Skocz do zawartości
Dean

Rozpoznawanie znaków drogowych

Rekomendowane odpowiedzi

strasznie się starasz marudzić na każdą pierdołę w passacie.

staram się staram i będę to robił nadal bo taki jestem ;) płacę to wymagam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma znaki działają super. Pokazuje dokładnie w w prawie 100%.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zwykle jest przysłonięta ikonką ograniczenia prędkości, na DP/DM ją widać.

 

W AID można wybrać by pokazywał aktualne znaki i są oba pokazane na wyświetlaczu. Znajduje się to w informacjach o podróży

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W AID można wybrać by pokazywał aktualne znaki i są oba pokazane na wyświetlaczu. Znajduje się to w informacjach o podróży

 

No tak.

Przy zwykłych też jak się wejdzie w tryb wyświetlania znaków to wtedy widać obydwa, natomiast ja z tego nie korzystam i stąd odniosłem się do tego co się wyświetla na stałe na górnym pasku wyświetlacza między zegarami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi znaki nie działają w DM w Polsce i Słowacji. W innych krajach europejskich system działa.

Auto odebrałem w grudniu 2016r. Robili już kilka aktualizacji, ale dalej w Polsce nie działa.

Podobno jest jakiś problem i czekają na aktualizację, tylko że trwa to już prawie rok i nikt nic nie wie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak wyjmiesz kartę z nawigacją to działają? U mnie tak, ale pokazuje że funkcja jest ograniczona. Z nawigacją nic nie pokazuje.

Jeśli chodzi o aktualizację, to kilka miesięcy temu wyszła dla Tiguana, bo tam narodził się problem. Tylko nikt nic nie wie o Passacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbuję dzisiaj i dam znać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak u ciebie. Po wyjęciu SD działa, ale jest ograniczone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak jak u ciebie. Po wyjęciu SD działa, ale jest ograniczone.

 

Zgłaszaj do ASO, niech walczą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A odwiedzałeś inne ASO czy uderzasz do tego samego? Do tego do którego ja uderzałem problem był znany i od razu wiedzieli co wgrać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A odwiedzałeś inne ASO czy uderzasz do tego samego? Do tego do którego ja uderzałem problem był znany i od razu wiedzieli co wgrać

 

I naprawili? Ja w środę jadę do innego serwisu. Ten w którym byłem nie podołał. Podobno mieli wysłać zapytanie do VW co to może być, jednak przez cały tydzień do mnie nie oddzwonili. Ogólnie serwisy ASO to jakiś niemiły żart...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie ASO, taka mała historia. Tydzień temu robiłem przegląd na 30k. Zapytałem o pakiet R-line, a właściwie o tylny zderzak i dyfuzory (podoba mi się :) ). Gość w serwisie powiedział "a czy nie lepiej żeby samochód wyglądał niepozornie, a miał dobrą moc i osiągi?" :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
I naprawili? Ja w środę jadę do innego serwisu. Ten w którym byłem nie podołał. Podobno mieli wysłać zapytanie do VW co to może być, jednak przez cały tydzień do mnie nie oddzwonili. Ogólnie serwisy ASO to jakiś niemiły żart...

 

Kolega w zeszłym tygodniu odstawił GTE na pierwszy przegląd. Zgłosił, że od zakupu nie działa czytanie znaków drogowych. Serwis dokonał aktualizacji i ... nadal nie działa ;-) Co więcej temat jest już im znany i tu cytuję: "nie mamy rozwiązania bo VW sam nie wiem co jest przyczyną"

:doh

Tak czy inaczej serwis wie jedno - jednym działa a innym NIE :sese

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
I naprawili? Ja w środę jadę do innego serwisu. Ten w którym byłem nie podołał. Podobno mieli wysłać zapytanie do VW co to może być, jednak przez cały tydzień do mnie nie oddzwonili. Ogólnie serwisy ASO to jakiś niemiły żart...

 

Tak. W moim przypadku wysłałem maila z zapytaniem czy jest aktualizacja do tego problemu i dostałem od razu propozycje ustawienia terminu i informację, że potrwa to około 3h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie dawać tu swoje wersje jakie macie aktualne w jednostkach, piwesze trochę i pewnie coś się znajdzie na ten problem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie dawać tu swoje wersje jakie macie aktualne w jednostkach, piwesze trochę i pewnie coś się znajdzie na ten problem

 

Wersje czego: oprogramowania czy auta?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No chyba ciagle piszecie o aktualizacjach wiec chodzi o SW DP DM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem do kilku serwisów. Ten VIN ma jakiś problem. VW o tym wie, ale nie zna rozwiazania. Jeden serwis powiedział że jest aktualizacja i żeby przyjechac. Aktualizowali 3 h i jak zobaczyłem niezmąconą minę " mistrza" to wiedziałem że nic nie zrobili. Bezsensu stracone 3h.

Narazie dzwonie do nich raz w tygodniu. Odp. VW zna problem i pracują nad rozwiazaniem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzwoniłem do kilku serwisów. Ten VIN ma jakiś problem. VW o tym wie, ale nie zna rozwiazania. Jeden serwis powiedział że jest aktualizacja i żeby przyjechac. Aktualizowali 3 h i jak zobaczyłem niezmąconą minę " mistrza" to wiedziałem że nic nie zrobili. Bezsensu stracone 3h.

Narazie dzwonie do nich raz w tygodniu. Odp. VW zna problem i pracują nad rozwiazaniem

 

Jeździsz do serwisów we Wro?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności