Skocz do zawartości
xpamer

Wymiana tylnej klapy ... centralny zamek

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

 

W moim Passacie dobiega żywot tylnej klapy. Rdza pod szyba zjada resztki blachy :)

Mam zainstalowany w niej siłownik centralnego zamka ...

 

Moje pytanie brzmi :

 

Czy jest taka opcja, że gdy zakupie wersje bez centralnego zamka, a raczej bez siłownika do centralnego, to może nie udać się przekładka zamka z siłownikiem ?

 

Nie mam jak tego sprawdzić, ponieważ mogę zakupić owa klapę, ale wysyłkowo. Nie ma możliwości zrobić oględzin na miejscu.

 

Bardzo proszę o poradę, ponieważ nie chciał bym kupić czegoś, co później będzie mi zalegało jako złom w piwnicy.

 

Z góry bardzo dziękuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Wszystko da sie przełozyc, blachy sa takie same.

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko samemu raczej tego nie przełożysz mimo że wydaje się łatwe . Sam kupowałem inną klapę oddałem do mechanika to szarpał się z tym 3 godziny , trzeba sciągnąc podsufitkę do tego nawet jak działa instalacja elektyczna nie znaczny że w naszym aucie będzie , u mnie tak było kupiłem bez sprawdzenia stopu na szrocie i okazało się że żadne światło nie swieciło , musiał całą elekrtyke od świateł prowadzić od nowa .

I się zdenerwowałem bo za montaż zapłaciłem w sumie więcej niż za klapę , mogłem oddać do malowania bym miał jak nówkę i taniej by wyszło .

Edytowane przez Adamus2006

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przelozyc sie da

tylko wazne aby klapa byla d B5

B5LF ma calkiem inny zamek,wszystko trzeba wtedy kupic i przerobic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A po co rozbierać podsufitkę ? Nie można odłączyć całej wiązki kabli od starej klapy i podłączyć do nowej ?

A tak na marginesie to jak zdemontować zamek ? Widziałem ze jest tam jakaś ( sprężynka - wsuwka ) która trzyma wkładkę.

Próbowałem ją ściągnąć, ale nie za bardzo wiem jak to zrobić. No i ... czy to tylko ta sprężynka, czy tez coś jeszcze trzeba zdemontować żeby ściągnąć cały zamek ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zeby sciagnac zamek musisz miec pasujacy klucz zeby zdjac benbenek

inaczej trzeba rozwiercac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności