Skocz do zawartości
jofa-j1

Spot VW Pogoria

Rekomendowane odpowiedzi

Jako że wątek o tym spocie jest zamkniety to załozyłem nowy temat. Spot fajny, jako uzytkownika Passata na zlocie tam jeszcze nie byłem ale mieszkam niedaleko i często jestem dokładnie wtym miejscu gdzie byliście. Jestem tam często gdy wieje wiatr z kierunku wschodniego bo wtedy fajnie mozna tam popływać na desce z żaglem. A oto co mnioe spotkało gdy tam chciałem kilka dni temu dojechać:

brama.jpg

Dodam że jest to zdjęcie ostatniego odcinka drogi dojazdowej, asfaltowej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A oto co mnioe spotkało gdy tam chciałem kilka dni temu dojechać:

A taka fajna miejscówka, miejmy nadzieję, że plażowicze szybko się z tym uporają :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się chce, to się dojedzie bez problemu, nawet jak tam chiński mur postawią. Wczoraj zrobiłem rekonesans i nie powinno być problemu, byle tylko pogoda była, to będzie chillout:plaza:piesio:jack

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada się grubo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy i o której jest ten spot?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kiedy i o której jest ten spot?

Na razie to pewno czekamy na jakaś normalną pogodę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I bardzo dobrze, nie bedzie nam nikt śmiecił i hałasował podczas chilloutu:plaza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jak tam popływać???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wpław :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To jak tam popływać???

Spoko, wjazd jest, ale od innej strony i nie wszyscy o nim wiedzą :D

Wpław

Marek, ale Ty tylko w kapoku :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zwiedzałem pole kempingowe nad zalewem Chechło i muszę przyznać, bardzo przyzwoicie dużo trawy tylko niestety w sezonie celować trzeba ;)

 

6df2e235.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tzn co, mało miejsca i rezerwować trzeba?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sezonie prZy pogodzie 1H NA WJAZD I Z NA WYJAZD TRAGEDIA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to ja jednak stawiam na Pogorię IV, będę tylko musiał obczaić czy nie będzie jakiegoś polowania na plażowiczów ze względu na zakaz ruchu od strony Wojkowic Kościelnych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To jak tam popływać???

 

Ostatnio pływałem tam w piatek ale to od strony torów (tamy

smr.jpg

zdj.pog.jpg

Sprawdzę jeszcze kiedyś jak mozna dojechać na plażę nie łamiąc przepisów. Możę od strony S 1/ul. Kryniczna ?

Edytowane przez jofa-j1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzę jeszcze kiedyś jak mozna dojechać na plażę nie łamiąc przepisów. Możę od strony S 1/ul. Kryniczna ?

No, dobrze kombinujesz kolego:hurra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gazeta pl.

Ktoś już się siłował ze szlabanem blokującym autom wjazd nad Pogorię IV

 

Szlaban zamontowany przed mostkiem prowadzącym nad zalew od strony Wojkowic Kościelnych wzbudza emocje, stąd pewnie pierwsze próby z jego wytrzymałością.

 

Szlaban wraz z poprzedzającym go znakiem zakazu wjazdu został ustawiony przez przedstawicieli urzędu gminy w Siewierzu. Jak wyjaśniali nam jego przedstawiciele, stało się tak m.in. na wniosek okolicznych mieszkańców.

 

Część osób montaż szlabanu przyjęła ze zrozumieniem

 

– Po uzgodnieniu z Komendą Powiatową Policji w Będzinie i Regionalnym Zarządem Gospodarki Wodnej w Gliwicach ustawiono znak zakazu wjazdu na drogę gminną niepubliczną w kierunku zbiornika z wyłączeniem rowerzystów oraz dojazdów do nieruchomości. Z tych samych względów 10 kwietnia zabudowano szlaban ograniczający wjazd samochodów na teren zbiornika – mówił nam Marcin Machura z Urzędu Miasta i Gminy Siewierz.

 

Część osób przyjęła montaż szlabanu ze zrozumieniem. – I bardzo dobrze! To jest zbiornik retencyjny a nie jeziorko, w którym myje się smrody i kąpie olejem ze swojego starego trupa. Od początku nie miał funkcji rekreacyjnej tylko odwadniającą! – można było przeczytać w komentarzach pod tekstem na sosnowiec.wyborcza.pl.

 

– Mieszkańcy Wojkowic mieli styczność z „gośćmi” Pogorii od wielu lat. Quady jeżdżące przez cały dzień i noc, rozruby, pijaństwo, tony śmieci i nie wiadomo co jeszcze. I tyle utopionych osób. Jeśli mieszkańcy Marianek teraz biadolą, może warto postarać się o podobny szlaban w swojej okolicy, bo wreszcie Gmina Siewierz zrobiła z tą dziczą porządek – napisał ktoś inny.

 

Kilka osób zwracało uwagę, że teraz ruch nad Pogorię IV przeniesie się m.in. na ulicę Kryniczną w Dąbrowie Górniczej i to właśnie to miasto będzie musiało się mierzyć z problemem.

Szlaban już został pokrzywiony. A co zrobi Dąbrowa Górnicza?

 

Na razie mierzyć swe siły ktoś już próbował z nowym szlabanem, co widać po przekrzywionej belce. Gdy zacznie się sezon, może się zdarzyć, że będzie miał naśladowców. Część osób może wybrać jednak dojazd od strony drogi S1 m.in. przez wspomnianą ulicę Kryniczną.

 

Zapytaliśmy więc przedstawicieli dąbrowskiego magistratu, czy wzorem urzędników z Siewierza również planują obostrzenia przy dojeździe nad Pogorię IV.

 

– Obecnie nie planujemy montażu żadnych szlabanów przy dojeździe nad Pogorią IV, między innymi dlatego, że w Dąbrowie Górniczej takich punktów dojazdowych jest znacznie więcej niż od strony Siewierza – powiedział nam Bartosz Matylewicz, rzecznik Urzędu Miejskiego w Dąbrowie Górniczej.

 

Bartosz Matylewicz podkreślił, że dąbrowscy urzędnicy będą monitować sytuację nad Pogorią IV. – Będziemy też na bieżąco reagować w porozumieniu ze strażą miejską i policją, która zgodnie z porozumieniem zawartym z miastem w sezonie letnim wyślę nad zbiornik dodatkowe patrole – dodaje rzecznik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności