Skocz do zawartości
Johnypl

Wymiana sprężyn na Eibach = utrata gwarancji na zawias

Rekomendowane odpowiedzi

Zadzwoniłem z pytaniem o koszt usługi wymiany który wyniósł blisko 1000zl (przód 440zl, tył 250zl i geometria 300zl) i otrzymałem informacje ze przy okazji utracę gwarancje na podzespoły zawieszenia. Zatem zadałem pytanie czy oferują sprzedaż oryginalnych sprężyn które były dostępne jako opcja i otrzymałem info ze nie występuje jako akcesorium.

 

Jak żyć...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skoro nie wystepuja jako akcesoria, to wystepuja jako czesci zamienne:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
skoro nie wystepuja jako akcesoria, to wystepuja jako czesci zamienne:)

 

Twierdzi ze nie ma opcji zamówić poza konfiguracja przy zamówieniu pojazdu. Aby zachować gwarancje trzeba mieć wszystko zgodnie z VIN...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To trzeba zmienić VIN :]

 

A tak na poważnie, ile tej gwarancji zostało i czy jeśli by założyć sprężyny z jakiegoś "sportline'a" to byłoby to aż tak zauważalne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To trzeba zmienić VIN :]

 

A tak na poważnie, ile tej gwarancji zostało i czy jeśli by założyć sprężyny z jakiegoś "sportline'a" to byłoby to aż tak zauważalne?

 

30 mcy gwarancji pozostało. Nie spotkałem na allegro takich sprężyn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie spotkałem na allegro takich sprężyn

 

Ciężko będzie Ci kupić, szczególnie że tu już żadnych Sportline nie było, polskie R-line mają standardowe zawieszenie, był pakiet sportowy z -15mm ale pewnie mało kto brał, więc może z jakiś niemieckich części się znajdzie, a symboli trzeba by pewnie szukać po niemieckich forach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobaczę w ELSA czy jest jakieś rozgraniczenie (może są podane kody PR dla zawieszenia "-15"). Patrząc jednak na zdjęcia dużo to nie zmienia, bo jakoś w B6/B7 różnicę widać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia ‎2017‎-‎07‎-‎10 o 23:35, R-line napisał:

 

Ciężko będzie Ci kupić, szczególnie że tu już żadnych Sportline nie było, polskie R-line mają standardowe zawieszenie, był pakiet sportowy z -15mm ale pewnie mało kto brał, więc może z jakiś niemieckich części się znajdzie, a symboli trzeba by pewnie szukać po niemieckich forach.

Wszystkie 2.0 280 mają zawias -15mm. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, szybki napisał:

Wszystkie 2.0 280 mają zawias -15mm. 

DCC czy po prostu -15mm?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mają DCC, a to robi -10mm, a nie -15mm z tego co pamiętam z cennika jak kupowałem swojego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności