Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, pomocy koledzy,czy ktoś wymieniał i podpowie jak wymienić drążek stabilizatora ? 2 dni temu pękł, kupiłem nowy i nie wiem jak się do tego zabrać.:niekumam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

??? Wykręcić stary i przykręcić nowy. Jak coś to obejrzyj łysego z kanału Miłośnicy 4 kółek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To wiem że odkręcić 4 śruby ale jak go wyjąć ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klucz płaski i jeżeli dobrze pamiętam to spline do kontry który w chodzi do wnętrza gwintu na którym zakręcona jest nakrętka.

Trzeba dobrze to namoczyć bo często pęka gwint podczas trzymania kontry no i dobry łom do odgięcia stabilizatora.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale chodzi autorowi o łącznik stabilizatora czy o drążek stabilizatora? Jak o łącznik to nawet nie powinno być pytań o coś takiego ale jeśli o drążek to już co innego. Na foto widać o co chodzi. Chyba najprościej w kilka chwil opuścić lub odkręcić sanki, nowy drążek z nowymi gumami a po montażu sanek geometria. Pytanie jeszcze czy przedni drążek czy tylni, za mało konkretne pytanie. passat-b6-sanki-zawieszenie-przod-super-stan-4235333555.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

polecam

 

 

jest cała seria z B6 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiej firmy polecacie łącznik stabilizatora? Mam do wymiany ;)

 

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jakiej firmy polecacie łącznik stabilizatora? Mam do wymiany ;)

 

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

 

http://www.motostacja.com/p/2563/5849/lemforder-lacznik-stabilizatora-passat-b6-golf-v-a3-8p1-audi-katalog-osobowy.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wymieniałem łącznik stabilizatora. Niestety kontry się wysypały - pękły ( oryginał drążek VW)- niestety kantówka i wycinanie śrub. Montaż nowej - podnośnik + kobyłka (może być cegła czy co kto ma ) podłożona do ustawienia wysokości ( opuszczamy podnośnikiem). Łącznik z uwagi na drogi na jakie jest narażony pojazd kupiłem najtańszy(KAMOKA) i jest OK.

Edytowane przez darom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności