Skocz do zawartości
jedrus

Zmiana silnika forum na IPB

Rekomendowane odpowiedzi

pomogło odświeżenie skryptów? wyczyściłem też cache po stronie forum, powinno pomóc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy pomogło bo to się zdarza raz na jakiś czas w moim przypadku., będę informował jakby coś 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem o co biega ale będąc w jakimkolwiek temacie i najeżdżając myszką (nie klikając, wystarczy najechać) na jeden z zaznaczonych  przycisków strona automatycznie się odświeża i wyrzuca mnie na główną 

image.thumb.png.7c113206ecabd078d4c92db9e3ac14ce.png

 

@vwtdi90 masz tak samo? 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam problem z ustawieniem aktywności. Zastosowałem się do wypowiedzi marka z 22  września o ustawieniu i dodaniu kanału, i niby zadziałał bo widać kanał test, ale nie wyświetla mi tak jak w starym forum jednego temtu, tylko każdą wypowiedź w temacie.

 

ps.Chyba już jestem za stary na zmiany :)

 

Bez tytułu.png

 

Pomożecie???

 

edit:

Dobra już działa poprawnie. Zmieniłem na "tylko zawartość" i już widać tylko jeden temat.

To jeszcze jedno pytanie, czy nieprzeczytane tematy od zmiany forum się zresetowały??? Tzn do momentu działania VB w temacie którego nie przeczytałem wcześniej, a po wejściu nowego forum nikt jeszcze nie napisał, to nie zobaczę tego wątku?

 

edit:2

Nie no coś jest nei tak. Wątek budowlany przekierował mnie do nieprzeczytanych postów z 6 czerwca. Więc to chyba dobrze działa. A obserwuje kilka samochodów i np "Latający holender adamsa ...", już nie widzę tego tematu. W ogóle wyświetla mi tylko 3 tematy na setki obserwowanych.

 

 

Bez tytułu.png

Edytowane przez Zyndram

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, marcin_pesel napisał:

Nie wiem o co biega ale będąc w jakimkolwiek temacie i najeżdżając myszką (nie klikając, wystarczy najechać) na jeden z zaznaczonych  przycisków strona automatycznie się odświeża i wyrzuca mnie na główną 

 

spróbuj nacisnąć CTRL+F5 ew. CTRL+R parę razy. później sprawdź czy ten efekt nadal występuje.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok, ostatnia próba - sprawdźcie teraz proszę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno, przy każdorazowym odświeżeniu strony, widzę przez 2-3 sek taką wersję

Czy to wina słabego komputera? czy .... czego.

 

Bez tytułuz.png

albo takie

 

Bez tytułuz1.png

Edytowane przez Zyndram

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

teraz naprawiałem problem zgłoszony przez @marcin_pesel - który udało się już mam nadzieję rozwiązać ;)

tak się może dziać jak gmeram na forum, już nic nie będę ruszał - zerknij czy nadal będziesz miał podobnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na naprawione, problem już nie występuje ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, co do drugiego tematu, to faktycznie, już nie widać błędu wczytywania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok, cieszę się. jak zwykle błąd regresji z przekierowaniami - naprawa potwierdzeń oznaczania jako przeczytane popsuła menu. trochę odwalili w tym skrypcie z rozpoznawaniem urządzeń mobilnych i dotykowych - muszę to zgłosić jako błąd. do tego czasu ostrożnie z klikaniem w oznaczanie forów jako przeczytane - potwierdzenia mogą nie śmigać.

HTisMpC.jpg

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może by tak przypięte tematy wyróżniać innym odcieniem tła na liście tematów? Nie będzie trzeba przyglądać się tym pinezkom. Przykładowo jakiś delikatny szary (ale ciemniejszy od obecnego podziału) załatwiłby ten problem. 

Screenshot_2017-10-13-16-12-47-188_com.android.browser.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najprostsze rozwiązanie z możliwych to oddzielenie tych tematów grubą krechą - od tych kolorów i tak już można oczopląsu dostać ;)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daniel, przestań pić :D Ręce przestaną drżeć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak już drżą to właśnie musi nie przestawać i nie dopuszczać do drżenia :hyhy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam jakiś środek na poprawę pamięci

Edytowane przez pietrek_g

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności