Jump to content
jerzalke

Ocena skóry do B5 pod kątem ceny i sensu

Recommended Posts

Witam wszystkich. Ostatnio dosyć dużo korzystam z tego forum, bo prace nad moim dziadkowym paskiem postępują.

Jakiś czas temu ktoś miał niestety wypadek, rozbił B5 w sedanie, wyposażonego w skórę. Nie zastanawiając się długo, napisałem komentarz na lokalnej fejsbukowej stronie że jestem zainteresowany zakupem wnętrza z tego pojazdu. Właściciel, jak tylko opuścił szpital, odezwał się do mnie.

Rozmawiamy, cena wstępnie ustalona. Oglądałem. Jest do regeneracji. Boczki jeszcze w miarę. Boczek kierowcy z racji wypadku ma w przedniej części NA PEWNO jakiś ubytek(nie można było się tam dostać podczas szybkich oględzin).

Cena miałaby zawierać fotele, kanapę i boczki. Robią problemy o jasne nakładki progów i deskę z tyłu oraz tunel, bo chcą wiadomo, zarobić jak najwięcej.

Chciałbym Was, użytkowników tego forum, prosić o wycenę tego gruzu, bo zastanawiam się nad wrzuceniem tego do mojego paska. Zawsze lubiłem skórę i do każdego auta sobie przekładałem.

Fotel kierowcy ma przetarte oparcie do gąbki. Tapicera mam 500m ode mnie. A tamci ludzie nie przemyśleli i powrzucali plastiki z zewnątrz na te fotele. Więc regeneracja na pewno.

Zdjęcia jeszcze będą dosłane, wtedy wstawię.

Cena wstępna 450 PLN - warto, nie warto? Bo oni twierdzą, że taka skóra chodzi powyżej 1000 i jest w ogóle znakomita. Jak dla mnie nie w tym stanie.

EDIT: Są grzane dupy z przodu sprawne.

jnP6FGm.jpg

Kp60QFS.jpg

MEzEUL9.jpg

nxCsIac.jpg

lGTMV8F.jpg

H9zUCOh.jpg

Powiem szczerze, ten przedni z lekka zajechany...

Przetarta, zjechana jak szmata do podłogi. Według mnie, nie warto. Tapicer się kłania a ten tani nie jest. Sumując koszty, podejrzewam że spokojnie taki zestaw kupisz, w dużo lepszym stanie.

Wziąłem i wtopiłem, ale stopniowo będę robił.

Wrzucaj fotki z postępów, chętnie zobaczę ; )