Skocz do zawartości
radekrp90

[B6] Identyfikacja dekorów wnętrza

Rekomendowane odpowiedzi

Szukałem i nie znalazłem, pytałem na SB - bez odzewu więc postanowiłem założyć temat aby mieć pewność ;)

 

Rozchodzi się o to, że nie wiem jak wyglądają poszczególne dekory w B6 w zależności od kodu. Niby w sieci są zdjęcia ale to mi nie daje spokoju, bo nie zawsze są one jednoznaczne (albo raczej ja nie potrafię na zdjęciach znaleźć różnic).

 

Raczej na 99% nie mam alu więc zostają dwie opcje:

- Z88 - szczotkowana stal szlachetna

- 3H5 - chrom matowy

 

Wyczytałem w katalogu, że dla Comfortline z wnętrzem Latte Macchiato [PR-UR] powinien być Z88 ale znów na forum gdzieś widziałem, że niby to powinien być w PL chrom...

 

Zdjęcia poniżej:

 

Dlaczego pytam? Chciałbym ogarnąć kilka modyfikacji wewnętrznych za jednym razem (Climatronic, Auto Hold i może czujnik deszczu + lusterko), a nie wiem jakiej ramki dla Climatornic'a powinienem szukać :D

 

Dekor2.jpg

 

Dekor1.jpg

 

Jeśli już było to proszę o połączenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem - to nie zgodne z regulaminem, ale podbijam temat. Może ktoś posiada zdjęcia dekorów takie aby łatwo je było zidentyfikować.

 

Z góry dzięki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Weź się za ramkę od radia jest najłatwiej, od dołu(od strony climatronika) pociągnij do siebie, tam są 2 spinki, i dwie spinki po bokach na w połowie wysokości.

 

Film powinien pomóc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najłatwiej wychodzą dekory szufladek - w górę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posprawdzałem sobie ramkę radia oraz fronty szuflad ale nic tam nie znalazłem poza numerami części.

 

Z ciekawości natomiast wykupiłem sobie godzinny dostęp do ErWin'a - i to był strzał w 10-kę.

Drogie, bo drogie. Nie ma tam instrukcji po PL, nie ma też wszystkich SSP (a na to głównie liczyłem, żeby sobie poczytać coś więcej niż jest na chomiku itp) ale... zadziałała identyfikacja VIN (nawet przy numerze dla poprzedniego B4 zadziałało perfekcyjnie, wszystkie opcje zgadzały się ze stanem faktycznym), a tam oczom ukazał się napis:

 

Decorative inserts in "Brushed StainlessSteel Appearance"

 

A więc wszystko jasne i jest tak jak przypuszczałem, czyli Z88 ;)

 

Dzięki za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności