Skocz do zawartości
fanbmw

Wymiana panela klimy, radia i popielniczki.

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem panel klimy i radia i nawiewow i popielniczke w drzewie. Jak zdemontować oryginalne elementy by założyć zakupione? B5 99 r

 

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kupiłem panel klimy i radia i nawiewow i popielniczke w drzewie. Jak zdemontować oryginalne elementy by założyć zakupione? B5 99 r

 

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

Panowie pomocy. Jak wymienić elementy?

 

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak zdemontować oryginalne elementy by założyć zakupione? B5 99 r

 

 

Marcin żeby wyjąć całą ramkę radia musisz zdjąć między innymi panel klimatyzacji ( pod nim są cztery torksy mocujące klimatronic). Jest to prostokątna ramka panelu klimatronica, która mocowana jest na zatrzaskach i wystarczy delikatnie podważyć czymś w rodzaju płaskiego wkrętaka. Radio także musisz wyjąć i wszystkie włączniki funkcyjne, które są w koło radia. Czynność bardzo prosta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Marcin żeby wyjąć całą ramkę radia musisz zdjąć między innymi panel klimatyzacji ( pod nim są cztery torksy mocujące klimatronic). Jest to prostokątna ramka panelu klimatronica, która mocowana jest na zatrzaskach i wystarczy delikatnie podważyć czymś w rodzaju płaskiego wkrętaka. Radio także musisz wyjąć i wszystkie włączniki funkcyjne, które są w koło radia. Czynność bardzo prosta.
Ok. Jutro będę działał.

 

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie masz tzw. wyjmaków do podważania delikatnych elementów użyj noża kuchennego. Zacznij od wyjęcia ramki klimatronica tj. podważ ją i sama odskoczy. Następnie wyjmij radio a dalej to już sam się domyślisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeśli nie masz tzw. wyjmaków do podważania delikatnych elementów użyj noża kuchennego. Zacznij od wyjęcia ramki klimatronica tj. podważ ją i sama odskoczy. Następnie wyjmij radio a dalej to już sam się domyślisz.
Radio już wyjęte. Alpina będzie zamiast ori

 

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Radio już wyjęte.

 

 

Myślałem, że masz radio z navi ale to bez znaczenia. Tu w linku masz małą ściągawkę może coś Ci to pomoże przy demontażu?

 

http://www.passatplus.de/umbauten/doppeldin/doppeldin.htm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności