Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

jeszcze jedno pytanie, czy gniazdo usb jest bezposrednio wpiete do DM czy jakis modul po drodze jest?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz 1 gniazdko to bezpośrednio, jeśli 2 lub 3, to przez hub usb idzie po drodze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

jakie radio z CarPlay będzie pasować do Passata CC z 2009 roku? Znalazłem takie wynalazki na aliexpress: https://a.aliexpress.com/_dWs6hVP

Czy można przełożyć oryginalne radia z nowszych modeli Passata/Golfa/Tiguana bądź innego modelu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyne co być może by podeszło z oryginalnych to Discover Media PQ - specjalna wersja dla starszych modeli. Nie wiem jednak czy jest tam car play i czy odpali w aż tak starym aucie - to temat dla działu b6 w sumie.

EDIT

Ktoś nawet już o tym pisał:

KLIK

Edytowane przez saper_wroc
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie...

glupie pytanie...

mam DM,auto z 2015,jak podlaczyc ipgona pod DM?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kwestia 1: Masz appconnect z car play aktywowany?

Kwestia 2: gniazdko USB było wymieniane na nowsze,  z obsługą iphone?

Jeśli odpowiesz NIE na którekolwiek z pytań to odpowiedź brzmi: nie da się, póki oba pytania nie będą na TAK ?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ustawić głośność i dźwięk dzwonka telefonu (iPhone XS)?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak dla przypomnienia, na iOS 13.5 można zrobić Jailbreak. A dzięki JB macie możliwość zainstalować dodatek CarBridge, który pozwala wyświetlić i sterować iPhone'em z poziomu ekranu nawigacji. Możecie więc uruchomić inne aplikacje, które nie obsługują oficjalnie CarPlay. Radziłbym się śpieszyć, wczoraj Apple wydało już aktualizację iOS 13.5.1, który łata luki uniemożliwiające zrobienie JB. Za jakiś tydzień instalacja iOS 13.5 nie będzie już możliwa i tym samym instalacja JB także.
 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, Dean napisał:

Radziłbym się śpieszyć, wczoraj Apple wydało już aktualizację iOS 13.5.1, który łata luki uniemożliwiające zrobienie JB. Za jakiś tydzień instalacja iOS 13.5 nie będzie już możliwa i tym samym instalacja JB także.
 

Spieszyć się z czym? Ze zrobieniem JB i ewentualnym uszkodzeniem sprzętu? Sorry, ale się nie zdecyduje tylko po to, żeby mieć dodatek CarBridge .

A swoją drogą - jakiś czas temu było głośno, że po ostatniej aktualizacji miało być już dzielenie głównego ekranu dla apk firm trzecich, a z tego co widzę póki co tylko applowska mapa ma tą funkcję, chyba, że coś przeoczyłem.... używam GM
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jailbreak to fakt pewne ryzyko i choć ktoś może go polecać to radzę ostrzegać że może to nieść poważne skutki uboczne.

Co do dzielenia ekranu. Myślisz że takie rzeczy dzieją się same z siebie i deweloper nie musi zmienić niczego w kodzie aplikacji? Apple udostępniło tę funkcję. Problemem nie jest więc już Apple a Google który się nie śpieszy i ma to gdzieś. Choć obstawiałem że to oni będą pierwsi. Może nie na premierę ale zaraz po niej. Magic Earth Navigation & Maps jest pierwszą aplikacja która wspiera ten podział ekranu. 

Edytowane przez mkpol
nie cytuj posta pod którym bezpośrednio odpowiadasz ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem wiele razy dać szansy mapom Apple, ale niestety nie da się na tym jeździć. Bynajmniej nie nie potrafię.
Chociaż po tym jak GM straciło tego fajnego lektora też jestem chory jak słucham tego nowego.

Ok zainstaluje to Magic Earth Navigation z ciekawości

Edytowane przez mkpol
nie cytuj posta pod którym bezpośrednio odpowiadasz ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, kristof46 napisał:

Magic Earth Navigation & Maps jest pierwszą aplikacja która wspiera ten podział ekranu. 

A gdzie to się konfiguruje? Mam tę apkę, w sumie to jedyna sensowna darmowa nawigacja nie będąca od google (chociaż z informacjami o korkach słabo…).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem Wam, że Magic Earth Navigation daje radę.
Nawet w małych wioskach pokazuje numery budynków. Ponadto komunikaty o przekroczeniu prędkości :)
No i jako jedyna (poza systemową mapą od Apple) ma dzielenie ekranu, które jest po prostu zajebiste!!!
Na głównym mapa, na mniejszych odpowiednio kolejny manewr i Spotify lub muza z pamięci telefonu.

A punktów POI pokazuje tyle, że głowa boli.

Chyba zostanie u mnie na dłużej :)

m1.jpeg

mm.jpeg

Edytowane przez [email protected]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem dziś ze zamiast komunikatu nawigacji Google Maps podłączonej przez CarPlay słychać gong. Kiedyś już coś takiego miałem ale w jakiś tajemny sposób to naprawiłem. Teraz nie pamietam jak. Próbowałem podczas tego gongu podkręcić głośności ale to nic nie pomogło. Może wiecie jak to poprawić. Komunikaty np z Yanosika chodzą normalnie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie też tak jest.
Odblokuj telefon i z poziomu telefonu odpal GM - tak, żeby była ta lista manewrów. Komunikaty głosowe powinny wrócić do normy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez do tego doszedłem. Ale dzięki. Może to wynika z jakiejś aktualizacji iPhone bo poprzednio tak się nie działo. A teraz to regularnie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, jaką navi/infotainment musi mieć B8 po 2016 roku, aby można było połączyć się z iPhonem? Czy jest ewentualnie inna możliwość, aby sparować navi z telefonem od Apple'a (Spotify, Google Maps z navi)? Wybaczcie tak banalne pytanie, ale zastanawiam się nad zmianą auta a nie uśmiecha mi się korzystanie z pałąka przyssanego do szyby przez kolejne cztery lata ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz odblokować appConnect. Wtedy będziesz miał CarPlay w aucie. Poszukaj na grupie FB (Artreon/Passat B8) ludzi od tego. Lub OLX. Koszt odblokowania ok 600-700 zł.

Tylko nie wiem czy w każdym radiu można to zrobić.

Edytowane przez mkpol
nie cytuj posta pod którym bezpośrednio odpowiadasz ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko wersja radia discovery pro (tego całkowicie dotykowego) ma wgrane Appconect. Każda inna nawet ta z dotykowymi panelami ale dwoma pokrętłami wymaga jej osobnego odblokowania. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności