Skocz do zawartości
jedrus

Zmiana silnika forum na IPB

Rekomendowane odpowiedzi

Ale chodzi o to że przeniosła mi się lista tych których zablokowałem, natomiast nie ma listy znajomych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, mkpol napisał:

Ale chodzi o to że przeniosła mi się lista tych których zablokowałem, natomiast nie ma listy znajomych.

Tak, bo to są dwie odrębne rzeczy. Funkcjonalność "blokowania użytkowników" jest i na starym i na nowym forum, więc się dane przeniosły. Funkcjonalności "znajomych" nie ma na nowym forum, więc nie bardzo miało się to gdzie zaimportować. "Obserwowani" to nie są znajomi, ale pytanie czy nie można tego użyć? Lista znajomych obawiam się "stracona", czytaj - nie do odzyskania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Autosave postów chyba działa "za dobrze". Jak piszesz do kogoś PW i wysyłasz je, to pisząc za chwilę kolejne PW masz treść poprzedniego w oknie edytora :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też to dziś zauważyłem. Ale tylko raz mi się przytrafiło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na razie nie będę robił w tej sprawie dochodzenia ;) tak się może stać, jak np. jest kilka zakładek otwartych albo natychmiast po napisaniu ostatniej litery w edytorze wyślę się wiadomość, to "autosave" nie dogania naszych czynności. może poprawią to w kolejnej wersji, na razie nie jest to na tyle kluczowe :) w każdym razie - dzięki za zgłoszenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, jedrus napisał:

 

Wcześniej instalacja Tapatalk to było "zło konieczne" dlatego, że starej wersji forum praktycznie nie dało się przeglądać na komórce. Strona miała przestarzałą strukturę, nieprzystosowaną do mobile. 

Stara wersja forum na komórce działała idealnie, nowej nie da się używać...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, cytowanie to też bieg z przeszkodami :wmorde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mamy teraz dwa kluby zagraniczne :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem jeszcze, że jak chcę "enterem" przeskoczyć do następnej linijki to przeskakuje podwójnie, wcześniej wydawało mi się że było pojedynczo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Działa Wam logowanie do forum z poziomu tapatalk na androidzie ?

Podaje prawidłowy login i hasło ale nie mogę się zalogować.

pozdrawiam

Piotr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, pirzol napisał:

Witam

Działa Wam logowanie do forum z poziomu tapatalk na androidzie ?

Podaje prawidłowy login i hasło ale nie mogę się zalogować.

pozdrawiam

Piotr

A czytałeś poprzednią stronę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, pirzol napisał:

 

Działa Wam logowanie do forum z poziomu tapatalk na androidzie ?

Tapatalk na nowym forum na razie nie ma i prawdopodobnie nie będzie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, SzybkiBlue napisał:

Zauważyłem jeszcze, że jak chcę "enterem" przeskoczyć do następnej linijki to przeskakuje podwójnie, wcześniej wydawało mi się że było pojedynczo.

to jest tak, że enter kończy "akapit" między którym jest większy odstęp.

jak chcesz tylko zeskoczyć do nowej linii
jak ja teraz wlaśnie
to naciskaj shift+enter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, riccardoa napisał:

A czytałeś poprzednią stronę?

bez przesady ciężko całość przebrnąć ;) zmieniam status tapatalka na "nie będzie" w pierwszym poście, żeby była jasność... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, jedrus napisał:

 zmieniam status tapatalka na "nie będzie" w pierwszym poście, żeby była jasność... 

Ja bym podwiesił osobny temat zamiast wpisywać na pierwszej stronie wątku, którego nikt już od początku nie przeczyta ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, daro200 napisał:

Rozumiem... Nie no, teraz i tak jest dużo lepiej na GSMie niż wcześniej, choć przez reklamy Width tak bardzo się rozjeżdża, że muszę się scrollować o 3 szerokości ekranu w prawo, by móc korzystać z panelu (logowanie itd.).

 

@daro200 zauważyłem jeszcze, że zostawiłem dolną reklamę i nadal rozpychało forum na mobile :D

teraz powinno być zdecydowanie lepiej! przynajmniej u mnie hamburger menu się ładnie rozwija w ramach widoku:

image.png.63fcfb874ac2cfa2641349fed07f84df.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie lepiej ustawić aktywnych użytkowników forum tak jak było kiedyś? Teraz wszyscy aktywni rozbici są na kilkadziesiąt stron i na dodatek większość na początku pokazuję zarejestrowanych jako gość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, 77Marek napisał:

A nie lepiej ustawić aktywnych użytkowników forum tak jak było kiedyś? Teraz wszyscy aktywni rozbici są na kilkadziesiąt stron i na dodatek większość na początku pokazuję zarejestrowanych jako gość.

tzn? dokładanie ich w stopce strony głównej tylko niepotrzebnie podnosi obciążenie serwera.

wszyscy użytkownicy online widoczni są tutaj:
https://forum.vw-passat.pl/online/

wyłączyłem gości

czy to rozwiązanie jest dla Ciebie satysfakcjonujące?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, jedrus napisał:

wszyscy użytkownicy online widoczni są tutaj:

Widoczni na trzech dużych  nie wiem po co stronach? W starej wersji było zdecydowanie przejrzyściej. Moim zdaniem praktyczniej jest jeśli widoczne są same nazwy użytkowników nick.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak to już wymyślili :) spoko, zapiszę to z baaaaaaaaaaaaaaaaardzo :pionierzy  niskim priorytetem do zrobienia :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności