Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Nie dajcie się nabierać na youtubowe poradniki. To zwykle oszustwo o czym pisałem już na początku. Jailbreak nigdy nie był płatny i nie będzie. Bynajmniej nie w takiej formie. 

Na tej stronie jasno zobaczycie jaki soft można złamać https://canijailbreak.com/

Polecam poszukać coś z iOS 9 lub iOS 10.2 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli nic się nie zmienia. 10.3.3 jeszcze niedostępne....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, koleżanki. Wszystkie znaki na ziemi wskazują na to, że lada chwila pojawi się Jailbreak dla iOS 11. Niestety nie będzie działać na wersji 11.2 oraz nowszych. Jeśli macie te systemy, macie jeszcze szansę cofnąć się do iOS 11.1.2.

Dla zainteresowanych mogę napisać szybkie bezbolesne info jak to zrobić, nie tracąc żadnych danych z telefonu.

Następny etap zabawy to cierpliwość i nie aktualizowanie systemu do nowszych wersji. Ja zaś dam znać, jak tylko odpowiednie narzędzia się pojawią, by w pełni korzystać z CarPlay w swoim samochodzie :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2017 o 11:59, Dean napisał:

 

Dla zainteresowanych mogę napisać szybkie bezbolesne info jak to zrobić, nie tracąc żadnych danych z telefonu.

Jak wrócić?

 

 

Edytowane przez adriansi
Test

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od soboty już się nie da wrócić do iOS 11.1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, adriansi napisał:

Jak wrócić?

Jak napisał kolega Tobol, od soboty nie da się już wrócić. Osoby, które pozostały na wersji 11.1.2, mają to szczęście, ponieważ trwają solidne prace nad Jailbreak'em. Jest już w sumie możliwy, ale oprogramowanie jest w wersji beta. 

Będę informował na bieżąco. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak się ma sytuacja z 9.3.5?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam 11.0.2 ... jest szansa ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, enriquez napisał:

Mam 11.0.2 ... jest szansa ???

Jest, zostań na tej wersji. Jailbreak to tylko kwestia aktualizacji Cydii przez Saurika (developer, który ją stworzył). Potwierdził, że nad tym pracuje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdaje mi się, że jest już jailbreak dla IOs 11

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak jeszcze nie ma Cydii ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, pozostaje jeszcze czekać na Cydię. Jest zarówno jailbreak na iOS 11.1.2 jak i cały iOS 10, łącznie z 10.3.3. Jak tylko wszystko się ustabilizuje to zaktualizuję post :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak sprawa wygląda z ios 11.1.2 da się złamać cydia też jest?? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zbyt jestem przekonany do androida chyba pozostaje czekać a jakie softy idzie przerobić może kupić 5s i zostawić go na stałe w aucie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja też nie, ale mam tam jakiś tablet i mógłbym poświęcić tylko do tego w sumie - japko to japko, nie wyobrażam sobie zamieniać X, na cokolwiek innego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na daną chwilę jailbreak jest możliwy na softach 11.1.2 i niżej. Jeśli ktoś ma 11.2 lub 11.2.2 to niech nie aktualizuje wyżej i czeka.

Pozostaje też czekać na aktualizację programu NGXPlay jak tylko Cydia będzie dostępna. Ogólnie wszystko idzie w dobrym kierunku. Jeśli ktoś ma iOS 10 na swoim iPhone to może spróbować CarBridge czyli alternatywę dla NGXPlay.

Podobno działa lepiej. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie sam nie wiem co  robić czy czekać na cydie, miałem zamiar kupić iphone 5s i zostawić go na stałe w samochodzie  jak jeden kolega  ale!!, Iphone 5s jest nie młody telefonem pewnie w tym roku lub w następnym zostanie bez aktualizacji i będzie **** z uaktualnieniem aplikacji,   znów mój iphone 8 nie aktualizować oprogramowania sam nie wiem.

Nie wiem czy nie lepsze wyjście kupić jakiś w miarę tel. Na androida i go zostawić w aucie, nie jestem zbyt za androidem ale nie będzie problemu z aktualizacją i złamaniem oprogramowania.

Co o tym myślicie??, zależy mi na nawigacji, yanosik, youtube , odtwarzacz wideo żeby dzieciaka bajki puścić 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności