Skocz do zawartości
Robson75

Składane lusterka z pilota a moduł komfortu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam takie pytanie,czy da sie zakodować lusterka aby składały się gdy zamyka się auto pilotem,a jak się otwiera to żeby się rozkładały.jesli tak to czy ma znaczenie jaki moduł komfortu jest zamontowany?

Dzisiaj próbowaliśmy i znajomy powiedział że ten moduł nie obsługuje takiej funkcji. Ktoś podpowie jak to zrobić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam.

Mam takie pytanie,czy da sie zakodować lusterka aby składały się gdy zamyka się auto pilotem,a jak się otwiera to żeby się rozkładały.jesli tak to czy ma znaczenie jaki moduł komfortu jest zamontowany?

Dzisiaj próbowaliśmy i znajomy powiedział że ten moduł nie obsługuje takiej funkcji. Ktoś podpowie jak to zrobić?

 

Głupoty pisze twój kumpel, lusterka z pilota nie mają nic wspólnego z komfortem, reszty nie będę rozpisywał po raz enty, jest na forum poszukaj.

 

 

 

Wysłane z mojego Lenovo P2a42 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz zmienić kodowanie na 99 w kanale (9)-System_Parameter_0-System Parameter Byte8 (w sterowniku drzwi), zresztą wszystko jest opisane tutaj: http://forums.vwvortex.com/showthread.php?7175626-Passat-CC-auto-folding-side-mirrors-DIY-tutorial-(nice-coding-feature)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam vcds 15,7 próbowałem zaprogramowac moje elektryczne Lusterka i podczas security acces i wpisaniu kodu 04354 adaptacja nie jest dostępna. Czy mogę to jakoś inaczej zrobić?

Edytowane przez nicqo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie każdy sterownik da się zakodować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie każdy sterownik da się zakodować

 

Ok rozumiem, a gdzie mogę sprawdzić jaki mam sterownik. Jaka jest lista sterowników które idzie zakodowac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ok rozumiem, a gdzie mogę sprawdzić jaki mam sterownik. Jaka jest lista sterowników które idzie zakodowac?

 

VCDS kanał 42 "Door Elect, Driver"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na GEN.4 działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności