Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 19.03.2018 o 20:16, Darkom72 napisał:

O wersję ios w tym przypadku nie musimy się martwić bo aktualny pozostał 10.3.3 na który bez problemu możemy zrobić jailbreak. https://www.google.pl/amp/m.pangu8.com/jailbreak/10.3.3/. Zgodnie z instrukcją Deana zainstalowałem NGXPlay.

Którą metodą robiłeś JB, za pomocą Anzhuang?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może ktoś opisze krok po kroku jak zrobić żeby działało na IPhone. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2018 o 12:05, yatkha napisał:

Którą metodą robiłeś JB, za pomocą Anzhuang?

 Darkom72 możesz napisać, którą metoda robiłeś JB ios 10.3.3?

Żaden z dostępnych nie daje dla tej wersji full root access, więc Cydia, choć możliwa do zainstalowania, jest bezużyteczna.

Opisz proszę krok po kroku procedurę JB i instalacji carbridge/ngxplay.

Dodam, że posiadam IP5, czyli 32bit. Na jakim IP instalowałeś powyższe?

Edytowane przez yatkha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, yatkha napisał:

Opisz proszę krok po kroku procedurę JB i instalacji carbridge/ngxplay.

Świetny pomysł. Podpiąłbym ten opis do pierwszego posta dla wszystkich :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciągle brak jailbreaka na 11.02 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, enriquez napisał:

Ciągle brak jailbreaka na 11.02 ?

Nie śledzę aktualnie tematu. Ale ktoś wyżej coś kombinował z JB. Myślę, że chcąc nie chąc jb umiera. Liczę, ze w czerwcu podczas konferencji WWDC pokażą iOS 12 wraz z odświeżonym CarPlay z większą ilością dostępnych aplikacji. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, Dean napisał:

Nie śledzę aktualnie tematu. Ale ktoś wyżej coś kombinował z JB. Myślę, że chcąc nie chąc jb umiera. Liczę, ze w czerwcu podczas konferencji WWDC pokażą iOS 12 wraz z odświeżonym CarPlay z większą ilością dostępnych aplikacji. 

Oby Twe słowa proroczymi się okazały...:D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro janosik nie stara się o to, to nic się nie zmieni. Oni żyją z reklam i mają w poważaniu takie bzdety jak CarPlay czy AA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy Iphone 5s będzie dobrym wyborem do tego? Planuje takowy zakupić tylko pod to. Uda się bezproblemowo zrobić Jailbreak i wszysko będzie działać jak w temacie?
Jeszcze jedno czy jest możliwość, żeby po zrobieniu Jailbreak korzystać podczas jazdy z Google Maps i jednocześnie słuchać komunikatów ostrzegawczych z Janosika?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 5.09.2017 o 20:47, Dean napisał:

Nie będę się rozpisywać o innych dodatkach jakie zainstalowałem z Cydii, które ułatwiają korzystanie z tego rozwiązania. Chyba, że ktoś będzie zainteresowany ;)

A ja bardzo chętnie się dowiem o tych dodatkach.
bardzo jestem ciekaw co jeszcze można wycisną dzięki AppleCar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem Cydię i pobrałem program NGXPlay. Ustawiłem tak jak opisane na pierwszej stronie.

Oto jakie mam problemy:

1.      Mapy Google – jak jadę i nawigacja wypowiada komunikat to wycisza radio. Następnie radio nie powraca – jest cisza komplatna. Trzeba wejść w radio i potem znowu odpalić mapy i tak za każdym razem. Sporadycznie zdarza się, że sam ekran nawigacji przełącza się na główny ekran radia

2.      Yanosik – niby nawiguje, prowadzi do celu, ale nie wydaje żadnych dźwięków. Tzn. żadnych dźwięków nawigacyjnych ani komunikatów ostrzegawczych.

Ewidentnie jest jakiś problem z dźwiękiem…jest to strasznie denerwujące.
nie mam pojęcia w czym problem. Liczę, że ktoś tutaj mi pomoże.

EDIT:

a) wykluczam kabel, bo sprawdzałem na dwóch oryginalnych i jest wszystko OK.

b) wszystkie oficjalne aplikacje dostępne dla AppleCar działają prawidłowo. Problem występuje tylko przy Google Maps, Yanosik i innych które mogę otworzyć dzięki NGX

 

Ogólnie kupiłem drugiego Iphone tylko po to, żeby móc korzystać z tego wszystkiego i póki co jestem zawiedziony.
nie mniej jednak liczę, że problem uda się rozwiązać dzięki Wam

Edytowane przez [email protected]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, [email protected] napisał:

jak jadę i nawigacja wypowiada komunikat to wycisza radio.

To jest normalne i nie da się tego ominąć. Problem występuje zarówno w połączeniu CarPlay jak i MirrorLink czy Android Auto. 

13 godzin temu, [email protected] napisał:

niby nawiguje, prowadzi do celu, ale nie wydaje żadnych dźwięków.

Czy bez podłączenia do CarPlay Yanosik wydaje dźwięki w tle? Mogą to być zwykłe ustawienia w aplikacji. Zobacz też czy nie masz wciśniętego przycisku wyciszania z boku iPhone'a i czy głośność masz ustawioną na odpowiednim poziomie.

Ale najważniejsze to to pierwsze. Czy wszystko działa ok bez podłączenia do CarPlay...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dean, Być może coś źle napisałem.

1. Nawigacja wydaje komunikat - radio się wycisza, ale po zakończonym komunikacie z navi radio już nie wraca jest cisza kompletna do kolejnego komunikatu z nawi. Każdorazowo muszę włączyć radio ręcznie.
Czy tak to ma działać? Wydawało mi się, że nawi wydaje komunikat i radio automatyczne wraca do 'grania'. Tak jest na mapach Apple i tak jest na Android Auto przy google maps - gra sobie radyjko, nawi daje komunikat (radio się wycisza), dalej po  skończonym komunikacie z nawi radyjko automatycznie wraca do poprzedniej głośności.

A u mnie po każdym komunikacie jest kompletna cisza.

2. Yanosik działa bezproblemowo bez podłączenia do Applecar i wydaje dźwięki w tle.
Natomiast po podłączeniu do AplleCar nie wydaje żadnych dźwięków. Już pomijam kwestię działania w tle... Nawet gdy korzystam z samego Yanosik (bez GoogleMaps i bez działania w tle)  - do nawigacji to nawiguje, ale nie wydaje żadnych dźwięków. Kompletnie.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie. Przy podłączeniu Android Auto, MirrorLink czy CarPlay radio nie wraca. Jeśli wcześniej podłączony miałeś telefon poprzez bluetooth to było ok, ale poprzez App Connect system radia traktuje to jako inne połączenie.

7 minut temu, [email protected] napisał:

Nawet gdy korzystam z samego Yanosik (bez GoogleMaps i bez działania w tle)  - do nawigacji to nawiguje, ale nie wydaje żadnych dźwięków. Kompletnie.

Myślę, że to wciąż są ustawienia Yanosika. Wejdź do ustawień dźwięku i spróbuj zmienić coś w sekcji Wyjście.

IMG_1752.thumb.png.21e99634caa05d448aa4490d2960c9c0.pngIMG_1753.thumb.png.2ccbde521bcb6328e1a4b6a55f5e7e41.png

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, Dean napisał:

Niestety nie. Przy podłączeniu Android Auto, MirrorLink czy CarPlay radio nie wraca. Jeśli wcześniej podłączony miałeś telefon poprzez bluetooth to było ok, ale poprzez App Connect system radia traktuje to jako inne połączenie.

Ale przy korzystaniu z mapy/nawigacji Apple poprzez AppleCar radio wraca normalnie. Czy to co napisałeś oznacza, że dźwięk radia powraca tylko przy oficjalnie udostępnionych apkach od Apple?
Bo ja to zinterpretowałem, że radio w ogóle nie wraca poprzez system App Connect. Tymczasem mapy od Apple działają poprawnie. Problem dotyczy aplikacji, które odpalam dzięki NGX

Odnośnie Yanosika. Mam włączone dźwięki jak na zdjęciach. Różnice między Twoimi ustawieniami a moimi są tylko takie, że u mnie włączone jest "użyj syntezatora mowy"

 

IMG_0005.PNG

IMG_0006.PNG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Dean napisał:

spróbuj zmienić coś w sekcji Wyjście.

Miałeś rację ;)
Zmieniłem w tych opcjach na" domyślne" i jest dźwięk. Nie mniej ekran yanosia przełącza się na ekran radia kiedy chce i jak chce...
Yanosik zatem może być tylko do słuchania zagrożeń w tle.

 

Co możesz jeszcze polecić do NXG. Jakie apki się fajnie sprawdzają?

Poza tym wspominałeś wcześniej

Dnia 11.05.2018 o 15:39, [email protected] napisał:

Nie będę się rozpisywać o innych dodatkach jakie zainstalowałem z Cydii, które ułatwiają korzystanie z tego rozwiązania. Chyba, że ktoś będzie zainteresowany

Ja bardzo chętnie się dowiem co ciekawego można wycisną z Cydii. Skoro zrobiłem JB to trzeba korzystać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba wszyscy korzystają z AA skoro tutaj taka cisza.

Nie mniej chciałbym dopytać, bo wierzę, że ktoś korzysta z AppleCar.

Pytanie następujące - jak się sprawuje "Carbridge w stosunku do NGXPlay? Jest lepiej, gorzej?

Kolejna spraw czy ktoś mógłby pomóc i napisać (skorzystają także inni) jak zainstalować Carbridge?

W Cydii nie ma i nie znalazłem jak do tej pory jakiegoś poradnika krok po kroku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, [email protected] napisał:

Chyba wszyscy korzystają z AA skoro tutaj taka cisza.

Nie mniej chciałbym dopytać, bo wierzę, że ktoś korzysta z AppleCar.

Pytanie następujące - jak się sprawuje "Carbridge w stosunku do NGXPlay? Jest lepiej, gorzej?

Kolejna spraw czy ktoś mógłby pomóc i napisać (skorzystają także inni) jak zainstalować Carbridge?

W Cydii nie ma i nie znalazłem jak do tej pory jakiegoś poradnika krok po kroku.

Jak korzystałem z CarPlay to musiałem „wspomóc” autora programu. Następnie on dodał mnie do prywatnego czatu na Discord (taki komunikator), i tam podał link do instalacji Carbridge. Niestety nie miałem okazji go przetestować, bo miałem iOS 11, a na daną chwile wspiera iOS 10. Temat na razie odpuściłem.

Wiem, że ktoś na forum instalowal to i sobie chwalił. 

Więcej o Carbridge poczytaj u źródła: 

 

Edytowane przez Dean
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, Dean napisał:

dodał mnie do prywatnego czatu na Discord (taki komunikator), i tam podał link do instalacji Carbridge. Niestety nie miałem okazji go przetestować, bo miałem iOS 11, a na daną chwile wspiera iOS 10. Temat na razie odpuściłem.

Czy ten link do instalacji jest jednorazowego użytku?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że link wkazywał konkretnie na daną wersję beta, którą prowadzi developer. Niestety nie posiadam go, było to ponad pół roku temu i nie mam tego w historii discorda, a samej instalki nie posiadam, bo nie była przeznaczona dla iOS 10 :/ 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności