Skocz do zawartości
johny x

Grupa Śląska XII Zlot Ogólnopolski Łapino 23-25.06.2017

Rekomendowane odpowiedzi

:vw: Grupa Śląska XI Zlot Ogólnopolski - Łapino

23-25.06-2017r :vw:

 

 

images?q=tbn:ANd9GcQ2dAgwxI9StY8hzRn34g91YbpjA3EQon-5W1pnuYT09rZe7F3g

 

 

Info dotyczące XII Zlotu Ogólnopolskiego : KLIK

 

 

Off Top : KLIK

 

Formularz zgłoszeniowy : KLIK

 

Witam :kumple jak w temacie kolejny XII Zlot Ogólnopolski , będzie organizowany w dniu 23-25 czerwca 2017r., w miejscowości Łapino - Kolbudy woj. Pomorskie , miejsce zakwaterowania "Ośrodek Wypoczynkowy " Roma " . Pełne info dot. samego Ośrodka , jaki i innych atrakcji jest podana w pierwszym linku tematu :ok:.

Organizator Zlotu :kumple Ziewal który podjął się nie lada wyzwania :respect , temacik Zlotu Ogólnopolskiego będę śledził na bieżąco, zatem jeśli by się coś zmieniło wrzucę pełne info :ok: .

 

 

Zapraszam Wszystkich Chętnych :kumple

:vw:

 

Lista chętnych :

 

1/ mkpol + Daria :vw:

2/ rainman777, yeyey :vw:

3/ romeo9999 :vw:

4/ Zwierzak :vw:

5/ Robuś :vw:

6/ johny x :vw:

Edytowane przez johny x
edycja listy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hallo :kumple , jak tam plany kto kiedy jedzie hmm :hmm, może udało by się razem ruszyć :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

My w piątek tak koło 6 rano.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

My będziemy na miejscu w czwartek wieczorem i zostajemy do poniedziałku :vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A my wyjeżdżamy w piątek ok 10.00,chyba że mi w pracy nie pyknie, to się będę musiał do Janka uśmiechnąć :padam:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja muszę dograć temat z Zwierzakiem :kumple , w sumie czwartek popołudniu mam już wolne :ok:

Edytowane przez johny x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkim udającym się na Zlot bezpiecznej oraz szerokiej drogi, i do zobaczyska na miejscu :vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udanej zabawy życzymy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reasumując Zlot Ogólnopolski na bogato :kciuki wrzucam fotę całej ekipy :dobrze

 

 

LNQ38wIZ4dOzKw0B6wm4uQCGk0wBj1WO48pDT6C6aN5WEUpwX_uBCwO-eeZ_Z9CQ7Wdx2tDgQqETpfmj8yFdFsOMuPrZRLVgsey63gmjkdJ5jZMGUqFFZkn5Vb3MVPg4YRek7AxvOWvajqgWRNYu85mb3WmC1f4_-wOslZciO8RBMdeIXpNUr-6sP9gGIjonq2yv607fW-jU8ZT0WAo2XjiJLSmVL0yb2O2emtuJP07vS74CDTxR7CbBhd0A4eW3Oj3BY_WZb62ix8ko7bJ6sbsUYUOouiK4OjPR43oLl3vXuPs4JX7BDMbhAe-YK-BknJj2hBGKFw7TCmowjliZPG2SG0ZBWDIVJxsGTEbd1Exxvx9uxPo7ihuLFb9PiJ91rnGMtDBKK6jlsFbBJcL6U37QD7JVlZPPkJRngVvPnoFEspyTBmIuou7ldVT1Zn64ldjsegRNKqVGnC3m6ohoudLqH6fzqZDBtclRdQAl5_-z9cNbWjdHGBXwYrjk-yQCu2_JImHFYlZ1J_S0UOfEdh1V6wHxkFeCq0DOBsBKaNLlPij9al3-tzFgTzayNB4OSSLeKxRT4eLAcY4O3ZE-4aGPQcpXzxEtsmmNFyq2Ik-eHPchJRxNXYwzFmVvPrjZjwZcESD-RywJeZdTd6l2yVZSlANJxejaLAjefj_caAU5VJE=w957-h638-no

 

resztę można oblukać tu : KLIK

 

Wszystkim obecnym dziękuje za wspólną biesiadę :kumple, zabawę i klimat , Zwierzowi że poleciał ze mną na Zlocik ok: , Markowi za wspólną drogę no i gratki za wygrane trofea :brawo , Miłemu z Asią że wytrzymali z Johnym i Zwierzakiem pod wspólnym dachem :) ( mam nadzieję że nie chrapałem głośno :) ) , Robusiowi z Alą za wspólną kawę stawiającą na nogi oraz Wojtkowi za przybycie pomimo wielu przeciwności :).

Pozdrawiam :vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności