Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Moje hobby to motocykle :)) obecnie śmigam Hondą CBR 600 F3 z 1997 roku, tzn jeszcze maszyna stoi w garażu, ale powoli już ją przygotowuję do pierwszego wyjazdu z tym sezonie ;) moż e znajdzie się ktoś na forum kto ma to samo hobby, najlepiej z dolnego śląska i spotkamy się kiedyś na trasie ;] LWG!

 

no to się znalazł Honda Vfr 97 rok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najwieksze moje hobby to car hifi (w moim temacie), pözniej to tam troche home hifi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no to się znalazł Honda Vfr 97 rok

 

Ciekawe jak wygląda taki jednoślad z przyczepką (bo gdzieś ten zbiornik z LPG trzeba wozić, nie?) :marecek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tu urywek z mojego malego hobby...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc hobby mamy podobne z tym że ja bez sprzętu i ciężary trochę inne;)

Odpowiedz do pana od Wyciskania lezac;)

Edytowane przez durki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trenuje kick-boxing, mozliwosci sa szerokie, zarowno w domu na urlopie jak i w pracy.

Mam nadzieje ze juz w nastepnym roku dolacze do grona jednosladow,czuje ze to bedzie nalezalo do mojego hobby;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja spokojnie praca ,rybki i na koniec najważniejsza rzecz żużel:kciuki:kciuki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A u mnie tymczasem lekkie powiększenie kolekcyjki... :vw:

DSCN5968.jpg

DSCN5963.jpg

DSCN5972.jpg

DSCN5960.jpg

DSCN5961.jpg

DSCN5965.jpg

DSCN5966.jpg

DSCN5967.jpg

DSCN5969.jpg

DSCN5970.jpg

Edytowane przez bochum80

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś tu już wspominał o ASG, ja też się tym zajmuje z tym, że bardziej rekonstrukcją niż samym strzelaniem (między airsoftem a reko jest spora różnica) Aktualnie moja grupa odwzorowuje oddział BOPE (znani z filmu Elitarni). Oto kilka fotek z ćwiczeń:

1461282_784221034937542_1407432517_n.jpg

1470341_784220598270919_1797682849_n.jpg

1471299_784220488270930_405546321_n.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Oto moje hobby, chociaz widze ze kiepsko w stosunku do waszych wygladam.

CAM00181.jpg

1393077069096.jpg

CAM00182.jpg

CAM00180.jpg

1393076846826.jpg

1393076969354.jpg

Edytowane przez rainman777

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe modele, jak widać lubisz VW nie tylko w realnych rozmiarach bo to spora część twojej kolekcji, i jeszcze VAN z drużyny A na ostatnim zdjęciu :). Trochę tego masz jakby nie patrzeć, cała wysoka szafka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe modele, jak widać lubisz VW nie tylko w realnych rozmiarach bo to spora część twojej kolekcji, i jeszcze VAN z drużyny A na ostatnim zdjęciu :). Trochę tego masz jakby nie patrzeć, cała wysoka szafka.

 

Dzieki. Gluwnie auta vag choc i polska motoryzacja, auta wyscigowe, rajdowe Skoda 120 rajdowa, Mietki. Audi, no oczywiscie glownie Vw w roznych skalach od garbiego poprzez golfy. Paski B2,B3,B5,B6. A co do druzyna A to wiesz najlepszy alarm do vw hehe. Regal udoskonalalem i podswietlenie montowalem. Jeszcze mi brakuje kilku modeli z tych co mialem w realu. A mialem na 9 aut 7 vw. Zaczynalem od derbiaka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z modelarstwa bawiłem się w helikoptery RC, plastikowe modele do sklejania i próbowałem skleić szybowiec z balsy ale brak elementów i porządnego stanowiska pracy trochę mnie zniechęcił. Fajna sprawa. Ogólnie to mam multum hobby i nie wiem czy to dobrze czy źle, jak człowiek ma jedno to może się w nim cały czas spełniać a jak kilka to brak czasu i funduszy :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam. Oto moje hobby, chociaz widze ze kiepsko w stosunku do waszych wygladam.

[ATTACH=CONFIG]114842[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]114843[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]114844[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]114845[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]114846[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]114847[/ATTACH]

 

od czegoś trzeba zacząć :)

Jako modelarz - zachęcam do odwiedzenia, fajne i ciekawe forum (prawie jak u nas :D ):

https://motoshowminatura.fora.pl/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim może nie tyle hobby co pasją była w latach '90 elektronika w szerokim tego typu rozumieniu. Od lat młodzieńczych kolega zaraził mnie pasją do elektroniki i trwało to przez prawie dwie dekady a teraz pozostały wspaniałe wspomnienia tamtych lat. A były to lat kiedy w sklepach byli tylko sprzedawcy za ladą i nic poza tym.Tak więc konstruowałem wzmacniacze, kolumny głośnikowe różnego rodzaju gadżety elektroniczne jak zegarki cyfrowe, dzwonki pozytywki i co tylko przyszło mi do głowy. A sprawa nie była prosta ponieważ miało się do dyspozycji jedynie schemat np. wzmacniacza. Należało zaprojektować płytkę drukowaną, pomalować ścieżki, wytrawić w kwasie, wywiercić otwory i wszystko polutować. Następnie trzeba było np. nawinąć odpowiedni transformator, zbudować chassis, obudowę i płytę czołową. Na to wszystko poświęcało się mnóstwo wolnego czasu (a właściwie nocy). A ileż było frajdy jak to wszystko zagrało na skonstruowanych przez siebie kolumnach, do których ręcznie nawijało się cewki do zwrotnic. Jaką to miało wartość. Nie to co dzisiaj idzie się do sklepu i kupuje gotowe. To były czasy - aż łezka w oku się kręci :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Moim może nie tyle hobby co pasją była w latach '90 elektronika w szerokim tego typu rozumieniu. Od lat młodzieńczych kolega zaraził mnie pasją do elektroniki i trwało to przez prawie dwie dekady a teraz pozostały wspaniałe wspomnienia tamtych lat. A były to lat kiedy w sklepach byli tylko sprzedawcy za ladą i nic poza tym.Tak więc konstruowałem wzmacniacze, kolumny głośnikowe różnego rodzaju gadżety elektroniczne jak zegarki cyfrowe, dzwonki pozytywki i co tylko przyszło mi do głowy. A sprawa nie była prosta ponieważ miało się do dyspozycji jedynie schemat np. wzmacniacza. Należało zaprojektować płytkę drukowaną, pomalować ścieżki, wytrawić w kwasie, wywiercić otwory i wszystko polutować. Następnie trzeba było np. nawinąć odpowiedni transformator, zbudować chassis, obudowę i płytę czołową. Na to wszystko poświęcało się mnóstwo wolnego czasu (a właściwie nocy). A ileż było frajdy jak to wszystko zagrało na skonstruowanych przez siebie kolumnach, do których ręcznie nawijało się cewki do zwrotnic. Jaką to miało wartość. Nie to co dzisiaj idzie się do sklepu i kupuje gotowe. To były czasy - aż łezka w oku się kręci :)

 

Wielki szacun :respect. Mam szwagra tego samego pokroju i często też brałem udział w jego projektach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja rzucę moim Ersoftowym* zdjęciem!

 

No i troszkę też robię zdjęcia :)

 

 

*Airsoft

tak.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności