Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 3.09.2020 o 18:27, kristof46 napisał:

Tylko wersja radia discovery pro (tego całkowicie dotykowego) ma wgrane Appconect. Każda inna nawet ta z dotykowymi panelami ale dwoma pokrętłami wymaga jej osobnego odblokowania. 

Ale rozumiem, że kilka stówek magikowi zapłacę i mi to odblokuje? I czy wtedy można łączyć się przez BT czy po kablu?

Edytowane przez KamilDDD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, KamilDDD napisał:

Ale rozumiem, że kilka stówek magikowi zapłacę i mi to odblokuje? I czy wtedy można łączyć się przez BT czy po kablu?

Jeżeli to Highline to siedzi tam DiscoveryPro, mam takie samo radio z odblokowanym appConnect. Za 600-700 odblokujesz. Łączniść po kablu ze schowka, ale są jakieś adaptery do bezprzewodowego łączenia, ale wtedy trzeba sie zaopatrzyc w ladowarke indukcyjną. Ja po kablu sobie chwalie, bo tel naladowany :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy orientujecie się może czy podczas połączenia appconnect - Carplay z iPhone kablem dźwięk z tidal , spotify etc. leci do Discover Media przez protokół bluetooth a2dp czy normalnie po kablu USB bez kompresji ? :)

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, oskarosi napisał:

Koledzy orientujecie się może czy podczas połączenia appconnect - Carplay z iPhone kablem dźwięk z tidal , spotify etc. leci do Discover Media przez protokół bluetooth a2dp czy normalnie po kablu USB bez kompresji ? :)

 

 

Mi sie wydaje że po kablu. Jak mam tel połączony po kablu i odpalony appConnect to nie mogę połaczyć się z autem przez bluetooth. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli nie ma opcji zeby jeden stary iphone z Jailbreakiem odpowiadal za Carplay i aplikacje a drugie Iphone laczyl sie po bluetooth do wykonywania polaczen ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 10.09.2020 o 00:23, Ptaku84 napisał:

Czyli nie ma opcji zeby jeden stary iphone z Jailbreakiem odpowiadal za Carplay i aplikacje a drugie Iphone laczyl sie po bluetooth do wykonywania polaczen ?

Niestety nie, bo cały carplay idzie po kablu.

 

W dniu 17.09.2020 o 14:51, [email protected] napisał:

Wczoraj wyszła aktualizacja IOS. Jakieś zmiany w CarPlay są?

Bardziej wizualne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam problem z NGXPlay nie obraca mi ekranu na wyswietlaczu tylko na telefonie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 2.06.2020 o 17:04, Dean napisał:

Tak dla przypomnienia, na iOS 13.5 można zrobić Jailbreak. A dzięki JB macie możliwość zainstalować dodatek CarBridge, który pozwala wyświetlić i sterować iPhone'em z poziomu ekranu nawigacji. Możecie więc uruchomić inne aplikacje, które nie obsługują oficjalnie CarPlay. Radziłbym się śpieszyć, wczoraj Apple wydało już aktualizację iOS 13.5.1, który łata luki uniemożliwiające zrobienie JB. Za jakiś tydzień instalacja iOS 13.5 nie będzie już możliwa i tym samym instalacja JB także.
 

 

Cześć Dean, podpowiesz jak zrobić jailbreak? Mam iOS 14.0.1 na Iphone Xs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy po ostatniej aktualizacji Yanosika tez macie problemy ze współpraca z CarPlay?

U mnie po komunikacie z Yanosika rozłącza CarPlay albo blokuje i nie powraca do odtwarzania radia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam brak takich problemów, janosik działa w tle, Google Maps jako nawigacja i prawidłowo komunikaty są odtwarzane, nic nie wyrzuca

Może coś z telefonem ?

u mnie na iPhonie 11 i 12 jest ok, oba iOS 14.3 i aktualizacje aplikacji. Może aktualizacja iOS? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro będę testował dalej. Dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yanosik z CarPlay po ostatnich aktualizacja działa źle. Potwierdzają to komentarze na innych forach. I opisane jest to jako zjawisko powszechne - przerywanie muzyki i nie wracanie do niej, po komunikacie z Yanosika, wyłączanie widoku Google Maps na głównym ekranie - tez po komunikacie z Y. Czyli trzeba czekać na poprawkę Y

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yanosik to jest zepsuty od wielu miesięcy. U mnie w 9 na 10 przypadków nie uruchamia się (jest czarny ekran z jakimś napisem) i muszę go odpalić na telefonie, żeby mapa pojawiła się w samochodzie. Dodatkowo od kilku wersji jak działa w tle (a ja mam na pierwszym planie google maps), to nie pokazuje żadnych ikonek o zagrożeniach. Komunikat głosowy jest, ale po przełączeniu się na Y nic nie ma. A nawet jak jest na pierwszym planie cały czas, to czasem nie pokazuje, że za ileś metrów coś jest.

Od kilku tygodni faktycznie jest jakiś problem z dźwiękiem – wcześniej inne źródło dźwięku było przerywane na czas komunikatu Y, teraz oba idą równocześnie (przy czym ja nie słucham radia, dźwięk idzie z jakiejś aplikacji w telefonie).

A dodatkowo w ostatniej wersji zniknęła ikonka pokazująca aktualną pozycję. Mapa się przesuwa, ale ikony nie ma.

W skrócie – dla mnie to jest równia pochyła od jakiegoś czasu…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

jest już opcja odblokowania app-connect, na razie są dostępne patche do mib high. Szukam do mib2std ale jest ich niewiele, trzeba upgradować radio do softu, dla którego jest patch. 
Dodatkowe możliwości: video in motion do 199km/h, wyłączenie CP

Procedura aktywacji w skrócie: 

  • kopiujemy soft + odpowiedni patch dla naszego radia na kartę SD, wsadzamy w slot nr  1 w schowku. 
  • łączymy się z mib przez wifi lub lan, (adres ip, port, hasła root dostępne w linkach w załączniku)
  • za pomocą kilku komend odpalmy soft jak na grafice poniżej.

M.I.B.png.de0f594ffa7eb1b6ef6851a6aec3b3d6.png

 

instrukcja  <<<<-----------------------------------

pass passatb8

 

linki.rar

 

 

Edit: aktywacja app connect w mib std2 technisat poszła pomyślnie, dodatkowo odblokowałem takie aplikacje jak google maps, wiadomości, youtube, pogoda, messenger oraz screenmirroring dla iphone.
W sumie to można każdą, wszystkie patche są za free, udostępnione przez autora, jak ktoś chce pomocy zapraszam na priv. 

Offtop: szukam ekranu 8' ^^ 

 

IMG_1157.thumb.JPG.c30e5a93211d35a75a5c74c55cab14b0.JPG

 

Edytowane przez anoris
nowe info
  • Thanks 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 18.03.2021 o 09:47, anoris napisał:

Witam wszystkich,

jest już opcja odblokowania app-connect, na razie są dostępne patche do mib high. Szukam do mib2std ale jest ich niewiele, trzeba upgradować radio do softu, dla którego jest patch. 
Dodatkowe możliwości: video in motion do 199km/h, wyłączenie CP

Procedura aktywacji w skrócie: 

  • kopiujemy soft + odpowiedni patch dla naszego radia na kartę SD, wsadzamy w slot nr  1 w schowku. 
  • łączymy się z mib przez wifi lub lan, (adres ip, port, hasła root dostępne w linkach w załączniku)
  • za pomocą kilku komend odpalmy soft jak na grafice poniżej.

M.I.B.png.de0f594ffa7eb1b6ef6851a6aec3b3d6.png

 

instrukcja  <<<<-----------------------------------


pass passatb8

 

linki.rar 337 B · 24 pobrań

 

 

Edit: aktywacja app connect w mib std2 technisat poszła pomyślnie, dodatkowo odblokowałem takie aplikacje jak google maps, wiadomości, youtube, pogoda, messenger oraz screenmirroring dla iphone.
W sumie to można każdą, wszystkie patche są za free, udostępnione przez autora, jak ktoś chce pomocy zapraszam na priv. 

Offtop: szukam ekranu 8' ^^ 

 

IMG_1157.thumb.JPG.c30e5a93211d35a75a5c74c55cab14b0.JPG

 

Cześć,

w jaki sposób robiłeś YT przez jailbreak czy to skutek instaltowania patchy? Przeszukuję wątek i nie mogę znaleźć odpowiedzi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. 

Czy ktoś w Krakowie lub okolicy jest w stanie odblokować mi app connect w passacie 2017 r.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 8.11.2021 o 15:19, piotrkg napisał:

Cześć,

w jaki sposób robiłeś YT przez jailbreak czy to skutek instaltowania patchy? Przeszukuję wątek i nie mogę znaleźć odpowiedzi :)

Witajcie :)

i ja proszę o informacje jak odblokować YT?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy korzysta ktoś z CarPlay z iPhone 13 pro albo max z aktywnym dual sim? Po zainstalowaniu ekstra esim + normalna karta nano w iPhonie zauważyłem ze w opcjach w ogóle nie ma CarPlay. Przed dołożeniem eSima nie sprawdzałem. Ma ktoś podobne rozwiązanie u siebie? I czy działa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
51 minut temu, bol napisał:

Witam, czy korzysta ktoś z CarPlay z iPhone 13 pro albo max z aktywnym dual sim? Po zainstalowaniu ekstra esim + normalna karta nano w iPhonie zauważyłem ze w opcjach w ogóle nie ma CarPlay. Przed dołożeniem eSima nie sprawdzałem. Ma ktoś podobne rozwiązanie u siebie? I czy działa?

Chyba rozwiązałem sam problem. Nieaktywne Siri było przyczyną. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności