Skocz do zawartości
jedrus

Zmiana silnika forum na IPB

Rekomendowane odpowiedzi

tak niestety rozwaliłem to :/ postaram się naprawić na dniach, ale jak możecie w swoich tematach pododawać przy okazji to nie zaszkodzi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zostanę znienawidzony :D
Może ludzi online i osoby mające urodziny dać na dół, a poddziały w dwóch kolumnach? Odnoszę wrażenie, że jest dużo niewykorzystanego miejsca i jest ,,sporo" scrollowania przy takim układzie.
 

obraz.thumb.png.11924ed60798b75309a3933ad8d69b87.png

obraz.thumb.png.bb68fc81e975c48ae460ca002dbd12b4.png

Edytowane przez Majki93

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eksperymentowałem z tym wczoraj, ale nie zawsze działa to dobrze. na razie skupiamy się na przerzuceniu zawartości, a jest tego trochę - ponad 20 tys. tematów do podzielenia na działy.

później dopicujemy wygląd ;) myślę o pozbyciu się tej kolumnu z liczbą postów, raczej nie daje ona zbyt dużej wartości dodanej a trochę miejsca się odblokuje

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale przecież klikasz w logo, żeby oznaczyć. innej funkcji to logo nie ma... przyzwyczaisz się ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ręka mi się omsknęła na myszce i poszło w pi.... :D
Wcześniej było na dwa razy i takie przypadki były wyeliminowane ;)

Inna sprawa to jak klikam w nieprzeczytaną zawartość to nie pokazuje wszystkich tematów, np dział mój passat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale jak Ci się ręka dwa razy omsknęła? :D

image.png.a92c8ef264a51e125d9eaa14185dc314.png

gdzie konkretnie klikasz w tą nieprzeczytaną zawartość, tzn. która opcja z menu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie cała zawartość oznacz jako przeczytana tylko poszczególny dział, np nie mam czasu na czytanie o B8 to klikam na ikonę VW po lewej i mam dział z głowy ;)

U góry po prawej jest "Nieprzeczytana zawartość", klikam z poziomu strony głównej forum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, The_Saint napisał:

Nie cała zawartość oznacz jako przeczytana tylko poszczególny dział, np nie mam czasu na czytanie o B8 to klikam na ikonę VW po lewej i mam dział z głowy ;)

 

tak - u mnie jest wtedy potwierdzenie jak wkleiłem wyżej. a może jesteś na czarnym stylu?

7 minut temu, The_Saint napisał:

U góry po prawej jest "Nieprzeczytana zawartość", klikam z poziomu strony głównej forum

jesteś pewien? u mnie widać z działu mój passat:

image.thumb.png.d0ecf93807ef4aa59681be36d1d831c5.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, The_Saint napisał:

Nie cała zawartość oznacz jako przeczytana tylko poszczególny dział, np nie mam czasu na czytanie o B8 to klikam na ikonę VW po lewej i mam dział z głowy

I tak jest u mnie, komunikat pokazuje się dopiero wtedy, kiedy wejdę do tego działu i kliknę po prawej u góry w "oznacz jako przeczytane".
Gdy klikam na logo VW na stronie głównej, to oznacza dział jako przeczytany po jednym kliknięciu, bez ostrzeżenia. Na stylu defaultowym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie nie - u mnie jest pytanie i na czarnym i na białym stylu.

z jakiej przeglądarki korzystacie, sprawdzę jeszcze

sprawdziłem na:

  • Opera
  • Chrome
  • Firefox

i pokazuje mi się potwierdzenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem wszystkie style, przeglądarka OPERA - na każdym jeden klik w logo oznacza dział jako przeczytany bez ostrzeżenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zapytam, bo może to nie być oczywiste - używasz lewego przycisku myszy a nie środkowego :D

jeszcze jedna rzecz, wyświetl sobie stronę główną forum

naciśnij Ctrl+Shift+i -> pokaże Ci się menu developerskie, w którym wybierasz "Console".

klikasz wyczyść: 

image.png.d32d9811ce717f34a9a0017f9965fb78.png

następnie klikasz oznaczanie jako nieprzeczytane - i daj znać czy coś się pojawi w tej konsoli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko komunikaty na czerowno o add blockerze, to co na Twoim screenie na samym dole.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprawdźcie teraz - powinno się pokazywać potwierdzenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem teraz ciekawą rzecz. Blop napisał post w temacie, do którego wszyscy (chyba?) mają dostęp. Akurat tak się złożyło, że w momencie jak robiłem zrzuty, napisał nowy post, stąd ta różnica w czasie. Przy próbie wejścia w ten temat, klikając w hiperlink widoczny na pierwszym (strona główna forum) lub drugim zrzucie (dział ,,Porady dotyczące obsługi forum"), pojawia się błąd. Natomiast po wejściu do działu ,,Komunikaty, propozycje" jest widoczny tylko Twój post @jedrus, nie ma postów Blopa i błędu też nie ma. Więc nie wiem, czy strona główna forum przepuszcza widok tematu, który jest tylko dla moderatorów i osób wyżej, a nie jest dostępny dla pozostałych osób, czy hiperlink uszkodzony. Żeby było śmiesznie po wejściu w profil Blopa, nie ma żadnych postów napisanych przed chwilą.

obraz.png.a7eff219f0d8b0e958e99ee4eed5b576.png

obraz.thumb.png.84714953415e12b8d7711f9b20a223ec.png

obraz.png.4bd2edb4936ed0ba420bd81d3ef12e33.png

obraz.thumb.png.e0d8097f69c2e5aaa183a33001010ea1.png

 

Edytowane przez Majki93

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Jędruś, teraz oznaczanie jako przeczytane jest ok.

Dalej nie pokazuje mi wszystkich tematów nieczytanych, wybiórczo jak posty na FB. Może jakieś ustawienia u mnie? Jadę na Chromie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciekawa sprawa przyznam. zweryfikuję to w wolnej chwili

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da się dodać na dole strony tzw przycisk "do góry"  ? funkcjonuje to czasami na niektórych stronach

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności