Skocz do zawartości
PiotrekPO

Odpadła zaślepka na spryskiwaczu reflektora

Rekomendowane odpowiedzi

W poniedziałek zadzwoniłem do ASO w Kalinówce koło Lublina.  Powiedziałem ,że odpadła mi na s-ce przy 140km.h. Rozmowa:

Pani : naprawa jest płatna 200 zł

Ja: dlaczego skoro samoczynnie odpadła i jeszcze niebezpieczeństwo powstało

P ( po chwili ciszy i konsultacji) : jednak możemy rozliczyć gwarancyjnie, proszę VIN

W piątek montaż polakierowanej. Lewą już trytką przywiązałem

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 10.02.2020 o 14:41, sosek napisał:

Możecie podpowiedzieć w jakim serwisie założą nową klapkę w ramach gwarancji ?Klapka odpadła podczas jazdy , niestety serwis nie chce tego zrobić na gwarancji, macie jakieś pomysły ? Koszt 400 zł za kawałek plastiku.

IMG_20200208_173027.jpg

Nie minęły 2 tygodnie, a nie mam już drugiej zaślepki odpadła w czasie jazdy uderzając w przednią szybę jakieś jaja !!!

 

W dniu 10.02.2020 o 14:41, sosek napisał:

Możecie podpowiedzieć w jakim serwisie założą nową klapkę w ramach gwarancji ?Klapka odpadła podczas jazdy , niestety serwis nie chce tego zrobić na gwarancji, macie jakieś pomysły ? Koszt 400 zł za kawałek plastiku.

IMG_20200208_173027.jpg

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie też wczoraj odpadła. Już zamówiona w ramach gwarancji. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie również odpadła jedna z zaślepek i ASO Krotoski Cichy (Szczecin) uznało gwarancję
Czekam już 2,5 miesiąca, ASO milczy i szlag mnie trafia za każdym razem jak podchodzę do auta i widzę tę dziurę.
Swoja drogą ile czekaliście na naprawę takiej pierdółki, ciekawe ile naprawiają zawieszenie lub inne bardziej skomplikowane rzeczy

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie po kilku dniach od zgłoszenia zadzwonili, że można przyjeżdżać na montaż. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tydzień czekałem. W ASO dla jednej klapki nie będą lakieru mieszać i pistoletu brudzić. Pewnie czekają aż się pojazd w takim kolorze trafi do naprawy lakierniczej ,wtedy lakierowanie nic ich nie kosztuje . Niektóre ASO nie mają swojej lakierni tylko dają podwykonawcom- to też może wydłużyć czekanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 20.11.2019 o 08:15, grus napisał:

Hej,

Trochę się zeszło, nie miałem jak wcześniej zrobić zdjęć. Chyba nie ma co się rozpisywać, wszystko widać na obrazkach.

IMG_20191120_075834.thumb.jpg.a9528218bb5d98d63098c2609a1353ef.jpgIMG_20191120_075940.thumb.jpg.dd66b2cecfac825381fa31b9859fe385.jpg

Super pomysł z tą trytytką. Mnie też to dopadło drugi raz (po gwarancji). Pierwsza zmiana też skończyła się skrobaniem trzpieni bo zaślepka nie leżała. Może za mocno poskrobałem i dlatego odfrunęła. Z trytytką powinno być lepiej.. Czekam na przesyłkę z Allegro. Niby nowy oryginał. Ogólnie dramat żeby w takim aucie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie właśnie odpadła już druga zaślepka. Wymieniona zostanie na gwarancji. Czekam na info kiedy będzie polakierowana. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odleciała w siną dal, Kosz nowej z lakierowaniem i montażem 65 €

20210104_200907.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem passata i nie domyka się właśnie klapka... dysza chowa się normalnie, ale jak zaloze klapke musze ją lekko pchnąć żeby wróciła. Coś trzeba zeskrobać z tych trzpieni tutaj pisaliście. I pytanie gdzie mam skrobać bo Skrobałem na szerokość te dwa bolce i czy coś zrobiłem źle? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja u siebie tez miałem ten problem jedna odpadła w zimę na autostradzie kupiłem nowa dałem polakierować i po montażu lekko trytkami tam umocniłem mocowanie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Własnie już 3 raz wyleciała mi ta tandetna zaślepka. Za kazdym razem kupowałem oryginał w ASO, więc nie oczekujcie dobrej jakości.

Muszę zastosowac ten patent z trytytką, bo już mnie wkurzają te wylatujące zaślepki - ostatnio za oryginał w kolorze (sprawdzaja po VIN) zapłaciłem 175 zł w Volkswagen Centrum Wrocław.

Wcześniej mi tylko wylatywaly, tym razem zauwazylem, że z jednej strony urwało się mocowanie (nie ten precik, tylko plastik z mocowaniem do spryskiwacza).

Wkurzająca sprawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności