Skocz do zawartości
nowson

Co sądzicie o takim systemie zamiast DM

Rekomendowane odpowiedzi

Te przyciski funkcyjne do włączania, zmiany głośności wyglądają na małe. Ciężko będzie je obsługiwać w trakcie jazdy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może i tak , ale ciekawe czy to można bez problemu podłączyć???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak szybko startuje ten Android. W chińskich produkcjach potrafi się czasem uruchamiać 30 sekund.

Poza tym ciekawe, czy działa poprawnie wyświetlanie danych na wyświetlaczu między zegarami i czy działają poprawnie przyciski w kierownicy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znalazłem film , chyba turecki :

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I co skusił się już ktoś na taką stację bo muszę przyznać że świetnie to wygląda

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daruj sobie. Wszystkie tego typu sprzęty działają tragicznie. Zarówno te duże w stylu "tesla" jak i te mniejsze. Zainwestuj lepiej w App-Connect i podłącz sobie telefon, bo telefon zawsze możesz zmienić na nowszy, wydajniejszy. Tego już tak nie zmienisz. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogolnie to pewnie nie bylo by tragedii, ale...w opisie jest albo blad albo ten procesor to totalny kastrat(bo powinien miec 4 rdzenie a nie 2), do tego 1gb ramu to zart przy cenie 450-500€, pamiec wbudowana 16gb to tez troche malo nawet przy starym androidzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O tym właśnie napisałem wyżej. Zajarany byłem sprzętem jaki sprawił sobie znajomy do nowego Mondeo. Ekran 12” w stylu Tesli. Nie oszczędzał. Moje emocje opadły jak miałem okazje się tym pobawić. Działanie tragedia. Każde kliknięcie na ekran to oczekiwanie na reakcję. Wygląda spoko to fakt, ale działa tragicznie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrzę na ten filmik i coś mi nie pasuje. W DM i DP mamy po środku tylko ekran i bodaj 2 cieńkie przyłącza. Wszystko inne wpinamy w Unit w schowku. Na filmiku jest chyba Composition Colour, które nie ma unitu w schowku i dlatego mamy Quadlocka i inne przyłącza po środku a ekranem.

Reasumując, jak ktoś ma Composition Colour to może sobie takie ustrojstwo montować ale dla tych co mają lepsze radio (DM, DP, co do Composition Media i Touch nie wiem), to to odpada.

Dobrze myślę czy się mylę?

Edytowane przez shibby

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem coś podobnego w Passacie B7 (ekran 10'1 cala, android 4.4.4). Z podłączeniem nie było kłopotu, potrzebowałem tylko przejsciówki do anteny, reszta pasowała. Działao to fajnie, grało dobrze. Jednak po 2 latach zaczeło się zawieszanie aplikacji typu mapy google czy yanosik. Dzwięk stracił na jakości - charczenie. Kombinowałem z przeładowaniem androida od nowa ale nie pomogło. Byłem zadowolony ale po wystąpieniu tych usterek stwierdzam, że bym tego drugi raz nie kupił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności