Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, czy da się zrobić tak aby w jednym momencie korzystać zarówno z nawigacji z CP jak i mieć podgląd na mapę z nawigacji VW na AID? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można zrobić tak aby działały obie, przynajmjjej używając android auto, poniżej link gdzie opisane co trzeba zrobić aby to zadziałało. 

 

Edytowane przez Lukass

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 30.05.2020 o 14:44, saper_wroc napisał:

Kwestia 1: Masz appconnect z car play aktywowany?

Kwestia 2: gniazdko USB było wymieniane na nowsze,  z obsługą iphone?

Jeśli odpowiesz NIE na którekolwiek z pytań to odpowiedź brzmi: nie da się, póki oba pytania nie będą na TAK ?

 

Witajcie. 
B8 2015 Highline. Ekran ten mniejszy. 
„Majster” odblokował mi appconnect. Android Auto działa elegancko. Podłączone po kablu USB ze schowka. Jednak nie działa  Car play (Siri odblokowane, w innym aucie iPhone na tym samym kablu działa). Czy to kwestia wymiany złącza USB w schowku czy może tylko przeprogramowanie złącza? Jeżeli wymiana USB to czy mógłbym prosić o numer części? Z góry dziękuję za pomoc. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Mam pytanie, znacie kogoś, kto odpłatnie w Warszawie odblokowałby mi dostęp do Carplay, w serwisie nadal wysoka cena za kod, a skończyła mi się gwarancja, więc szukam innego sposobu.

Dzięki z góry za pomoc.

Mariusz  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 10.12.2022 o 22:58, kejdzej napisał:

Witajcie. 
B8 2015 Highline. Ekran ten mniejszy. 
„Majster” odblokował mi appconnect. Android Auto działa elegancko. Podłączone po kablu USB ze schowka. Jednak nie działa  Car play (Siri odblokowane, w innym aucie iPhone na tym samym kablu działa). Czy to kwestia wymiany złącza USB w schowku czy może tylko przeprogramowanie złącza? Jeżeli wymiana USB to czy mógłbym prosić o numer części? Z góry dziękuję za pomoc. 

Na 99% musisz wymienić USB, nie pamiętam teraz niestety jaki numer powinien być.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy instalował ktoś aplikację Carbridge bez konieczności robienia jailbreka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności