Skocz do zawartości
george1255

B6 Montaż led / Demontaż podsufitki bagażnika

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, dorwałem od chińczyka 2 paski LED za grosze. Chciałbym je umieścić pod roletą, aby wieczorową porą nie odsuwać za każdym razem rolety aby zobaczyć cokolwiek w bagażniku. Wie ktoś jak najłatwiej poprowadzić przewód ze zdjęcia (czerwona kreska), aby Ledy zapalały się razem z lampką w bagażniku? Może gdzieś niżej jest poprowadzony przewód który podaje napięcie do lampki i nie trzeba rozbierać podsufitki? I czy po podpięci nie będzie wywalać błędu żadnego?

Proszę o wsparcie. Jeżeli temat był to proszę o link.

 

Pacjent Passat B6 kombi '09r.

 

Pozdrawiam

 

4290faede5b9dd66m.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zbyszek przypominam Ci że instalacja w modelu b6 jest na szynie CAN. Jeśli jest to listwa led taka typowa jak do mebli kuchennych to możesz być pewny, że będzie błąd spalonej żarówki. Miejsce poprowadzenia kabla do podświetlenia moim zdaniem jest idealne.

Edytowane przez 77Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zbyszek przypominam Ci że instalacja w modelu b6 jest na szynie CAN. Jeśli jest to listwa led taka typowa jak do mebli kuchennych to możesz być pewny, że będzie błąd spalonej zarowki żarówki. Miejsce poprowadzenia kabla do podświetlenia moim zdaniem jest idealne.

 

Marku, tylko jak się dobrać do słupka i poprowadzić kable? Na tym polega problem. Nie chce nic zniszczyć, oderwać czy połamać.

Jeżeli będzie błąd to zainwestuję w lepsze ledy z CAN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oświetlenie wewnętrzne nie jest monitorowane więc nie będzie błędu. U siebie mam wymienione wszystkie lampki wew. na LEDY (nie "CANBUS") i wszystko jest OK. Zresztą ty chcesz tylko dołożyć do oryginalnej żarówki więc w ogóle nie ma co się martwić o błędy.

Co do prowadzenia kabla to musisz pewnie zacząć od demontażu "boczka" bagażnika - potem dopiero będzie można zdjąć osłonę słupka.

Przeglądnij temat: http://forum.vw-passat.pl/threads/25760-Hak-holowniczy - tam powinno być napisane jak się dobrać do tapicerki bagażnika bo pod tym boczkiem jest montowany moduł do haka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Marku, tylko jak się dobrać do słupka i poprowadzić kable? Na tym polega problem. Nie chce nic zniszczyć, oderwać czy połamać.

Jeżeli będzie błąd to zainwestuję w lepsze ledy z CAN

 

Jak już wszystko będziesz miał to daj znać a zdejmë Ci boczek słupka i poprowadzimy kable.

Edytowane przez 77Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak już wszystko będziesz miał to daj znać a zdejmë Ci boczek słupka i poprowadzimy kable.

 

Niestety wyprowadziłem się z Warszawy, zapraszam na Lubelszczyznę, do Włodawy jakiś urlopik to polecam Okuninkę i j.Białe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ja zamontowałem listewki led we wnękach boczków bagażnika

IMG_20181112_184047.jpg

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności