Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Cały jailbreak do iOS 11.3.1 wciąż gdzieś błądzi. Każą jednak czekać. Jeśli boisz się o aktualizację, zainstaluj profil beta z tvOS. Sprawi to, że iOS nie znajdzie już nowszej wersji systemu, dzięki czemu nie będzie Cię informować o aktualizacji do 11.4.

Robiłem to u siebie, działa :)

Pobierz załączony poniżej plik z poziomu iPhone'a, zainstaluj i uruchom ponownie telefon. Jeśli będziesz chciał wykonać aktualizację iOS, wystarczy że ten profil usuniesz z poziomu Ustawień.

tvOS11_1.mobileconfig

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaczyna się, Sygic udostępnia już wybranym osobom możliwość testowania ich nawigacji w CarPlay w iOS 12 :)

11FAEFCD-07A9-4627-9150-CC46A404DD0A.thumb.jpeg.6cfcfd531a7d4a1ee26233cdc972d8d1.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super, ale jeśli zrobimy aktualizacje do iOS 12 to tym samym zamkniemy sobie dostęp do Carbridge i JB tak?

i jeszcze jedno pytanie: czy poza Sygic będzie coś jeszcze dodane do Apple Car w iOS 12? 

Gdyby tak potwierdziło się info o Google maps to już żadne JB oraz Carbridge mi nie potrzebne ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest oczywiste, że Google Maps i Waze będą dostępne. To tylko kwestia czasu. Ogólnie api multimedialne też ma być bardziej otwarte, więc pojawi się więcej aplikacji do muzyki, wszystko jest kwestią czasu :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekaj. Dziś oficjalnie pojawił się Jailbreak systemu iOS 11.2 - 11.3.1 https://yalujailbreak.net/electra1131-jailbreak/

Carbridge jeszcze nie działa na systemie 11.3.1 ale developer już pracuje nad poprawkami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przemyślałem sprawę i odpuściłem sobie temat z JB. Zainstalowałem iOS 12 i mam nadzieje ze tutaj niebawem będę testował nowe nawigację pod CarPlay. NGX raczej działać nie będzie, bo wspiera tylko iOS 9 i 10 :/ Developer zasnął. Ale CarBridge niebawem doczeka się wersji stabilnej. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świeże info, NGX Play dostało update i działa już na iOS 11.3.1 i starszych! :) Repozytorium w Cydia https://repo.easonwu.org/

Daj znać czy działa :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Dean napisał:

Świeże info, NGX Play dostało update i działa już na iOS 11.3.1 i starszych!

Ja mam na IOS 10.3.2 i nie widzę w Cydii żadnej aktualizacji do NGX lub może nie potrafię jej zrobić.

W każdym razie nic mi nie pokazuje, że jest dostępna jakaś aktualizacja.
Chyba, że trzeba ją przeprowadzić ręcznie, a jeśli tak - to napiszcie mi jak to zrobić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Być może masz ją zainstalowaną z repo BigBoss i tam nowsza wersja jeszcze nie zawitała.

Kliknij w Cydii zakładkę "Sources" (na dole). U góry po prawej "Edit" i po lewej pojawi Ci się "Add". Wklej adres repo, który podałem w poprzednim poście i zatwierdź. Powinno odświeżyć wszystkie repozytoria i być może pojawi się aktualizacja. Daj znać :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem jeszcze, że poprzednia apka nazywa się po prostu NGXPlay, a ta nowa NGXPlay11

Moja obecna to wersja 1.1-1 a ta nowa to wersja 2.0-4

Pytanie czy jak usuną tą starą to coś pomoże i będę mógł zainstalować nowszą wersję?

Edit: w NGXPlay 11 nawet gdy wybiorę starszą wersję systemu nie mogę jej zainstalować...
jakieś pomysły?

Edytowane przez [email protected]
O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na screenie, który wrzuciłeś widać, że ta wersja będzie działać tylko na iOS 11. Nie wiem czy coś nowego tam dorzucili, czy tylko przystosowali ją pod nowy system. Często jest tak, że ta sama apka nie może działać na kilku wersjach systemu i trzeba ją skompilować osobno. Tak jest w tym przypadku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to ****, bo na swoim IOS nie zrobię aktualizacji NGXPlay

a z kolei nie mam możliwość zaktualizowania IOS do 11.3.1 bo jest już 11.4


Wygląda to na nową apkę, typową pod IOS 11, bo nazwali ją nawet NGXPlay 11

A z kolei stara apka NGX nie widzi żadnej aktualizacji... i ma wersję
Po wyłączeniu opcji - "pokaż wszystkie zmiany" ze "zmian" znika NNXPlay, czyli nie ma aktualizacji dla tej apki.
 

IMG_0069.PNG

IMG_0070.PNG

IMG_0072.PNG

Edytowane przez [email protected]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 8.07.2018 o 01:00, Dean napisał:

Dziś oficjalnie pojawił się Jailbreak systemu iOS 11.2 - 11.3.1 https://yalujailbreak.net/electra1131-jailbreak/

Chciałbym Was przestrzec.
Zastanówcie się dwa razy zanim się za to zabierzecie. Ten JB to nie jest jakaś tam pewna, finalna wersja.
Ja niemal nie uszkodziłem telefonu. Udało się trybem awaryjnym go uratować, ale straciłem wszystkie dane z telefonu i koniecznie było przywrócenie go do ustawień fabrycznych.
Ja osobiście odpuszczam i więcej nie tykam się robienia JB

Czekam na spokojnie na IOS 12, a tam będzie oficjalnie dodane kilka nowych apk do Apple Car

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałbym w ogóle przestrzec przed JB. To jest sprowadzanie zabezpieczeń swojego telefonu do poziomu Androida, więc tracimy jedną z najważniejszych zalet iPhone'a. Ale co kto lubi…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ci, którzy wytrwali przy Jailbreak'u dobra informacja! Carbridge dostępny dla wszystkich. Jest to taka lepsza wersja aplikacji NGXplay. 
http://carbridgetweak.com

Działa na niej więcej aplikacji i skalują się dużo lepiej.

 

 

Edytowane przez Dean

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności