Skocz do zawartości
jedrus

Zmiana silnika forum na IPB

Rekomendowane odpowiedzi

Znaczniki modeli już fajnie wyglądają, ale może by tak zrobić, że każdy z modeli będzie miał swój inny odcień niebieskiego? Wtedy nie trzeba się skupiać co jest napisane, tylko po nauczeniu kolorów od razu będzie się wiedziało jakiego modelu dotyczy dany temat.

obraz.png.27733339a9496232441a9eea661c242a.png

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, riccardoa napisał:

Czy jest możliwość aby wchodząc w Aktywność >  Moje kanały aktywności> Zawartość którą obserwuję wyświetlało tematy bez rozbicia na poszczególne posty,podobnie jak to jest gdy wchodzimy w Nieprzeczytaną zawartość ?

spróbuj tak - Zawartość -> dodaj nowy kanał:

image.php?di=JBZ8

(nie mam jak przetestować, bo zaznaczyłem "tylko nieprzeczytane" a nic mi się z obserwowanych-nieprzeczytanych nie wyświetliło, bo wszystko przeczytałem :P...).

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2017 o 15:17, jedrus napisał:

świezaki tak otwieramy im forum ale zeby mieli mniej wkurzajacy start

Proponowałbym nieco to ograniczyć.

chodzi mi o  warsztat w poszczególnych generacjach, wydawało mi się że tam tylko władza może przenosić/pisać  tematy  i chwile temu jeden z użytkowników (pewnie nie świadomy tego co robi) założył tam temat. 

 

image.thumb.png.d3bfb86027ca5dea40007a367bfc4f77.png

 

nawet widzę 2 niepotrzebne tam tematy 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, marcin_pesel napisał:

nawet widzę 2 niepotrzebne tam tematy 

Celna uwaga  oraz sprawdzić ustawienie w innych działach ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trzeba poczekac az @jedrus wroci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie koniecznie trzeba zmniejszyć oczojebność tych ikonek z tagami co są pod tytułem tematu.  Jakoś rzucają się w oczy o wiele bardziej niż sam temat co przeszkadza w ogólnej czytelności.  Trzeba by je zrobić aby wyświetlały się tak ledwie ledwie, a na pierwszy plan musi iść tytuł tematu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy to białe tło ulegnie zmianie, bo "wali po oczach" aż miło? Na tym forum (link pod spodem) o wiele lepiej się patrzy - oczy tak nie męczą (to tylko tak dla porównania)

https://kosmetykaaut.pl/forum/8-regeneracja-czyszczenie-lakieru/

Edytowane przez grabson7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jakaś opcja wyskakujących powiadomień podobnie jak w tapatalku było ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie działać na tapatalku? Bo u mnie nie działa.?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, Endrju napisał:

Będzie działać na tapatalku? Bo u mnie nie działa.?

 

Nie bedzie. Patrz pierwszy post.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki gdzieś mi umknęło. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w obserwowanej zawartości brak nr. stron bezpośrednio pod tematem "<< 1 2 3 ...>>", brak możliwości wyświetlenia według typu np. najświeższego wpisu...

wcześniej fajne było grupowanie subskrypcji do folderów tu tego nie widze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można dodawać posty, w sensie komentować w dziale sprzedam, to było zablokowane.

Edytowane przez The_Saint

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze dwie rzeczy mi się przypomniały.

1. Warto by zablokować możliwość cytowania w całości długich postów. Bo masę jest przypadków, że ktoś pisze posta na pół strony, drugi go cytuje, a cały jego komentarz ogranicza się do: "też tak uważam", "popieram"  itd

2. Netykieta zakazuje cytowania posta pod którym się bezpośrednio pisze. Oczywiście mało kto zwraca na to uwagę. Warto by więc zablokować cytowanie w całości posta poprzedzającego w całości. Przy czym oczywiście nie dotyczy to przytoczenia konkretnego fragmentu w celu odniesienia się dokładnie do niego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2017 o 08:19, grabson7 napisał:

Czy to białe tło ulegnie zmianie, bo "wali po oczach" aż miło? Na tym forum (link pod spodem) o wiele lepiej się patrzy - oczy tak nie męczą (to tylko tak dla porównania)

Na dole strony:

Styl

IPS4 Dark 

Sam zmieniłem i fakt jest duzo lepiej.

Choć @jedrus - przełącz się na chwilę i zobacz - przy cytowaniu - cytat  jest ledwo widoczny w czarnym polu - można go rozjaśnić czy taki urok? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, po 4 dniach przerwy wracam, nadrobię wieczorem ostatnie kilkadziesiąt postów z Waszymi pomysłami!

Styl ciemny dodałem, będę nad nim pracował (tak jak i nad jasnym) ale dopiero po tym jak załatwimy ostatnie z ważnych rzeczy "funkcjonalnych".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolejne uwagi

jest wprawdzie pamięć treści, ale brakuje komunikatu przy wyjściu ze strony, że w okienku została niezapisana treść

nie da się zaznaczyć i skasować cycatu, można usunąć jego treść ale samo quote zostaje

 

Godzinę temu, jedrus napisał:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, mkpol napisał:

nie da się zaznaczyć i skasować cycatu, można usunąć jego treść ale samo quote zostaje

 

najedź na cytat pokaże Ci się ta ikona co zaznaczyłem. kliknij raz (lewym) a później naciśnij DEL

image.png.18ea874d7d00f131e1393ddba9a087db.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy o tym było, ale chyba nie ma możliwości podglądania posta przed dodaniem, z tematem jest to samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności