Skocz do zawartości
jedrus

Zmiana silnika forum na IPB

Rekomendowane odpowiedzi

@jedrus, a czy dałoby radę walnąć taki myk aby wszyscy członkowie danego klubu dostawali powiadomienie o nowych tematach w danym klubie? Przyspieszyło by to uzyskanie odpowiedzi i powiadomienie innych o jakimś problemie, czy chociażby uzyskaniu porady.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

da radę - zainteresowani muszą dodać dyskusje w klubie do obserwowanych:

image.png.a2ff58fe41fe800c36512a49980747b9.png

rozwiń to menu i zobaczysz ile tam ciekawych opcji. moim zdaniem to bardzo niedoceniona i niezauważana opcja przez wszystkich.

postaram się zrobić do tego jakiś tutorial + błyskający przycisk "Obserwuj" :D

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Z forum korzystam tylko z telefonu i w widoku mobilnym przycisk obserwuj jest niewidoczny. Po przełączeniu w tryb komputerowy już go widzę i obserwuję klub. @jedrus, Dzięki za pomoc. Coraz bardziej zaczynam się przekonywać do tego nowego silnika i jego możliwości. I coraz bardziej zaczyna mi się on podobać.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem od kiedy ale mam wrażenie ze licznik postów niedomaga

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tzn? z tego co wiem licznik postów nie jest aktualizowany w trybie rzeczywistym tylko "w tle" z mozliwym opóźnieniem. pytanie, czy to w ogole ma znaczenie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie nie ma znaczenia ale co zauważyłem 

image.png.4ed0ae899c1ae8bebb9e62049e667c61.pngimage.png.4fb1181f2a89b6a023c5932a7573788c.pngimage.png.0a906aa50be35b15357ed72b12559237.png

 

Koledzy wydaje mi się że udzielający się ale w liczniku mało trochę... chyba że w  Mój Passat  się nie liczy? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki panowie sprawdzę to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W związku z informacjami jakie napływały do mnie od zainteresowanych działem B8 zmniejszyliśmy w nim liczbę działów tematycznych. Mam nadzieję, że teraz będzie wygodniej bo faktycznie nie było tam zbyt dużo tematów i ten podział był sztuczny.

Dziękuję za feedback.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:wmorde:marecek:padaka:bezzebow:spadam 

  • Like 1
By artmin,

nowe emotki? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

włączyłem już nowy czarny - możesz się przełączyć na dole strony :)

kilka słów wyjaśnienia:

  • poprzedni styl nie miał wsparcia i w wielu miejscach powodował błędy - moje przeoczenie, że go zainstalowałem w ferworze walki nie sprawdzając wsparcia
  • nowy styl czarny ma wsparcie - zarówno twórców jak i moje ;) tzn. jeśli coś Wam tam nie działa / nie podoba się - piszcie, będziemy tuningować

Ten czarny styl nie ma obecnie nawet logo - postaram się na niego przesiąść na najbliższe dni i powoli dopasowywać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest szansa w widoku mobilnym widoczny był model/silnik?

Sytuacja jak poniżej, kolega ma problem i zadaje pytanie ale nawet nie wiadomo czy ma benzynę czy diesla

 

Screenshot_2017-10-24-18-36-56.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbuję to gdzieś upchnąć :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@marcin_pesel, wystarczy kliknąć w jego nick i przewinąć w dół i masz pozycję samochód w profilu.

Tutaj przykład z Twojego profilu

 

Zrzutekranu_2017-10-24-18-59-33-193.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby tak, tak samo mogę sobie w tel przebaczyć na widok komputerowy i mieć te dane na wierzchu. Ale jeśli się da to czemu nie ułatwiać sobie życia ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja przed chwilą dojrzałem coś takiego

 

Bez tytułu.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od momentu zmian na forum nie mogę używać Chrome - wyświetla komunikat jak poniżej.

 

Forum- 2017-10-24 , 23_59_20.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Windows XP i Chrome - nie da się. Musisz używać Firefox. Przykro mi ale nie jesteśmy w stanie utrzymać kompatybilności wstecznej dla Twojego przypadku użycia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Działa Ci na Chrome ale nie na Windows XP. Co do drugiej części wypowiedzi - u mnie działa znośnie :) Tzn. nie widzę dużych opóźnień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności