Skocz do zawartości
kamil1993

Łuszcząca sie konsola

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Panowie od dłuższego czasu widze jak konsola w okolicach kluczyka oraz z prawej strony navi zaczyna sie łuszczyc i czarne płatki robią się na niej.. Jest to normalne ? da rade jakoś temu zaradzic ?? Nie ukrywam ze strasznie mnie to denerwuje...17797455_1380736068650888_1816607715_o.jpg

17837518_1380736031984225_1469117300_o.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam. Panowie od dłuższego czasu widze jak konsola w okolicach kluczyka oraz z prawej strony navi zaczyna sie łuszczyc i czarne płatki robią się na niej.. Jest to normalne ? da rade jakoś temu zaradzic ?? Nie ukrywam ze strasznie mnie to denerwuje...[ATTACH=CONFIG]152547[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]152548[/ATTACH]

 

Mam to samo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

typowe dla b6 raczej nic z tym nie zrobisz ew.wymiana konsoli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
typowe dla b6 raczej nic z tym nie zrobisz ew.wymiana konsoli

 

Tyle że ja mam to w B7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie wieszajcie przy kluczykach żadnych pierdół breloczków itp. bo to one najprawdopodobniej powodują takie uszkodzenia ,u mnie nic takiego sie nie dzieje ,ale też kluczyk jest zawsze w kieszeni . U kuzynki mojej , która ma CC ,wisi zawsze ,wraz z kluczykiem ,mnóstwo innych kluczy i tam dopiero to wygląda strasznie. Więc ja celuję w mechaniczne uszkodzenie konsoli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy kluczyku to normalne ale przy navi to nie widziałem jeszcze:hmm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszędzie tam, gdzie często plastik jest dotykany, przycierany będzie się zapewne po dłuższym czasie łuszczył. U mnie przy kluczyku też jest wyświecone a przy navi plama, bo odłazi właśnie ten plastik (pewnie ktoś rękę trzymał zawsze przy dotykaniu ekranu).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W poprzednim modelu b6 zmieniałem cały element na nowy ten przy kluczyku. Zasadą jest nie używanie do czyszczenia i konserwacji plaka. Niszczy całą strukturę na plastikach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności