Skocz do zawartości
baksik28

Statyczny kąt wtrysku, brak regulacji.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Na szybko opiszę co się dzieje. Wczoraj miałem problem z odpaleniem auta, wcześniej nic się nie działo, pojechałem i później było już tylko gorzej, chwilami jakby gasl, później dym i dalej normalnie, dojechałem do domu i myślę przeskoczyl pasek, zdjąłem sprawdziłem, w razie czego ustawiłem wszystko od początku czyli pompa zablokowana, wałek na w cięciu, wal na zero czyli schowała się kreska i zero przy prawej krawędzi w okienku, składam wszystko i teraz jest brak możliwości ustawienia kąta w BS, jest cały czas 000 i auto dziwnie pracuje, gaśnie. Jak opoznie na max to nie odpale, jak przyspieszenie to odpale ale jest te 000. Wymieniłem nawet ten zawór bodajże N108 od dołu pompy bo miałem akurat. Ktoś coś mail podobnego?

 

Dodam jeszcze, że byl błąd 00550 ale to jest coś od wtrysku sterującego? Po wykasowaniu go już się ie pojawia.

 

Po dodaniu gazu na luzie zaczyna lecieć dy.m jasny, gdzieś czytałem, że to może być też tlokorozdzielacz? Tylko jak go sprawdzić bo tam temat się urwał.

Miałem też czyścić nastawnik w niedługim czasie bo szarpal przy przyspieszeniu ale to chyba nie ma znaczenia.

Pozdrawiam

 

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez baksik28

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ktos ma jakis pomysl? chociaz jakas sugestia? bo nie chce odrazu pompy wymienic gdzie i tak wymienie na uzywana

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro same zera to może wtyrsk sterujący głupieje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności