Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze GM musi wyjść [emoji6]

 

Zdjęcia u mnie owszem zaczęły się pojawiać (beta 10), ale tylko dla rozmów przychodzących. Gdy ja dzwonię - zdjęć brak [emoji100]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cholera jeszcze mnie namówicie na aktualizację systemu na wyższy, do tej pory starałem się zostać przy 9.3.5 ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

teraz już można przesiadać się na iOs 11. Pierwsze bety były trudne ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na Twoim miejscu wskoczyłabym na 10.3.3 i czekał. Za jakieś 3 tygodnie ta wersja nie będzie już podpisywana przez Apple i pozostanie Ci tylko iOS 11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A już jutro aktualizacja do 10.3.3 może nie być taka łatwa ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy ktoś z Was montował AppleTV w Passacie? To prostsze niż crackowanie telefonu. A poza tym dowolne urzàdzenie Apple działa.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze GM musi wyjść [emoji6]

 

Zdjęcia u mnie owszem zaczęły się pojawiać (beta 10), ale tylko dla rozmów przychodzących. Gdy ja dzwonię - zdjęć brak [emoji100]

 

U mnie są zdjęcia także jak ja dzwonię. Specjalnie dzisiaj sprawdzałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyjdzie gm to zrobię ustawienia fabryczne i zobaczymy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wyjdzie gm to zrobię ustawienia fabryczne i zobaczymy.

 

Już jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem jak mówiłem i bez zmian. Jeszcze raz ściągnąłem kontakty - bez zmian. Dopiero zmiana sortowania z „po nazwisku” na „po imieniu” momentalnie sprawiła, że pojawiły się zdjęcia kontaktu, z którym właśnie rozmawiałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A czy ktoś z Was montował AppleTV w Passacie? To prostsze niż crackowanie telefonu. A poza tym dowolne urzĂ dzenie Apple działa.

 

Chyba nie podejmowałbym się takiej kombinacji. W rozwiązaniu które opisuję ekran dotykowy działa tak jak w telefonie. A poprzez AirPlay można tylko obraz wyświetlać, bez sterowania. Co chwilę trzeba by było brać telefon do ręki.

 

 

Zrobiłem jak mówiłem i bez zmian. Jeszcze raz ściągnąłem kontakty - bez zmian. Dopiero zmiana sortowania z „po nazwisku” na „po imieniu” momentalnie sprawiła, że pojawiły się zdjęcia kontaktu, z którym właśnie rozmawiałem.

 

Pierwszy raz spotykam się z taką sytuacją. Sprawdzę jak to jest u mnie na iOS 11 oraz na iOS 9, gdzie mam jailbreak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie trochę irytuje brak miejsca na 3manie telefonu w samochodzie. Niestety mam dwa aparaty i sam schowek w podłokietniku jest średnim rozwiązaniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mnie trochę irytuje brak miejsca na 3manie telefonu w samochodzie. Niestety mam dwa aparaty i sam schowek w podłokietniku jest średnim rozwiązaniem.

 

I tu z pomocą przychodzi AliExpress. Najlepsze akcesorium jakie mogłem kupić do tego samochodu :)

 

Plik 15.09.2017, 13 15 20.jpg

 

A tu link, nie ma za co :)

https://www.aliexpress.com/item/Car-central-armrest-storage-box-container-holder-tray-organizer-accessories-for-VW-Volkswagen-Passat-B8-2016/32708203081.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i tu pojechałeś :D Miałem coś takiego w Mazda6. Faktycznie się sprawdziło. Ukłony :)

Długo jechała paczka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Długo jechała paczka?

AliExpress Standard Shipping, 2 tygodnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dorwałem iPhone 5C z softem 10.0.2, czyli niby się nadaje. Ale nie znalazłem żadnego darmowego jailbreaka. Za pangu trzeba wybulić 10 dolców, albo dać się wrobić w jakieś SMS. Masz jakiś sprawdzony sposób?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2017 o 20:15, enriquez napisał:

Dorwałem iPhone 5C z softem 10.0.2, czyli niby się nadaje. Ale nie znalazłem żadnego darmowego jailbreaka. Za pangu trzeba wybulić 10 dolców, albo dać się wrobić w jakieś SMS. Masz jakiś sprawdzony sposób?

Zobacz tutaj http://www.idownloadblog.com/2017/01/26/jailbreak-ios-10-1-x-yalu/
Tylko nie wiem czy iPhone 5C jest obsługiwany, ponieważ ma 32bitowy system. 

I jedno jest pewne, za Jailbreak się nie płaci. Unikajcie tutoriali, gdzie każą wpisywać numery SMS lub jakiekolwiek płatności. 

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Muszę przyznać, że Jailbreak w połączeniu z CarPlay daje naprawdę masę możliwości. Dzięki Siri (choć jest po angielsku) można ustawić każdą akcję głosową. 

Nie trzeba klikać na ekranie tylko powiedzieć "Go to school" i już nawiguje nas w Google Maps do szkoły dziecka. Sami ustawiamy sobie tekstowo co dana komenda ma robić.

"Open Yanosik" i już mamy Yanosika na ekranie. Może też odtworzyć konkretną piosenkę w Spotify, włączyć inną playlistę i wiele więcej. 

Potrzebny jest jedynie tweak "Activator" oraz "Assistant+". Niestety oryginalna Siri w połączeniu z CarPlay nie daje wiele możliwości, jednak dodatki z Cydii otwierają ją na nowe możliwości. Ja się jaram! :)

 

Edytowane przez Dean

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam Iphona 6S IOS 11.0.3 i spędziłem całą noc na próbach wgrania jailbreak`a bez skutecznie. Niby z filmików na YT wynika że sprawa jest bardzo prosta ale żadna z podjętych prób nie zakończyła się sukcesem. Czy żeby mieć więcej aplikacji dostępnych z ekranu musze się przesiąść na Androida i dokupić OBDeleven??

Niestety nie jestem ekspertem w tych sprawach więc będę wdzięczny za przekaz łopatologiczny:drinks: 

 

Edytowane przez ital

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi głównie o to, że koleś co pisał ten soft do jailbreaka już przestał się w to bawić i powstało teraz coś, co taki jailbreak imituje - mam na myśli twór typu pangu.

Problem w tym, że aplikacji na to jest dosłownie garstka i dałem się niestety wmanewrować w 10$ za coś, co jest zupełnie bez sensu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności