Skocz do zawartości
mirekm11

Transmiter FM, czy tego da się słuchać ?

Rekomendowane odpowiedzi

lukas23, i jak Ci chodzi urządzonko?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś jeszcze może się wypowiedzieć na temat jakości muzyki z transmitera FM?

albo polecić jakiś model

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem na giełdzie elektronicznej za 50 zł transmiter z wejściem na karty sd i portem usb, jakośc dzwięku nie jest taka jak z plytki cd, ale jest zadowalająca ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czy ktoś jeszcze może się wypowiedzieć na temat jakości muzyki z transmitera FM?

Lipa kolego, zacząłem od kasetki +discman, później ze 2 transmitery - kasa wyrzucona w błoto. A ucha jakoś specjalnie wrażliwego nie mam i tez myślałem, że transmiter to będzie to...

A na koniec kupiłem radiodtwarzacz mp3 pioneera w podświetleniem pasującym idealnie do passata, nówka za 250 zł i to było najlepsze rozwiązanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja sie skusiłem, kupiłem i powiem tak, że tragedii nie ma, ale idealnie też nie jest ...

narazie niebardzo dysponuje środkami na xcarlink'a :) więc taki półśrodek narazie

a docelowo xcarlink będzie najlepszym rozwiązaniem do MCD żeby nie rezygnować z navi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość robert22t

A ja mam taki problem ze swoim transmiterem Peyinga... podłącza się go do zapalniczki. Kiedy odtwarzam muzykę z telefonu przez kabel z wejściem jack albo z pendrive'a to dźwięk jest zniekształcony i moja beta szumi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uzywam transmitera od jakichś 7 miesięcy - szczerze - nie polecam kupiłem lepszy za około 80zł i procz tego że ma trochę mocniejszy sygnal niż te tańsze to mimo tego że jest blisko radia jest szum i słaba jakośc nie polecam - jak to mówią oszczędny dwa brazy traci i musiałem niestety kupić lepsze radio (z wejścim usb) żeby jakość była lepsza - NIE POLECAM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mialem dwa takie wynalazki, jeden byl z biedronki za 25 a drugi z elektronika za 50 i ten biedronkowy byl duzo gorszy, troche trzeszczalo, niektore kawalki byly znieksztalcone. Drogi byl spoko, uzywalem go przez tydzien w pozyczonym samochodzie i na prawde sie zdziwilem ze moze to tak dobrze dzialac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie polecam. Miałem transmiter w jednej z nawigacji i kaszana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jakaś nowość w tym temacie? Może ktoś zakupił coś nowego i jest zadowolony z użytkowania?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Podpinalem oba ustrojstwa,kaseta z kabelkiem oraz transmiter fm z pilotem.Nie jestem audiofilem ale tego naprawde nie da sie sluchac.Transmiter daje efekt jakbys sluchal muzy z radia ze slabym odbiorem,czegos brakuje.Kaseta,brak slow.W efekcie radyjko gamma skonczylo gdzie jego miejsce;w szafie z butami.Pamietajmy,ze kasety z kabelkami i transmitery fm to sa takie polsrodki i na dluzsza mete nie da sie tego sluchac :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W mojej Becie transmiter wypadł najsłabiej,

kabel pod zmieniarkę lepiej jakościowo ale za cicho ( b. duża różnica w głośności pomiędzy radiem a zmieniarką)

najlepiej u mnie słucha się kasety, poziom głośności zbliżony do radia, znośne szumy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mialem prawie przez 2 lata transmiter w seacie bo nie bylo wyjscia na zmieniarke, ktory kosztowal mnie 100zl z pilotem. bylem bardzo zadowolony z tego :) Wiadomo ze nie bedzie to tak gralo jak porzadne radio itp. ale tak samo gralo jak Radio eska czy inne kanały. Nie bylo problemu z zakloceniami... Jesli juz ktos nie moze miec radioodtwarzacza (tak jak bylo w moim przypadku) to lepiej dolozyc troche i kupic porzadny zeby sie pozniej nie wkurzacz czy meczyc...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Transmiter super sprawa, jeżdżę juz z tym od roku i jest super alternatywą dla radia z cd czy z usb. Polecam Peiying http://allegro.pl/transmiter-fm-mp3-wma-sd-usb-z-rds-pilot-peiying-i2271552750.html zero problemów poza wyczerpanymi bateriami w pilocie :cool

Edytowane przez Ślepy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja po kupnie auta zastanawiałem się...transmitter czy nowe radio z usb... padło na te drugie i jestem zdecydowanie bardziej szczęsliwszy. nie dawno z ciekawosci podłączyłem transmitter siostry ... szumówww to nawet w starych kasetach tyle nie ma ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy od sprzętu - mam transmitter kupiony w Biedronce za 30zł. Nigdy więcej czegoś takiego nie kupię. Cichy jest a jakość dźwięku słaba. Mogłem zapłacić odrobinę więcej i kupić ORI transmitter do mojego telefonu. Drugi transmitter mam w navi modecom - dźwięk o wiele lepszy - aż miło się na tym filmy ogląda :). Ale nadal nie zastąpi to CD/MP3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś jeszcze mógłby się wypowiedzieć na temat transmiterów firmy Peiying?

Np. takich:

http://www.allegromat.pl/aukcja117931

lub droższego wariantu:

http://www.allegromat.pl/aukcja117932

 

Czy takie sprzęty nie będą miały problemu z transmisją stereo? Słyszałem, że niektóre transmitery nadają w mono, choć ich producenci nie chwalą się tym na opakowaniu.

 

A generalnie to pakować się w to czy lepiej kupić radio z wejściem na kartę SD? Trochę jednak żal wypruwać oryginalnego radia, zwłaszcza że jego brzmienie jest naprawdę dobre.

 

A przy okazji zapytam: czy radio VW beta ma z tyłu wyjścia RCA, którymi można wyprowadzić sygnał na subwoofer?

Edytowane przez Obywatel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, pod każde audio da się dorobić złącze AUX :) Nawet jeśli macie kaseciaka na elektrodzie i na googlach zrobicie za parę złotych i kilka chwil zabawy lutownicą złącze AUX. Czy to nie jest lepsze rozwiązanie?

 

W kaseciaku to prosty zabieg z wlutowaniem się pod głowicę bezpośrednio i wyprowadzenie kabelka gdzieś w dogodne miejsce.

 

Problem z głowy :)

 

 

http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic2170415.html

 

Poszukałem za Was :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem transmitery to jedna wielka porażka......... no chyba, że ktoś lubi jakość dźwięku w stylu odtwarzania pocztówek dźwiękowych na gramofonie bambino... (ja słuchałem strasznych szumów i dumy babci ze sprzętu, który za PRL-u za dodatkową premią zakupiła spod lady.............. no, znaczy jak ktoś lubi historie to polecam ;)

od razu przypomina mi się taka scena z filmu "szabla od komendanta" jak to Pawlik jak słuchał radia to jednocześnie prał kijem kure, bo jak nie ma zakłóceń w odbiorze to on nic nie rozumie.............

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności