Skocz do zawartości
sojkis

Pakiet chrom dla Passata B5 3B

Rekomendowane odpowiedzi

Gość buchosmambo

oswieze temat...

natknal sie ktos na taki zestaw chromow do Passat 1998 sedan?

Raczej chodzi mi o ori a nie jakies naklejki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
natknal sie ktos na taki zestaw chromow

 

ostatnio przegladajac allegro widzalem komplety na drzwi na szyby tylny zderzak. przod tez byl ale trzeba byloby pokombinowac.poszukaj tam znajdziesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam pytanie do tych co maja listwy wokol samochodu.czyli drzwiowe i na zderzakach z chromem. czy listwy te maja jakies wglebienie na chrom czy mozna kupic sama listwe chromowana ori i ja nakleic na listwe bez chromu??bo chce u siebie w kolor samochodu pomalowac listwy i dodac chrom zeby bylo tak jak w ori

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czy listwy te maja jakies wglebienie na chrom czy mozna kupic sama listwe chromowana ori i ja nakleic na listwe bez chromu?

nowa listwa boczna składa się z dwóch elementów chromu i listwy, listwa ma wgłębienie, w które przyklejasz chrom.

zwykłe czarne listwy tego wgłębienia nie mają, także żadnego chromu nie dodasz, no chyba, że full pakiet chrom allegro.

ostatnio widze na miescie B5 3BG, obklejonego chromem, normalnie kaszmar:D jak go upoluję, cyknę foty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde no to trzeba zbierac na listwy. nie chce malowac listw ktore mam tylko w kolor zloty, bo taki kolor paska, chce miec z chromem.

obklejonego chromem, normalnie kaszmar

 

tez widze takie paski. niektore to orgie chromu normalnie. dlatego bede szukac ori. myslalem ze z obrysowkami znajde albo chociaz z miejscem na obrysowki ale wtedy to koszt duuzo wiekszy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kurde no to trzeba zbierac na listwy. nie chce malowac listw ktore mam tylko w kolor zloty, bo taki kolor paska, chce miec z chromem.

boczę radzę kupić nowe.

ja mam 3 nowe jedna używkę i choć nie wiem jak sie będziesz starał i tak nie będzie leżeć na aucie jak nowa.

i te odklejanie starej, przyklejanie nowej taśmy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ciastek103

kolego a masz może namiary gdzie kupić takie listwy na drzwi nowe?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nowe aso.

jak też czasem się trafiają nowe na allegro po niższej cenie;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koledzy czy nie wie ktos czy mozna kupic ori listwy na okolo szyb do passata b5 sedan;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
koledzy czy nie wie ktos czy mozna kupic ori listwy na okolo szyb do passata b5 sedan;>

 

Z FL-a pasują bez żadnych przeróbek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no nie powiedziałbym że bez "żadnych przeróbek" gdyż tylne małe szybki w sedanie te trójkąty trzeba niestety wycinać i wklejać te z FL-a bo mają prowadzenie na listwy dlatego ja przez to zrezygnowałem za dużo zabawy jak dla mnie ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

Odświerze ten temacik, ale bardzo mnie ciekawi jeszcze jedna rzecz, czy listwy z chromem od VW Passata B5 FL kombi będą pasowały do VW Passata B5 kombi też z 1998 r.

 

Jeżeli wiecie albo nawet widzieliście takiego paska to dajcie fotki.

 

POZDRAWIAM

krasy31

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czy listwy z chromem od VW Passata B5 FL kombi będą pasowały do VW Passata B5 kombi też z 1998 r.

Zderzaki są inne więc te na zderzak nie podpasują.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam pozwolę sobie odświeżyć... czy jeśli zdecyduje się na wymianę listy bocznej ( jaka ta listwa zniszczona nie ma co szpachlować bo chyba nawet za mały element) to czy ciężko oderwać obecną listwę? co dalej zrobić z tym klejem, pozostałością na lakierze auta? czy te listwy z allegro wystarczy przykleić na to co zawierają same w sobie i będzie gwarancja że nie odpadną? zależ mi na odp że uda się tą czynność wykonać bez późniejszego np lakierowania drzwi, po prostu nową listwę zastąpić stara...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

   Witam wszystkich w nowym roku ? 

   Mam pytanie do uzytkownikow bardziej doswiadczonych ,mam mozliwosc zakupienia calego pakietu chrom szyb od passata b5 fl widocznego na zdjeciu i chcialbym to zamontowac w passacie b5 sedan z 1999 roku ,czy ktos juz robil cos takiego .  Bylbym wdzieczny za jakies podpowiedzi w kwestii montowania.

73eec7eb474d9b88fbf0d6d85914.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odświeżam temat bo potrzebuje porady otóż jesli mam pakiet chrom wokół szyb a chciałbym usunąć te chromowane listwy to jak to zrobić? wystarczy je tylko ściągnąć ?trzeba dokupić takie czarne listwy czy mogę tym czasowo zostawić same gumowe uszczelki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz moge sprzedac Ci moje czarne listwy i szybki,bo przy pakiecie chrom i przy czarnych listwach trzeba wymienic szybki karoseryjne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności