Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Miałem już trochę do czynienia z AppConnectem, ale w samochodzie wyprodukowanym w 2019 roku. Fajnie to chodziło i dlatego tak się zastanawiam czy tak samo będzie u mnie.

Jakby co jestem z Wielkopolski, powiat Nowotomyski.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Google Maps na CarPlay działa po polsku asystent głosowy. Można więc normalnie podać adres czy też firmę, do której planujemy jechać. Ogólnie wiadomo, że Siri nie ma po polsku, ale dla większości to nie problem.

Od niedawna można prosić Siri, aby włączyła nam dany utwór czy artystę poprzez Spotify. Jak dla mnie jakość działania na duży plus. Siri może się kiedyś doczekamy, jak już samochody będą latać :) 

Kod aktywacyjny AppConnect kosztuje ok 1200 zł + pewnie jakaś robocizna. Zagadaj do @wagen lub @Eldar o aktywację. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś może poliftowego Passata i może się pochwalić jak działa bezprzewodowy CarPlay? Chodzi mi przede wszystkim o stabilność połączenia, szybkość działania, czas łączenia i zużycie energii w telefonie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, bardzo dawno o to nie pytałem mam Discovery Pro niestety rocznik 2015, czy pojawiła się może jakaś opcja aby Apple Car Play na nim uruchomić, oczywiście wiem że musi być dodatkowe urządzenie, tylko czy coś takiego jest już dostępne ?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przywołam @wagen do tablicy :) Czy możliwa jest aktualizacja Discovery Pro z 2015r aby był pełny App Connect a nie tylko Mirror Link? Wiadomo, że za jego aktywację trzeba osobno zapłacić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, IQM1 napisał:

Witam, bardzo dawno o to nie pytałem mam Discovery Pro niestety rocznik 2015, czy pojawiła się może jakaś opcja aby Apple Car Play na nim uruchomić, oczywiście wiem że musi być dodatkowe urządzenie, tylko czy coś takiego jest już dostępne ?

 

Nie da się dopisać oryginalnego kodu z ASO . Zrobić się da inaczej pisz na priv lub dzwoń.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ooo super! chyba biore, poszukam tylko jeszcze jakis recenzji 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda tylko że ten konkretny adapter kosztuje 195€. Pytanie jak inne bo pewnie jest ich więcej. Pytanie też jak połączenie bluetooth z takim niepewnym adapter a później jeszcze korzystanie z CarPlay wpłynie na baterię. Chyba jednak wolę pozostać przy połączeniu przez kabel. Przynajmniej bateria na tym nie cierpi. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ma sens tylko, jeśli masz ładowanie indukcyjne w samochodzie i w telefonie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, kristof46 napisał:

Szkoda tylko że ten konkretny adapter kosztuje 195€. Pytanie jak inne bo pewnie jest ich więcej.

Nie spotkalem sie z innymi adapterami tego typu - a szukalem. Na rynku sa tylko adaptery ktore dzialaja z radiami ktore maja androida (nie android auto, tylko faktycznie chodzi na nich android i mozna instalowac APK w radiu), przy czym to sa w 100% pirackie rozwiazania (carplay nawet nie musi byc oryginalnie na takim radiu). 

 

Co do baterii to przesadzacie. Mam znajomego ktory ma wireless carplay w aftermarketowym radiu (pionieer) i na miasto to sie sprawdza swietnie - w ogole nie widac aby bateria sie rozladowywala. A jak jedziec w dluga trase to nie problem podlaczyc kabelkiem. Mnie strasznie wkurza jak jade do pracy albo na zakupy, zatrzymuje sie w kilku sklepach, paczkomacie itp i ciagle musze wpinac i wypinac. 

 

Najwiekszy problem to fakt ze 210 euro (z wysylka) placimy za adapter ktory moze przestac dzialac z kolejna aktualizacja iOS. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 30.09.2019 o 22:12, Dean napisał:

https://www.aliexpress.com/item/33046274480.html

Bezprzewodowy CarPlay, kto odważy się przetestować? :) 

U mnie działa ;) co prawda nie miałem okazji przetestować w dalszej trasie ale szybkość działania identyczna jak na kablu jeżeli chodzi kliknięcia i przechodzenia pomiędzy aplikacjami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Devias21 masz dokładnie ten sam produkt jak w linku co podałem? Tez mnie kusi :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Dean dokładnie ten sam i z tej aukcji zamawiałem której podałeś link ale wtedy cena była o ponad 100 zł niższa 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Warszawy używa już tego adaptera? Potrzebuję sprawdzić czy w Mustangu z SYNC3 zadziała bo producent wymienia wiele marek i modeli samochodów jako kompatybilne ale o Fordzie ani mru mru...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W najnowszej becie iOS 13.4 nawigacje firm trzecich będą mogły integrować się z Dashboard w CarPlay. W końcu :) 

121435455_Zrzutekranu2020-02-5o23_12_10.thumb.png.bd0ff7c6f1275ccd11766c3cfd5b5fc6.png

Edytowane przez Dean

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 5.02.2020 o 23:10, Dean napisał:

W najnowszej becie iOS 13.4 nawigacje firm trzecich będą mogły integrować się z Dashboard w CarPlay.

co to dokładnie oznacza. Podaj przykład jeśli możesz. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcie, które udostępniłem wraz z postem pokazuje Dashboard, czyli nowy ekran w CarPlay w iOS 13. Teraz wyświetla się tam jedynie mapa Apple. Od iOS 13.4 się to zmieni i zintegruje się z tym ekranem Google Maps, Waze i inne. Zapewne ostatnio używana nawigacja będzie mogła tam wyświetlić swoje skróty aby np jednym kliknięciem uruchomić nawigację do pracy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba też pamiętać, że nie dzieje się to z automatu, więc inne firmy będą musiały dostosować do tego swoje aplikacje, co niestety może zająć trochę czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności