Skocz do zawartości
mirekm11

Transmiter FM, czy tego da się słuchać ?

Rekomendowane odpowiedzi

Zupełnie przyzwoity transmiter ma nawigacja modecom freeway mx2hd. Jakość bez zarzutu, funkcjonalność taka sobie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mkpol, piszesz o transmiterze Peiying?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zainstalowałem adapter track66 i wyprowadziłem wejście na zewnątrz. Można to zobaczyć na mojej stronie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie.

Jeśli kupie transmiter FM posiadając standardowe fabryczne radio w passacie to będą normalnie ze sobą współpracować?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://allegro.pl/transmiter-fm-ltc-lxtr100-bluetooth-usb-microsd-i7608506373.html?utm_source=google&utm_medium=cpc&ev_campaign=_ELKTRK_PLA_RTV+i+AGD&ev_adgr=Sprzęt+car+audio&gclid=EAIaIQobChMI4sbntM7P3gIVAqWaCh36KQm6EAQYBiABEgLDO_D_BwE&gclsrc=aw.ds

Taki transmiterek posiadam z Blutooth w sklepie z Car Audio mi sprzedali . Fajna sprawa jak szkoda na radio czy sie nie ma, co mi się podoba w tym transmiterku - odpalam tel, służy jako zestaw głośnomówiący, oraz wrzucam nuteczki na tela, na odtwarzaczu na tel ustawiam losowe i zamiast celować w tel paluchami to sobie przyciskami zmieniam nutki na transmiterku więc mogę polecić :) Bez Bluetooth nie ma sensu kupować, bo po kolei nutek słuchać to też lipa a z wbudowanym odtwarzaniem losowym nie znalazłem. Co do jakości to powiem że naprawdę jest spoko, troszeczkę delikatnie słabiej niż na Audio CD, ale od stacji radiowych różnicy wprost nie ma a sam lubię ładnie muzyki posłuchać i aby jakoś to grało i mogę polecić, kabel Jack w zestawie - na nim gra dużo gorzej niż na BT, na innym nie sprawdzałem. Mam nadzieję że pomogłem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności