Skocz do zawartości
jedrus

Zmiana silnika forum na IPB

Rekomendowane odpowiedzi

jest jeden plik css, który ma @media screen and (max-width: XXpx)

więc przygotuj jakiś top, zobaczymy czy się nadaje i będziemy się bawić w różne szerokości :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze tak z moich obserwacji to wyglądowo ładniej by wyglądały okrągłe awatary w widoku forum (takie nawiązanie do znaczka VW) :D

okrągłe.jpg

Edytowane przez bartosh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki, ale jakoś mam uczulenie na okrągłe avatary, specjalnie je na kwadratowe przełączałem ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, jedrus napisał:

dzięki, ale jakoś mam uczulenie na okrągłe avatary, specjalnie je na kwadratowe przełączałem ;)

Ja na dark mam okrągłe ? na początku dziwnie ale po 3 dniach nie wróciłbym do kwadratowych ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2017 o 20:23, jedrus napisał:

dobra, wygrałeś dzisiaj :D znajdź mi taki styl to Ci go zainstaluję :D

Ja tak czasami lubię z grubej rury :D

Tak swoją drogą, możliwość pisania poza poddziałem ,,Samochód" jest ,,legalna", czy to przeoczenie? A może to zmiany pod powrót giełdy zapowiadany kilka stron wcześniej? :D


obraz.thumb.png.9cafcc6cadcb5cd5392d3e62cb4e51c4.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przeoczenie, dzięki :) będziemy niedługo (w ciągu najbliższych dni) porządkować uprawnienia etc i wezmę to pod uwagę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

yyyyy a gdzie dział Mój Passat ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to chyba ja, ustawiam nowe uprawnienia i się walnąłem. wrócił "Mój passat"? nie zniknęło Ci nic innego :P ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, jedrus napisał:

to chyba ja, ustawiam nowe uprawnienia i się walnąłem. wrócił "Mój passat"? nie zniknęło Ci nic innego :P ?

ja nie mam, usunąłem cookies, nadal nic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Ziewal napisał:

yyyyy a gdzie dział Mój Passat ?

Przecież ty już pozbyłeś się Passata,to i dział ci niepotrzebny.:D

  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może chce wrócić skoro na taryfę wsiadł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jednak nie rozumiem systemu działania promocji w IPB. tzn. wydaje mi się, że rozumiem, ale jednak on działa inaczej niż w dokumentacji :D 

przepraszam wszystkich za problemy z dostępem do niektórych działów, kombinujemy dalej!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, jedrus napisał:

jednak nie rozumiem systemu działania promocji w IPB. tzn. wydaje mi się, że rozumiem, ale jednak on działa inaczej niż w dokumentacji :D 

przepraszam wszystkich za problemy z dostępem do niektórych działów, kombinujemy dalej!

daj mu czas... tam jest jakiś durny limit na ilość użytkowników, którzy zostają promowani w jednym cyklu. Nie znalazłem tego w dokumentacji, ale po kilku dniach (!) moje grupy (10 lat na forum) wypełniły się dokładnie tak jak chciałem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem, to nie działa na zadaniach w tle, tylko jako trigger na akcje wykonywane na forum

Cytuj

Any time a member account is updated for any reason (a new visit, editing the member, the member makes a new post, etc.), the software will loop through all configured rules and the last rule in the list that matches the member will be applied.

ale w kilku przypadkach tak się nie zadziało - np. @uki19 nie dostał promocji do innej grupy.

Podejrzewam, że to przez złą kolejność promocji - nie doczytałem, że to ma znaczenie.

Czyli to działa tak, że jak damy promocję "na forum od 6 miesięcy" ale taki użytkownik już nie odwiedza forum (nie loguje się, nie pisze) i admin nie edytuje jego konta - to promocji nie dostanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak, nie będzie już wsparcia dla tapatalk na naszym forum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak się teraz zgłasza spam?? :hmm 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok działa, ale przyznam że sam w życiu bym tego nie znalazł. To celowo tak ukryte??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności