Skocz do zawartości
jedrus

Zmiana silnika forum na IPB

Rekomendowane odpowiedzi

zresztą kliknij na jakąkolwiek grupę która jest "jasna", czyli teoretycznie już czytana, będą nowe posty 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma i nie bedzie. te fora sa tylko jako przekierowania. subskrybuj sobie interesujące cie grupy i bedziesz dostawal powiadomienia. 

  • Zmieszany 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też to zauważyłem, ale czekałem aż ktoś się wypowie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego na  tapatalku ciagle wywala komunikat że trwają prace konserwacyjne i nie mogę się zalogować bo wywala błąd ?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Ziewal napisał:

Dlaczego na  tapatalku ciagle wywala komunikat że trwają prace konserwacyjne i nie mogę się zalogować bo wywala błąd ?

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem że jest zmiana ale dlaczego nie działa Tapatalk ?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie tak jak @marcin_pesel napisał, wcześniej widziałem nowe posty w każdej grupie czy ktoś napisał teraz nie ma wytłuszczonego województwa i wchodzę na swój region i o nowe posty się pojawiły o.O Można by było to przywrócić.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2017 o 00:22, jedrus napisał:

 

Czego nie ma i nie będzie:

  • shoutbox
  • scalania postów - jesteście dorośli, nauczcie się edytować :P 
  • tapatalk - teraz z forum da się już korzystać z urządzeń mobilnych, strona jest do nich dostosowana; ze względów tragicznej polityki prywatności i dostępu do zbyt wielu rzeczy na forum, których wymaga tapatalk - rezygnujemy z niego. Prosimy o wyrozumiałość

@Ziewal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W skrzynce PW miałem utworzonych kilka folderów, a w nich zapisane wiadomości-szablony (zdjęciowe, dosyć "rozbudowane" ). Po zmianach, folderów tych nie ma/nie mogę znaleźć :(  . Nie do odzyskania ? Czy w nowej skrzynce jest możliwość ich dodania/tworzenia ?

Z góry dziękuje za odpowiedź. 

Edytowane przez tomnik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może zamiast reakcji "zmieszany" zróbmy coś na zasadzie "o w mordę..." z negatywną reputacją? (tzn. ani plus, ani minus), za to z emotką :wmorde ?

 

:P 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, motomouse napisał:

Ok umknęło mi dzięki ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może tak zrobić żeby po kliknięciu "oznacz jako przeczytane" wracało do strony głównej forum ? Tak jak to było na starym :) Bo teraz jak kliknę nieprzeczytane a potem dam oznacz jako przeczytane to zostaje forum w tych nieprzeczytanych :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, marecek napisał:

"o w mordę..." z negatywną reputacją? (tzn. ani plus, ani minus)

W sensie neutralną ? ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko u mnie tak jest że po wejściu w temat z nowym postem nie przenosi was automatycznie w pierwszy nowo napisany post ? O.o

P.S. Po za tym po staremu była opcja ręcznego odesłania do nowego postu a tutaj jej nigdzie nie widzę.

 

Aaa, i mała zachcianka. :)

Poproszę przywrócić moją ulubioną emotikone -->  :ok

Edytowane przez vipereeek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, vipereeek napisał:

Poproszę przywrócić moją ulubioną emotikone -->  :ok

i :dupablada ;) 

 

10 minut temu, vipereeek napisał:

P.S. Po za tym po staremu była opcja ręcznego odesłania do nowego postu a tutaj jej nigdzie nie widzę.

a klikasz w gwiazdkę/kropkę obok otwieranego tematu? 

image.png.d2361c5b9dd0744a0a0591042d553f25.png

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, vipereeek napisał:

Po za tym po staremu była opcja ręcznego odesłania do nowego postu a tutaj jej nigdzie nie widzę.

Była, była! I teraz tez by się przydała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

klikajcie w ikone gwiazdki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej było tak, że jak w tytule wątku były jakieś średniki, nawiasy itp, to kliknięcie na link z maila powiadamiającego o nowym poście przekierowywało do pierwszego postu w wątku, zamiast do tego nowego. I wtedy właśnie można sobie było kliknąć na "przekieruj do pierwszego nieprzeczytanego postu". Jeżeli teraz takiego błędu nie będzie (na razie nie zauważyłem), to przycisk nie będzie potrzebny, ale... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest możliwość aby wchodząc w Aktywność >  Moje kanały aktywności> Zawartość którą obserwuję wyświetlało tematy bez rozbicia na poszczególne posty,podobnie jak to jest gdy wchodzimy w Nieprzeczytaną zawartość ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności