Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

18 godzin temu, enriquez napisał:

Wszsytko fajnie, tylko jak zrobić z 11.0.2 --> 11.2 i później jailbreak do tego?

Aktualnie możesz zainstalować jedynie iOS 11.4.1, dlatego nic nie aktualizuj :) 
Tu masz info jak zrobić JB na Twoim sofcie. Daj znać. 

http://www.idownloadblog.com/2018/03/01/how-to-jailbreak-electra/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem. Działa elegancko. Teraz tylko coś ala automate i będzie elegancko. Dzięki Dean.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Cydii znajdziesz Activator. Na razie jest w wersji beta, ale działa bo sprawdzałem. Możesz tam dodać akcje co ma się dziać po podłączeniu do samochodu (CarMode enabled) jak i odłączeniu. Możliwości jest bardzo dużo. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Na pewno sprawdzę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie drażnią mnie następujące rzeczy:

1. Janosik ma jakiś duży pasek na górze, jak się w to kliknie to chce otworzyć reklamę w przeglądarce.

2. Przy trybie zgłoś w janosiku, nic innego nie widać jak jedną wielką reklamę, żadnych guzików. Tak jakby nie było przeskalowane.

3. Wskazówki nawigacyjne jak i komunikaty janosika wyciszają radio.

4. Ostatnia sprawa - nie można podłączyć drugiego telefonu przez bluetooth - dyskwalifikacja.

 

Więc na razie niestety ... kupa.

Edytowane przez enriquez

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety błędne wyświetlanie się aplikacji jest spowodowane jej kodem. Tak po prostu zostały napisane. U mnie tak samo Yanosik wygląda, ale jak klikniesz zamiast Zgłoś na Nawiguj to da się korzystać. Czekam na aplikację App Admin gdzie będzie można zainstalować starszą wersję danej aplikacji prosto z AppStore. Być może starszy Yanosik będzie wyglądać lepiej. :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak więc póki co nie widzę żadnych plusów i korzyści płynących z Carbridge.
NGXPlay nie dość, że darmowy to działa o wiele lepiej - nie ma żadnych problemów z Janosikiem. Całą mapa i skalowanie jest OK.

Wychodzi na to, że twórcy Carbridge zrobili kiepsko działający program i jeszcze kroją za to 5 USD

Enriquez - zainstaluj NGXPlay. Janosik będzie działał dobrze i nie będzie problemów z wyskakującymi reklamami oraz z przyciskiem do zgłaszania.

Dzięki za Twoje uwagi. 5$ niby nie wiele, ale szkoda na średnio działającą apkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie Yanosik dziwnie wyświetlany był także  przy NGXPlay. Testowałem to dość dokładnie. Ale chętnie dowiem się, jak działa to u Marcina. No i może to mieć związek z tym jaki ma się telefon. Na iPhone X, który mam aplikacje projektowane są inaczej. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja testowałem  na różnych i cały czas lipa. Dlatego oba te dodatki do CarPlay działają podobnie, jednak CarBridge wygrywa, bo można dodać więcej aplikacji systemowych (Wiadomości itp). Drugim plusem jest przełączanie się między aplikacjami w CarPlay na ekranie radia samochodowego. Po lewej stronie są ikony 3 ostatnich aplikacji. NGXPlay obsługuje jakby tylko jedną, więc nie można łatwo się przełączać, trzeba wrócić do ekranu głównego i odpalić apkę jaką chcemy.

Edytowane przez Dean

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak obejść bluetooth? Próbowałem tego Activatora. Niestety jest ultra niestabilny i musiałem to wywalić.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tak sobie myślę, że to wszystko będę dopiero fajnie działać jak oficjalnym IOS 12 dodadzą nowe apki.
Jak dadzą Google maps to żadne JB i płatne Carbridge nie będą mi potrzebne. Bo umówmy się ile razy korzystaliście w trakcie jazdy z YouTube?? Ja dwa razy na samym początku.

Tylko coś żadne źródła póki co nie pisza o Google maps w IOS 12 ;(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Źródła nie piszą ale będzie. Waze jest już w trakcie przygotowań. Ja oficjalnie zrezygnowałem z JB. Mam iOS 12 i obserwuję jak sytuacja się rozwija. Aktualnie Android Auto na osobnym telefonie i iPhone podłączony poprzez Bluetooth do dzwonienia to dla mnie połączenie idealne.

Edytowane przez Dean

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze oficjalnej aktualizacji nie było, ale jak pisze Sygic, ma być soon :)
Pokazali nawet na filmie jak działa.

 

Edytowane przez Dean
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

iOS 12 jest w fazie Beta, co oznacza, że nie wszystkie zapowiedziane nowości są już wdrożone - w efekcie, nie ma na razie zmian w CarPlay...

W najgorszym wypadku poczekamy do września, zdaje się :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, LeszekCzarny napisał:

iOS 12 jest w fazie Beta, co oznacza, że nie wszystkie zapowiedziane nowości są już wdrożone - w efekcie, nie ma na razie zmian w CarPlay...

W najgorszym wypadku poczekamy do września, zdaje się :)

No mam nadzieję, że zapowiedzi nie były z palca wyssane. Do września nie daleko.

Zadowolę się mapą Sygic lub Waze. Choć najbardziej pożądaną przeze mnie jest oczywiście Google Maps

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

G***o prawda. Mam iOS 12 w wersji deweloperskiej i ani Google Maps, ani Waze nie doczekały się jeszcze jakiejkolwiek aktualizacji, która pozwalałaby uruchomić te nawigacje na ekranie samochodu poprzez CarPlay. Tym bardziej nie wierzę, że ten oto piszący forumowicz miał dostęp do wersji beta tych softów, ponieważ są testowane wewnętrznie. Tak więc, oczarował pisząc bzdury ;) 

Edytowane przez Dean

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sygic też jeszcze się nie pokazał na w wersji Carplay. Jeszcze chwila i będzie wszystko :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności