Skocz do zawartości
tipp-ex

[B5 3B 1.9Tdi afn] - Co to za kabel / gdzie podłączyć ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, Panie i Panowie chciałbym się zapytać co to jest za kabel? jak go lekko pociągną rusza się popielniczka wraz z zapalniczką więc wnioskuje, że to może być od zapalniczki? i teraz pytanie za 100 pkt... gdzie to podłączyć ? i czy obędzie się bez zdejmowania tunelu w co wątpie:)))?

 

20170628_084454.jpg

 

20170628_084458.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sciagnij tunel i zobaczysz :) demontaż i montaż to niecała godzina :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś założył sobie podświetlenie gałki ? Taki bajer :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do orginalnego złącza nie nalezy, chyba ze ktos chcial wstawic tylna popielniczke, cb radio, jakies podswietlanie, czy inne rzeczy. Jezeli nie chcesz demontowac tunelu, to mozesz wyczepic popielniczke. Odkrec srubke pod ta zdejmowana popielniczka i podwaz od strony mieszka sztywnymi cienkimi blaszkami, wyskoczy z zaczepow i unoszac do gory lekko odpychaj w strone mieszka. Ewentualnie zostaw sobie i kirdys jak ciebie natchnie wena podlaczenia tylnej zapalniczki czy cos pod +12v to masz juz przyszykowane :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Było CB, po poprzednim właścicielu, ale nie ja je demontowałem..może od tego:).

Zdjęcie tunelu to nie problem 15 min roboty, już to robiłem tylko zablokowała się tylna popielniczka z niewiadomych przyczyn i chciałem tego uniknąć. Jak mi się uda dobrać do tego w weekend to dam znać gdzie ten kabelek idzie lub od czego..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozebrałem, sprawdziłem - fakt kostka z załączonych obrazków pod tunelem była od CB i jest wpięta w kabel od zapalniczki i zaizolowana

Temat do zamknięcia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności