Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Carvandes, to jest nas dwoch:)

Latam maszyna tej samj klasy co Ty (Align Trex 450) - sama maszyne mam juz chyba z rok, ale latalem moze z 50 pakietow, bo a to po krecie czekalem na czesci, a to czeklame na nowe pakaiety. Za mna 3 krety (2 male i jeden duzy) ale juz loty postepowe mam opanowane, i nawet probuje juz petelki.

Na zime jednak przerzucilem sie na auta RC w skali 1:10 - super sprawa, bo takim mionster truckiem mozna generlanie wszedzie jezdzic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To już nas troje latających ja tez latam T-rexem 450 ostatnio nabyłem 250 i jeszcze jest mały mSR po zatym tez śmigam autkami ze stajni HPI oczywiście tu już spalinki a dokładniej nitra Savage 4,6 , MT2 3.0 i RS4 evo + 3.0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podłączę się pod temat też z synem budujemy makietę kolejową ale w skali HO, i mam też pytanie może ktoś z forumowiczów ma gdzieś zbędne w piwnicy czy garażu modele lokomotyw, wagonów czy nawet całe zestawy firmy PIKO HO. Dodatkowo też odkupie kompletne modele kartonowe Małego Modelarza (mogą być stare roczniki oby nie zaczęte i kompletne). Chętnie odkupię, dałbym to w ogłoszenia ale moder mi takiego ogłoszenia nie puści, Jak coś to pisać na PW

Edytowane przez wladek1181

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Samemu można zrobić lepsze szroty ale potrzeba czasu na to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja gablotka :)

DSCN4074.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bochum, ja bym prosil o duze zdjecie tej Twojej gabloty, zeby dokladnie bylo widac co to za fury.

To Norev?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bochum, ja bym prosil o duze zdjecie tej Twojej gabloty, zeby dokladnie bylo widac co to za fury.

To Norev?

Skala 1:72 - producenci Schuco, Hongwell, Real-X, G-Space - w sumie jakieś 700sztuk :)

 

Przemalowałem tylnią ścianę na biało - lepiej widoczne modele:

dscn4258k.jpg

 

Szklana gablotka i dwie małe:

 

dscn4069.th.jpgdscn4075n.th.jpgdscn4076m.th.jpgdscn4077r.th.jpgdscn4078.th.jpgdscn4061sz.th.jpg

 

A tu w dużym zbliżeniu:

 

dscn4009t.th.jpgdscn4011n.th.jpgdscn4016k.th.jpgdscn4017f.th.jpgdscn4018.th.jpgdscn4019c.th.jpg

 

dscn4020.th.jpgdscn4021ix.th.jpgdscn4022.th.jpgdscn4023k.th.jpgdscn4024.th.jpgdscn4025x.th.jpg

 

dscn4026u.th.jpgdscn4027x.th.jpgdscn4028w.th.jpgdscn4029k.th.jpgdscn4030b.th.jpgdscn4031uq.th.jpg

 

dscn4032l.th.jpgdscn4033m.th.jpgdscn4034z.th.jpgdscn4035f.th.jpgdscn4036.th.jpgdscn4037w.th.jpg

 

dscn4038i.th.jpgdscn4039.th.jpgdscn4041t.th.jpgdscn4042.th.jpgdscn4044r.th.jpgdscn4045xy.th.jpg

 

dscn4049.th.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To i ja zaprezentuje swoje hobby :D

Latanie i strzelanie, które jest o wiele lepsze od Paintballa, a zwie się Air Soft Gun.

CIMG1462 (Large).jpg

DSC02779.jpg

DSCF0067 (Large).jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja hoduje pająki kiedys mialem 7 ale teraz mam tylko 2 bo nie mam czasu zabardzo na to:(

Edytowane przez bambus1987

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Bochum - no ladnie sie prezentuje ta gablota. Ciekawe co na to Twoja pani;) Pewnie tez ladnych pare patoli juz w to wpompowales.

@Ozzi - ile trzeba miec pieniedzy, zeby wejsc w takie hobby?

@bambus - Hodujemy przez samo H;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Michal1980 - to wszystko zależy od tego ile chcesz wydać w sumie :P Ale myślę że do 1000 spokojnie wyrobisz się z dobrą repliką i wyposażeniem. Możliwe że nawet taniej to wyjdzie. Ta replika moja to kosztuje teraz około 450 zł - oczywiście nowa ale na rynku jest sporo sprawnych używanych, jeśli masz znajomego w wojsku czy coś to mundur polski będziesz miał tanio i tak samo buty, no chyba że chcesz inny kamuflaż to musisz szukać po sklepach czegoś. Najważniejszą rzeczą są dobre okulary ochronne, które tak w okolicach 70 zł kosztują. Później już wszystko zależy co chcesz mieć w wyposażeniu itd. Jak masz co chciałeś to pozostaje koszt kulek i przykładowo kosztują z 35 zł za 4000 szt. Polecam wejść na tą stronę i tam jest wszystko opisane o tej zabawie, no i testy różnych replik są itd. : http://www.wmasg.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
@Bochum - no ladnie sie prezentuje ta gablota. Ciekawe co na to Twoja pani;) Pewnie tez ladnych pare patoli juz w to wpompowales.

Małżonka jest szczęśliwa bo nie nadwerężam domowego budżetu (kupuję zestawami na Ebayu a dublety opycham na Allegro) no i nie musi tego odkurzać - ja to sam robię, a rodzinka ewentualnie może dotykać oczami :)

Edytowane przez bochum80

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Ozzi - to cool. Tylko trzeba jeszcze zebrac jakas fajna bande, z ktora moznaby sie uganiac;)

@Bochum - to widze, ze masz taka sama jazde jak ja ze swoimi modelami. Sa w gablocie i nie wolno ich dotykac - ewentualnie pojedyncze modele mozna wziac do reki po uprzednim zalozeniu bialych bawelnianych rekawiczek;) Z tym, ze ja chyba juz skonczylem z kolekcjonowaniem, bo firma Siku juz od paru lat przerzucila sie na masowke z Chin - a w tym roku zaplanowane sa tylko 4 nowe modele osobowe (wlasciwie odgrzewane kotlety, bo tylko nieco zmienione) wiec lipa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
@Bochum - to widze, ze masz taka sama jazde jak ja ze swoimi modelami. Sa w gablocie i nie wolno ich dotykac - ewentualnie pojedyncze modele mozna wziac do reki po uprzednim zalozeniu bialych bawelnianych rekawiczek;) Z tym, ze ja chyba juz skonczylem z kolekcjonowaniem, bo firma Siku juz od paru lat przerzucila sie na masowke z Chin - a w tym roku zaplanowane sa tylko 4 nowe modele osobowe (wlasciwie odgrzewane kotlety, bo tylko nieco zmienione) wiec lipa...

 

Jak bym siebie słyszał :)

A ja kompletuję też już niedobitki - Hongwell z powodu kryzysu od dwóch lat nic nie wypuścił - może w tym roku - widziałem parę ładnych projektów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Michal1980 - Wystarczy że będziesz miał na początek z 4-5 osób i nagłośnisz to, a bardzo szybko znajdziesz więcej chętnych ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
@Bochum - no ladnie sie prezentuje ta gablota. Ciekawe co na to Twoja pani;) Pewnie tez ladnych pare patoli juz w to wpompowales.

@Ozzi - ile trzeba miec pieniedzy, zeby wejsc w takie hobby?

@bambus - Hodujemy przez samo H;)

 

dzieki moge sie usprawiedliwic tylko tym ze jestem dysortografikiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dzieki moge sie usprawiedliwic tylko tym ze jestem dysortografikiem

 

Nie, jesteś leniem, teraz przeglądarka sprawdza pisownię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje hobby to motocykle :)) obecnie śmigam Hondą CBR 600 F3 z 1997 roku, tzn jeszcze maszyna stoi w garażu, ale powoli już ją przygotowuję do pierwszego wyjazdu z tym sezonie ;) moż e znajdzie się ktoś na forum kto ma to samo hobby, najlepiej z dolnego śląska i spotkamy się kiedyś na trasie ;] LWG!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności