Skocz do zawartości
ochab

Modyfikacje silnika w B8 Chip 240km->295 BiTdi 566 NM

Rekomendowane odpowiedzi

widziałem 

a odpisałem na Twoje 

30 minut temu, WooojaS napisał:

......Mało miejsca na większe turbo i na cokolwiek. Chętnie sam bym się dowiedział.

sam piszesz większe turbo, a nie turba 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo to jest jako zespół, logiczne jest w bitdi, że nie da się tylko jednego dać większego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie widziałem tylko hybrydy fabrycznego turbozespołu.

Np. tutaj https://motodpf.pl/hybrydowe-bi-turbo-do-2-0-bi-tdi-240km/ (nie wiem czy rzeczywiście oni umieją w te turbiny, czy to

ale z tego co widze, to Darki które siedzą od lat, aż takich przyrostów nie obiecują jak tamci, Ci piszą o 380 a darki o +30 wzgledem serii czyli jakieś 330-340 max.

https://www.darksidedevelopments.co.uk/products/hybrid-turbocharger-for-cuaa-bi-turbo-engines-larger-turbo-upgrade.html

choć projekt przeróki bi-tdi na single turbo też gdzieś mi się przewinał ale to jakieś mega grube mody dragowe były.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, wszystkich posiadaczy Bitdi, mam do Was pytanie, czy przy odpalaniu slychać mataliczny dźwiek z pod maski??? U mnie jest tak jak na filmiku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej budda25,
Brzmi bardzo podobnie. 
Chyba TenTypTakMa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 7.07.2021 o 10:29, qba1986 napisał:

Też robiłem w Dynosofcie w Katowicach. Jeżeli chodzi o reakcję na gaz to jeszcze przed softem zmieniałem w vcds ustawienie reakcji pedału gazu na ten z "Audi", więc jest lepiej niż fabrycznie. Jeżeli chodzi o aktywny tempomat to jeszcze nie miałem czasu podjechać na poprawienie tego u Wojtka, ale do końca wakacji to zrobię.

Po sofcie temperatura spalin było maksymalnie w okolicach 840-880 z tego co pamietam. 

Cześć kolego, udało się poprawić działanie softu skrzyni na aktywnym tempomacie? Ja mam teraz to samo :). 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@luk1121 Niestety, póki co w trybie aktywnego tempomatu dalej skrzynia zmienia biegi jak w seryjnym sofcie. Byłem na początku roku kolejny raz w Dynosofcie ale póki co nie wiedzą jak to poprawić :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności