Skocz do zawartości
Gość Coolkensy

Szukam warsztatu Wawa ?? Ile mniej wiecej musze szykowac $ ?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Coolkensy

Witam !!!

Bylem ostatnio w warsztacie pierwszym lepszym i sprawdzono mi przednie zawieszenie.

Do wymiany mam prawy swozen wahacza,prawa koncowke kierownicza,silentblok wahacza duzy tylny (nie wiem jak sie pisze :) ) i poduszki amortyzatorow ile mniej wiecej moze kosztowac naprawa takiego zestawu ?? W tym warsztacie krzykneli mi 600 pln i wydaje mi sie ze to troche za duzo,dodam ze cena nie obejmuje zbieznosci :/

A wiec jaki mniej wiecej koszt jesli sie ktos orientuje w temacie i jakis dobry i w miare nie drogi warsztat jesli ktos zna :)

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do ceny to moim zdaniem to trochę za dużo, co do warsztatu to poszukaj w dziale "polecam....."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość -uki-

Coolkensy

Jak Ci będą wymieniać silentblock wahacza, niech wymienią oba. Mimo, że przedni prawie zawsze wydaje się być :ok: , jednak złota zasada głosi: jak wyjmujesz wahacz, wymień wszystkie silentblocki :D Unikniesz demontażu za jakiś czas w celu wymiany przedniego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Adi_B3

Na bartyckiej jest fajny warsztat (w domku jednorodzinnym) ja tam robiłem pare żeczy u siebie, nie wiem czy będziesz miał tam taniej przypuszczam że raczej na pewno :ok: ale ważną sprawą jest to że kolosie robią tam naprawdę konkret.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Coolkensy

... Adi a w ktorym to dokladnie miejscu na tej Bartyckiej ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Adi_B3

Jak wjeżdżasz na bartycka od czerniakowskiej to po prawej będziesz miał salon renault, jedziesz dalej będzie lekki zakręt w prawo a za nim osiedle Niewielka, po lewej stronie będzie apteka a po prawej szyld z warsztatem, skręcasz w prawo i jedziesz taką wąską drużką jakies 60M i jesteś. Ja tam robiłem wymianę szczotek w alternatorze, wymianę pasków, wymianę króćca przy głowicy, i zalanie płynem zimowym, złożenie osłony pod silnik, zapłaciłem 140zł ale tak jak pisałem naprawdę zrobili konkret, potem mój znajomy robił auto i też był zadowolony :ok: .

 

Pozdrawiam :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Adi_B3

Dodam że ja robiłem u siebie ostatnio sworznie lewy i prawy, tuleje z tyłu osłony na maglownicy łożyska zapłaciłem z częściami 230zł i ustawieniem zbieżności jednak to ostatnie mi totalnie zjebali :zdegustowany: pisałem na forum o tym problemie dopiero jak pojechałem na komputerowe ustawanie (dodam że najlepszą maszynką w województwie lubelskim :padam:) i jest genialnie bo ustawili wszystko od podstaw i odp odstaw policzyli za ustawienie 140zł ale było warto :ok: .

 

 

Pozdrawiam :vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja parokrotnie naprawiałem autko w warsztacie na ul. Mlądzkiej 17. Właścicielem jest p. Maciej Fogiel, a VW zajmuje się głównie jeden z jego synów - Rafał (zdolny facet). Zadzwoń i wtedy dowiesz się jakie mogą być koszty naprawy. Telefon do nich to 022-610-41-37

Ja osobiście byłem zawsze zadowolony z ich usług. Robili solidnie, fachowo i nie drogo. Polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności