Skocz do zawartości
Docent.

logi avb

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, może ktoś ocenić te logi? nie są one robione tak jak powinny ale chociaż tak na szybko by ktoś coś podpowiedział co jest nie tak, a jest bo to widać, co było modzone albo co,

http://vaglog.pl/log-003_008_011_SF6oh5.html

logi są 3 w jednym także proszę bez hejtów ze to nie tak, bo wiem, że każde osobno ma być , ale nie miałem jak na spokojnie zrobić ich po kolei, może ktoś coś podpowie. Pozdrawiam :mmm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pomoże ktoś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak na avb, to może być. Troszkę jest niedoladowanie, ale bym nic nie kręcił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2017 o 16:06, DarekS napisał:

Jak na avb, to może być. Troszkę jest niedoladowanie, ale bym nic nie kręcił.

 

a z czego to niedoładowanie? nieszczelność w dolocie, nieszczelność w podciśnieniu, n75, przepływka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem podobnie u siebie w AVF,  niedoładowanie rzędu 50-100 mbar. Miałem niewielką nieszczelność w układzie podciśnienia. Posprawdzaj wszystkie wężyki, bo nawet jak się wydaje że jest ok to pod oplotem może być uszkodzenie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2017 o 21:23, turek napisał:

Miałem podobnie u siebie w AVF,  niedoładowanie rzędu 50-100 mbar. Miałem niewielką nieszczelność w układzie podciśnienia. Posprawdzaj wszystkie wężyki, bo nawet jak się wydaje że jest ok to pod oplotem może być uszkodzenie.

super, dzięki za odpowiedź ;) muszę wężyki posprawdzać bo mam pewność, że od nowości nikt na to nie patrzył i nie wymieniał, tak samo jest z całym układem dolotowym, włącznie z IC bo widziałem że jakiś pseudo mechanik na silikonie uszczelnienia złączek robił...  akurat na dniach będę zwalał zderzak z przodu bo muszę żarówki wymienić drogowe hehe to będę miał dobry dostęp do IC'ka ;) pozdrawiam i dzięki za wskazówki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności