Skocz do zawartości
Gość winiarVR6

katalizator w VR6

Rekomendowane odpowiedzi

a nie za 40zl,wykonczy ci tosilnik i nic pozatym,pozdro
:ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam takie pytanko co wy na to zeby wywalic tłumik srodkowy(ta patelnie)

 

i czy jak katalizator smierdzi zgnilymi jajkami tzn ze juz po nim(po ostrej jezdzie sie to objawia)

bo mam ochote przy okazji mu wstawic rure w srodek

Edytowane przez uszek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
i czy jak katalizator smierdzi zgnilymi jajkami tzn ze juz po nim

 

Raczej tak a co do środkowego jak go wywalisz to będzie głośno :D Dodam że jak ja szukałem to nie było zamienników ale z tego co pamiętam to od toledo 2.0 16V podchodzi po drobnych modyfikacjach :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie juz jest glosno bo ten tlumik ma przedmuchy a zastanawiam sie czy by go nie wywalic calkiem

jest niby tlumik do vr na allegro

http://allegro.pl/item630232758_tlumik_srodkowy_vw_passat_2_0i_16v_2_8i_v6_vr6.html

ale czasem to bywa tak ze lepiej wstawic rure niz jakis zamiennik

 

wogole ktos wie jaka jest srednica rury ?

Edytowane przez uszek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to ja odgrzeje kotleta.mam pytanie chce wymienić na dniach wydech czyli tłumik końcowy tłumik środkowy złącze elastyczne no i to by było na tyle ale może przy okazji pozbyć sie katalizatora czy to coś zmieni bedzie miało pozytywny czy negatywny wpływ na silnik i ogólna jazde autem dodam, że silnik 1.8 ABS wtrysk jedno punkttowy a sonda lambda jest na samym końcu kolektorawydechowego. Prosze o doradzenie czy lepiej go wywalic i wspawać po prostu rure o takiej samej średnicy czy lepiej zostawić tego kata, a moze istnieje możliwość przeczyszczenia tego kata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No to ja odgrzeje kotleta.mam pytanie chce wymienić na dniach wydech czyli tłumik końcowy tłumik środkowy złącze elastyczne no i to by było na tyle ale może przy okazji pozbyć sie katalizatora czy to coś zmieni bedzie miało pozytywny czy negatywny wpływ na silnik i ogólna jazde autem dodam, że silnik 1.8 ABS wtrysk jedno punkttowy a sonda lambda jest na samym końcu kolektorawydechowego. Prosze o doradzenie czy lepiej go wywalic i wspawać po prostu rure o takiej samej średnicy czy lepiej zostawić tego kata, a moze istnieje możliwość przeczyszczenia tego kata.
nie ma możliwości czyszczenia kata a jeśli nie masz problemów s poruszaniem się tym autem to zostaw kata w spokoju a bez tego to może nie przejść badania technicznego a i może mieć lepszy ciąg bez kata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze ale napisałeś co wiedziałeś albo albo to mi nic nie dalo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kurcze ale napisałeś co wiedziałeś albo albo to mi nic nie dalo.
no to jest moje zdanie nie usuwaj kata bo nie przejdzie auto przeglądu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tam nie przejdzie ja zawsze do speed caru jeżdze4 samochodami i na zadnym nie patrzyli zawartości co2 i siarczanów w spalinach:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności