Skocz do zawartości
mirek7009

wycieraczki przód

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie mam takie pytanie bo moje wycieraczki chyba żyją własnym życiem... Otóż gdy ustawię włączanie czasowe i wybiorę obojętnie którą prędkość to i tak wycieraczki chodzą raz szybciej a raz wolniej. Machną raz i stoją a za chwilę machną kilka razy pod rząd. Dodam że dzieje się to jadąc raczej ze stałą prędkością, a deszcz nie pada coraz mocniej (bo już myślałem że może to mieć jakiś związek z czujnikiem deszczu). Jak jadę szybciej to wycieraczki pracują też częściej i to rozumiem, ale jadąc po mieście 50km/h wycieraczki paradują jak im się podoba. Ktoś coś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej regulujesz czułość czujnika. U mnie też działają jak chcą.

 

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nadszedł czas na wymianę wycieraczek. Zastanawiam się nad Valeo i Bosch.

Bosch na allegro występują w dwóch rodzajach opakowań:

- http://allegro.pl/wycieraczki-bosch-aerotwin-vw-passat-b7-2011-2014-i6559083009.html

 

- http://allegro.pl/bosch-aerotwin-wycieraczki-600-475-vw-passat-b6-b7-i6028043549.html

Czy to jakieś "podróby"?

A jak sprawuje się VALEO?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znalazłem VW AeoroSet. Tylko zastanawiam się czy to jakieś znalezisko w magazynie VW - nie wiem czy są jeszcze produkowane. Warto kupić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam valeo sam ich używam i jestem zadowolony.ładnie zbierają nie piszczą nie szorują itp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
znalazłem VW AeoroSet. Tylko zastanawiam się czy to jakieś znalezisko w magazynie VW - nie wiem czy są jeszcze produkowane. Warto kupić?

 

A czemu nie mają być produkowane?? :hmm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze kupuję takie w aso i nigdy problemów nie miałem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli mocowanie będzie pasować? Ile czasu wytrzymują?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A z mocowaniem to nie podpowiem.

Ile wytrzymują? Zależy kto jak patrzy. Jedni jeżdżą kilka lat i twierdzą że jest dobrze. Ja zmieniam co najmniej raz w roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze Valeo wytrzymały 4 m-ce i zaczely mazac. Teraz zalozone kolejne i zobaczymy jak daleko zajada. Koszt ok 85zl.

W ASO sa dwie wersje : eco za ok 99zł oraz normalne valeo za ok 170zl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi valeo w pasu wytrzymały 4 dni bo miały się ułożyć ale jak się ułożyły było gorzej niż jak je założyłem wymienili mi na nowe i jak na razie tydzień jest ok a te same założyłem do Fiata Żony i od początku było ok(valeo założyłem tylko dlatego że w VW I Fiacie idą na pierwszy montaż) z kolei w EVO X mam denso( pierwszy montaż) i jest petarda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopacy powiedzcie po czym poznać wersję ECO wycieraczek od tych droższych?

3C8 998 002 to wersja eco?

Ten model posiada wskaźnik zużycia.

Edytowane przez marcinsgdz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja niebawem u siebie będę DENSo testował(znajomi testują piórka oznaczenia DUR i urywają głowę). Pozytywne doświadczenie mamy także z SWF.

Pozdrówki

marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie! Szybkie pytanie: czy pióra wycieraczek z B6 są identyczne jak do B7?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poleciacie jakies?:D musze zmienic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pióra wycieraczek przód B6 nie są identyczne jak w B7. W B7 są zastosowane dwa rodzaje mocowania,różnią się szerokością - od 10.2011 wynosi 16mm , dobór przez VIN lub przymiarka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedz, tego się obawiałem... Już zamówione przez internet i nadzieja , że przyjdą odpowiednie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupowałem wycieraczki w sklepie z uniwersalnymi końcówkami. W moim B7 podeszły końcówki od B6 są około 1mm szersze . Pzdr Piotr

 

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności