Skocz do zawartości
dirve

Kodowanie Passat B8 / VCDS/ sprawdzone mody

Rekomendowane odpowiedzi

Wzilem z olx dzieki?

 

a moze ktos podpowie co mozna sobie „ukrytego uaktywnic” domyslalam sie ze to zalezy od wersji mojego komputera. Wersja paska to chyba comfortline

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 6.12.2017 o 15:46, szylton napisał:

...

Włączyłem sobie Skandydawskie DRL i teraz kiedy jest dzień a światła mijania chcą mi się z automatu zaświecić, to wyłączam przełącznik na "0" i jeżdżę na samych przednich DLR z włączonymi tylnymi mijania.....

Wiem,że to dawno temu - ale czy ktoś wie jak włączyć tylne światła razem z przednimi dziennymi?

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, pomoc w Line Assist.

Szukam i szukam. Kombinuje i próbuje...szukam i łącze kodowania...ale wywala mi błędy.

Nie widze nigdzie gotowego kodowania do Line Assist ktore by działało w moim B8 z my2017 :(

Za daleko mi z Włocławka na Śląsk, gdyz tam wiem że pomoc na pewno by się pomoc znalazła...

...wrzuciłby mi ktoś kodowanie do B8 z light assist, sign assist, acc 210kmh...na aktywacje Line Assist.

z gory dziekuje i pozdrawiam.

Krzysiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skonataktuj się z Eldarem zakoduje Ci to zdalnie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem...ale niestety mam dosc slabe łącze w domu...i to jest moj problem. Sa takie miejsca jeszcze na ziemi, ze net jest bardzoo kiepski :(

Boje sie dosc niestabilnego polaczenia dla Tramviewer :( aleale moze spróbuję...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, kudelka.robert napisał:

W jaki sposob mozna cos zdalnie zakodowac??

Polaczyc sie Tramviewer zdalnie z kompem i dzialac za pośrednictwem kompa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najwyżej trochę długo będzie trwać i tyle. Na pewno zakodujemy. ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Eldar napisał:

Najwyżej trochę długo będzie trwać i tyle. Na pewno zakodujemy. ;)

To sie zgłoszę. Zadzwonie jutro i sie umowimy.

Dzięki.

Pozdrawiam,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś ma wiedzę co dokładnie trzeba przekodować w discover media, żeby można było podpiąć się przewodami RCA do wzmacniacza? Zmienić ustawienia na soundystem, Dynaudio? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim, 

wie ktoś jak wygląda kwestia kodowania lag'a na pedale gazu w MY2018 ? tak samo czy coś innego ?

jak wygląda kwestia gwarancji w razie co ? czepiają się czy nie zauważają takiego kodowania ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2018 o 16:43, miki257 napisał:

Cześć wszystkim, 

wie ktoś jak wygląda kwestia kodowania lag'a na pedale gazu w MY2018 ? tak samo czy coś innego ?

jak wygląda kwestia gwarancji w razie co ? czepiają się czy nie zauważają takiego kodowania ?

 

Mi początkowo wydawało się, że zmiana coś dała. Po czym po ok tygodniu użytkowania przywróciłem oryginalne kodowanie i różnicy nie odczułem. Zostawiłem oryginalne kodowanie i nie ruszam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 9.11.2018 o 09:21, Eldar napisał:

Często w Sosnowcu jestem ale lepiej przedzwonić ;)

Krystian 660 829 619

Eldar kolega tu z forum mowil zeby Ciebie zapytac podobno wiesz jak wylaczyc pikanie podczas otw klapy passat b8?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że nie będzie problemu to wyłączyć ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w adaptacjach modułu klapy jest taka opcja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest to moduł 6D. Niestety nie używam OBD11, więc nie wiem co oni tam wymyślili.

w VCDS wchodzisz w adaptacje modułu i jest tam opcja wyłączenia pikania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Koledzy i koleżanki. Skorzystałem z niniejszego poradnika do uruchomienia w swoim Touranie przede wszystkim Lane Assist (LA). Oczywiście udało się bez problemu (przez obdeleven zakupiony od Eldar-a).
Nie wiem czy tak powinno być, ale za każdym razem gdy uruchamiam zapłon to LA też automatycznie jest uruchomiony... Nie muszę pisać, że LA trochę wkurzający jest gdy jeździ się po mieście i to Ja chciałbym decydować kiedy chciałbym z niego korzystać.

Pytanie do Was czy też tak macie?

P.S.
Wyłączenie go z poziomu FIS czy "radia" nie pomaga, dalej po ponownym uruchomieniu zapłonu jest aktywny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności