Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

On 2/3/2020 at 1:35 PM, pab567 said:

Czy ktoś z Warszawy używa już tego adaptera? Potrzebuję sprawdzić czy w Mustangu z SYNC3 zadziała bo producent wymienia wiele marek i modeli samochodów jako kompatybilne ale o Fordzie ani mru mru...

Zaryzykowałem i zamówiłem. Wczoraj doszedł. Działa świetnie. Konfiguracja bez problemów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tena cały carlinkit działa tylko do CarPlay, czy AA i Mirrorlink też na nim można łączyć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 6.03.2020 o 10:48, pab567 napisał:

Zaryzykowałem i zamówiłem. Wczoraj doszedł. Działa świetnie. Konfiguracja bez problemów.

Ile Cię wyniósł koszt zakupu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, 

Czy polecacie jakiś model Carplaya do Passata B8? Na pokładzie pojazdu, który zakupiłem nie ma CapPlaya, a chciałbym go mieć i zastanawiam się w co zainwestować? Czy jest w ogóle możliwość podłączenia bezprzedowego do iPhonem do urządzenia, aby CarPlay dział? Z góry dzięki za podpowiedzi. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, macatak napisał:

Na pokładzie pojazdu, który zakupiłem nie ma CapPlaya, a chciałbym go mieć

Po numerze VIN sprawdzą Ci w ASO, czy się w ogóle da (zapewne tak, jeśli masz MY2016 lub nowszy). Jeśli się da, to po odblokowaniu możesz działać na kablu. Dodatkowo opcjonalnie adapter bezprzewodowy, który "udaje" kable. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wskazówkę - ale są chyba alternatywne rozwiązania - wymiana sprzętu na coś z innych firm, które produkują dedykowane "kombajny" z CarPlayem? Ktoś ma takie doświadczenia - coś warto mieć czy najlepiej działać na tym fabrycznym, które jest na pokładzie? Jakie macie doświadczenia? 

 

Dzięki, 

M.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak to wygląda w przypadku nowych aut. Ja się za czymś takim rozglądałem do kilku letniego Forda. Ostatecznie kupiłem..Passata ;)

Wracając do meritum. Takie sprzęty o ile mają być dobrej jakości swoje kosztują (no chyba że to fabryczne wyjęte z innego auta). Poza tym mimo wszystko taki sprzęt nigdy nie działa tak dobrze jak fabryczny z wgranym CarPlay. Jest sporo osób o czym można przekonać się na forach które narzekają że raz działa raz nie działa. Zresztą przy jakimkolwiek problemie ze sprzętem fabrycznym jedziesz do ASO a oni powinni temu zaradzić. Jeśli masz coś zewnętrznego to pozostajesz sam z problemem. 

Edytowane przez mkpol
Proszę ostatni raz, nie cytuj posta pod którym bezpośrednio odpowiadasz ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po jakimś czasie jeżdżenia z Carlinkitem mogę powiedzieć o nim coś więcej. Niestety nie jest tak idealnie. Problemy zdarzają się całkiem często. Powiedziałbym, że nawet tak w 1/5 przypadków. Najczęstszym problemem jest czarny ekran i wtedy całkowity brak komunikacji z urządzeniem. Raz zdarzyło się, że obraz się zamroził. W takich przypadkach trzeba albo gmerać w podłokietniku i odłączać urządzenie albo podłączyć telefon po kablu. Poza tym długi czas łączenia się jest bardzo upierdliwy. Opóźnienie przy odtwarzaniu dźwięku również przeszkadza. Mam nadzieję, że kiedyś to poprawią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za zdanie relacji :) Dlatego wciąż się waham i chyba jeszcze się wstrzymam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 13.03.2020 o 11:39, Tobol napisał:

Po jakimś czasie jeżdżenia z Carlinkitem mogę powiedzieć o nim coś więcej. Niestety nie jest tak idealnie. Problemy zdarzają się całkiem często. Powiedziałbym, że nawet tak w 1/5 przypadków. Najczęstszym problemem jest czarny ekran i wtedy całkowity brak komunikacji z urządzeniem. Raz zdarzyło się, że obraz się zamroził. W takich przypadkach trzeba albo gmerać w podłokietniku i odłączać urządzenie albo podłączyć telefon po kablu. Poza tym długi czas łączenia się jest bardzo upierdliwy. Opóźnienie przy odtwarzaniu dźwięku również przeszkadza. Mam nadzieję, że kiedyś to poprawią.

Mi sie nic takiego nie dzieje...pracuje na kablu i jest idealnie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po aktualizacji systemu do 13.4,  CARPLAY po podłączeniu telefonu na kablu w ogóle się nie uruchamia. Co więcej w ustawieniach telefonu nie mogę znaleźć carplay bo myślałem, że wystarczy zapomnieć samochód i dodać od nowa, a tu zonk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A u mnie się uruchamia. Ale nie widzę żadnej różnicy.

Edytowane przez mkpol
nie cytuj posta pod którym bezpośrednio odpowiadasz ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdradzę wam ze niczego wielkiego nie zauważycie dopóki wydawcy konkretnych aplikacji nie wydadzą aktualizacji dla nowego systemu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, NocnyDrwal napisał:

Po aktualizacji systemu do 13.4,  CARPLAY po podłączeniu telefonu na kablu w ogóle się nie uruchamia. Co więcej w ustawieniach telefonu nie mogę znaleźć carplay bo myślałem, że wystarczy zapomnieć samochód i dodać od nowa, a tu zonk

Włącz SIRI a stanie się cud. Serio

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 27.03.2020 o 10:02, [email protected] napisał:

Włącz SIRI a stanie się cud. Serio

 

Dzięki, masz rację :) Ostatnio coś grzebałem w ustawieniach telefonu i musiałem wyłączyć SIRI. Teraz działa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. może pomożecie w temacie.

Mam aktywną funkcję App-Connect w passacie. Telefon samsung z androidem działa super. Natomiast iphone 6 niestety nie. Jest tylko ładowanie przez USB.

Oczywiście Siri jest włączone, ale nadal nie wyszukuje samochodu.

Pomóżcie co może być nie tak.

Dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Być może musisz tylko przekodować gniazdko usb w navi na obsługę USB/iPhone lub ewentualnie w gorszym przypadku wymienić samo gniazdko usb (starsze gniazdka nie obsługiwały apple prawidłowo).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zakododowane jest wlasnie w ten sposob usb/ipchone, sprawdzane na dwoch telefonach apple i ten sam efekt

auto z 2016 roku

jakies pomysły?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obstawiam wobec tego drugą opcję - stare gniazdko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności