Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

super wygladaja te wagoniki, ale to hobby raczej dla cierpliwych ludzi :)

 

 

P.S.

Ale są sposoby, by zrobić sobie małą kolej w każdym domku. Na przykład dookoła pokoju. Mój kolega tak ma. Budzi się i widzi stację i pociągi. Coś pięknego! Pociągi sobie jadą po szafkach, po parapecie, w szafie jest zrobiony tunel, a na drzwi dostawia segment na kółkach i jeździ!

 

 

ciekawe kto z tego kurze ściera:P

mnie by taki układ toró po arapecie w szafie do szału doprowadzil:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielki szacun dla Ciebie Charakterek

Ja od dziecka miałem coś nie tak z samochodami ! Mianowicie każda nowa zabawka była traktowana troszke młotkiem ,zapalniczką ,kombinerkami i otrzymywałem piekne i efektownie wyglądające skasowane autka.

Teraz już jestem duży, i co zamiast rozwalać to składam do kupy po tych co mieli małe bum. I to jest moje hobby połączone z zarabianiem kaski. A jak sie jakieś porsche, bentley ,jaguar albo astonik trafi to taaki mały bonusik.

I uśmiech na twarzy jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety ze względu na brak czasu itp musiałem zakończyć te hobby parę lat temu :

 

2ac71aaecd732242.jpg

 

d6967aecdea37f41.jpg

 

63f41ea007a4437d.jpg

 

649f0bf56abdd7f9.jpg

 

48520ae021a2051c.jpg

 

1f210a0f9ae0b916.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łłłłooooo Charakterek jestem pod wrażeniem !!!!!! Piękne!!! :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest to jeden z moich modeli, wykonany w skali 1:120 (TT). Model przeszedł lekki tuning i teraz zamiast żółtego oświetlenia wnętrza i świateł ma białe, To zielone to mój wymysł. Podobnie jak niezależnie zapalające się światła. Do tej poty zapalało się żółte w środku i na zewnątrz jednocześnie, co nie stwarzało realizmu. Teraz jest inaczej i dodatkowo zielone doszło. Jeśli będziecie chcięli - wrzucę kolejne modele. Sterowanie oczywiście cyfrowe - sterujemy wyznacznym modelem. Na jednym torze może stać do 30 lokomotyw a i tak będziemy jechać tylko tą wybraną przez nas. Zatem wrzucać jeszcze te cudeńka?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zatem wrzucać jeszcze te cudeńka?

Jak byłem mały, miałem taką kolejkę zieloną, PKP nasze polskie... Może jeszcze gdzieś w piwnicy znalazłbym wagoniki :) Kilka lat temu tory odnalazłem...

Wrzucaj nam filmiki :) Jestem za :) Trzeba swoje pasje pokazywać :)

 

Tego typu kolejkę miałem: http://www.allegro.pl/item757649604_osobowe_srodkowe_pkp_db_13_2_klasa_tillig_13746.html

O choroba-teraz widzę dopiero, ile takie wagoniki są warte :eek: Jutro chyba zacznę przeszukiwać piwnicę :637:

Edytowane przez Krawcol82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zatem wrzucać jeszcze te cudeńka?
Wrzucaj Jacek chętnie zobaczę bo sam w rzeczywistości jeżdżę pociągami więc mnie to interesuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tego typu kolejkę miałem: http://www.allegro.pl/item757649604_...lig_13746.html

O choroba-teraz widzę dopiero, ile takie wagoniki są warte Jutro chyba zacznę przeszukiwać piwnicę

 

Troszeczkę Cię sprowadzę na ziemię. Tilliga na bank nie miałeś, szczególnie PKP, bo to nowość 2009. Wcześniej Tillig PKP piętrusków nie robił. Mogłeś mieć BTTB, a one sprzedają się tak:

 

http://www.allegro.pl/item757969710_pietrus_pkp.html

 

I z Tilligiem prócz kształtu nie mają za wiele wspólnego... Wiem, bo mam oba wagony obu producentów (BTTB i TILLIG). Tak więc w sumie, to niechaj leżą w piwnicy - dziecko będziesz miał - to będzie jak znalazł do zabawy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Troszeczkę Cię sprowadzę na ziemię. Tilliga na bank nie miałeś, szczególnie PKP, bo to nowość 2009. Wcześniej Tillig PKP piętrusków nie robił. Mogłeś mieć BTTB, a one sprzedają się tak:

 

http://www.allegro.pl/item757969710_pietrus_pkp.html

 

I z Tilligiem prócz kształtu nie mają za wiele wspólnego... Wiem, bo mam oba wagony obu producentów (BTTB i TILLIG). Tak więc w sumie, to niechaj leżą w piwnicy - dziecko będziesz miał - to będzie jak znalazł do zabawy

 

Nie znam się na tym ;) Ja tylko to pamiętam jako dziecko, także chodziło mi o pokazanie wagonika, który pamiętam-kształtem i kolorem ;)

Rzeczywiście-różnica w cenie duża... Ale i tak wezmę się za szukanie tego-wspomnienia z dzieciństwa :)

Dziękuję Jacku za wyjaśnienie sprawy z tymi modelami-i czekam na kolejne filmy ;)

Edytowane przez Krawcol82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to sobie włożyłem generatorek dymu do parowozika. Wreszcie fufa jak prawdziwy!

 

 

Z tyłu pudełko zapałek - byście mięli pojęcie o wielkości tych zabawek...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mistrzostwo, bardzo mi się podoba. Bardzo cieszy oko, pełen podziw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje małe hobby

Modele skala 1:72

Jakieś 200sztuk plus około setka bez gablotek (czekają na rozbudowę gabloty)

Firmy: Hongwell/Cararama, Schuco, Abrex, Yatming

 

http://img262.imageshack.us/gal.php?g=dscn1856m.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A oto mój skromny baniaczek już wkrótce 300l morskie

DSC01562.jpg

i największe hobby:

IMG_4572.jpg

Osobiście widziałem kolekcję Jacka-byłem pod wrażeniem a ile ma roboty jak syn zacznie się wszystkimi bawić :przestraszony

Edytowane przez oli2008

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czas na mnie :)

 

Również bawię się modelami, ale takimi dającymi mnóstwo adrenaliny...

 

4000obr wirnika tnie paluszki jak piła tarczowa :)

 

dsc4843.jpg

 

 

pierwsze loty najczęściej wyglądają tak:

[ame]

[/ame]

 

pot się leje strumieniami, po 3 minutach człowiek jest calusieńki mokry a w przypadku klasy 450 każdy "kret" czyli wypadek to koszt odbudowy śmiglaka rzędu kilkuset do nawet tysiąca złotych :(

 

po kilku latach treningu i opanowania mechaniki helika można latać tak, oczywiście mając refleks kota i opanowanie snajpera...

[ame]

[/ame]

 

a jak się już opanuje mniejsze zabawki to można latać większymi, na dodatek z np taką ładną makietą Airwolfa.

Tu klasa 600 elektryk [ame]http://www.youtube.com/watch?v=SJ5i0Cxpml8[/ame], taka to już odrąbuje głowy (poważnie). Niedawno był wypadek w Japonii koleś latał przed domem, troszkę za nisko przelecieć chciał i głowa leżała obok...

 

Ja póki co po półtora roku potrafię wisieć tyłem i bokami do mnie, przodem jeszcze nie, latam też już "ósemki"... daleeeka droga przede mną :)

Edytowane przez cervandes

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja zbierałem militaria, w sumie ciągle zbieram,

To i ja przedstawię swoje hobby.

- podobnie, jak Ormo-zaSuVWam z wykrywaczem( dobrze rozumuję,że Ty też..?) ;)

Interesują mnie monety, ale również fanty żołnierskie z 1939-45(bez naboi i innego tałatajstwa).

- szukam swoich przodków na http://www.forgen.pl (zapraszam). Jestem teraz w okolicach roku 1815 i wciąż kopię wstecz ;) Zajmuję się też identyfikacją starych zdjęć żołnierzy różnych armii, które userzy znajdą na strychach..( zakładka Militaria na tej stronie).

- jestem też modelarzem kartonowym, sklejam w standardowej skali 1:25 , przy czym waloryzuję modele zgodnie z prawda historyczną.Oto kilka, zrobionych z zabrudzeniami i sinikami, których nie było w zestawie:

 

a073b192592e81fem.jpg 24a848a5e612e27am.jpg

d4522e524ca7cddem.jpg 5dbc794258a98a79m.jpg

b293d7ac6c432b72m.jpg bc3ec96151c8e02am.jpg

374f04c2f12abca1m.jpg 951234fa6890edb7m.jpg 5b9c7434b72ca9a0m.jpg

Pzdr.

Edytowane przez SuVW_2006

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To i ja się dopisze.

Elektryki mnie nie bawia, cała zabawa w spalinach itp, smrodzik, regulacja itp. Ostatnio wpadl mi w ręce ten o to silnik.

V-ka jakich malo ;)

 

dsc00439jp.th.jpg

 

dsc00447w.th.jpg

 

dsc00441t.th.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to moje 3 z wielu hobby ;)

 

instrument:

bwy1293651142i.jpg cqs1293651142u.jpg arx1293651142s.jpg rgh1293651142w.jpg

fotografia:

klz1293651142b.jpg arx1293651196w.jpg opt1293651196e.jpg bfi1293651196z.jpg

no i nowa zajawka:

bfi1293651196m.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czlowiek orkiestra ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej... bo jeszcze kilku mniejszych nie pokazałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje hobby to modele w skali 1:87 czyli inaczej zwanej HO. Samych modeli jest grubo ponad 1000sztuk.

Fotki mojej dioramki z wystawy w Iławie. To podobno już powoli nie jest diorama tylko makieta. ;)

3934756.jpg

3934764.jpg

3934782.jpg

3934794.jpg

3934801.jpg

3934806.jpg

3934823.jpg

3934828.jpg

 

[ : Dzisiaj o godz. 11:39 pm ]

3934847.jpg

3934865.jpg

3934871.jpg

3934881.jpg

3934884.jpg

3934892.jpg

3934897.jpg

3934903.jpg

3934908.jpg

3934912.jpg

3934914.jpg

3934917.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności