Skocz do zawartości
Robson75

Zasięg świateł drogowych bixenon w b7

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam takie pytanie,czy jest mozliwość zwiększenia zasięgu bądź intensywności świecenia w bixenonie świateł drogowych.Wydaje mi się ,że świecą trochę za słabo,I jeszcze jedna rzecz, przy otwieraniu auta jak włączają się się światła mijania to najpierw świecą jasno ale za chwilę ściemniają się ,też tak macie u siebie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na długie nie narzekam, a co do Coming & Leaving home to nie używam. Szkoda mi aku na zbędne bajery. Wyłącz i się nie będziesz denerwował...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może żarniki już do zmiany ? Mogły się wypalić i dlatego słabo świeci....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W busie mam zwykłe h7 i swiecą super a w pasku jakoś dziwnie rozproszone , nie ma aż tak znacznej róznicy pomiedzy mijania i drogowymi,moze to rzeczywiscie kwestia żarników

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo masz już wypalone odbłysniki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Albo masz już wypalone odbłysniki

 

Zacznę od wymiany żarników a później ewentualnie odbłyśniki , może ktoś doradzi jakie dobre żarniki

Edytowane przez Robson75

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki masz przebieg auta ? U mnie 112 tys i drogowe świecą dobrze, jest duża różnica w stosunku do mijania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jaki masz przebieg auta ? U mnie 112 tys i drogowe świecą dobrze, jest duża różnica w stosunku do mijania.

 

mam 180 tys ,pewnie oryginalne żarniki , tak jak pisałem wczesniej nie ma znacznej różnicy pomiedzy mijania a drogowymi.Swiatła drogowe są rozproszone więc chyba na poczatek wymienie żarniki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam osram cool blue Intense 6000k. Jest cały temat na forum o żarnikach do passata, poczytaj i wybierzesz cos dla siebie. Żadnej taniochy na pewno nie wsadzaj. Musisz sie liczyć z kosztem 400-500 pln..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Musisz sie liczyć z kosztem 400-500 pln.

Rozumiem że za komplet.

Na alledrogo znalazłem takie zarniki za 330 zł ,oby jakość była dobra a moze poszukać w sklepie

Edytowane przez Robson75

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na allegro może być ciut nie oryginalne. Ja kupowałem zawsze w http://www.hurt.com.pl i nie miałem problemu. Inna sprawa że jako długoletni klient mam tam jeszcze troszkę zniżek. A co do podróbek to jak założysz to może być później klops np. z kloszem czy też z zakłóceniami...

 

FRD-L09 Rulez

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do 320 zł kupisz komplet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Polecam osram cool blue Intense 6000k. Jest cały temat na forum o żarnikach do passata, poczytaj i wybierzesz cos dla siebie. Żadnej taniochy na pewno nie wsadzaj. Musisz sie liczyć z kosztem 400-500 pln..

 

Podane przez ciebie żarniki w testach wypadają bardzo dobrze więc chyba takie zakupię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Podane przez ciebie żarniki w testach wypadają bardzo dobrze więc chyba takie zakupię

 

Jak już zmieniać to raz a dobrze, potem tylko niepotrzebne stresy i ponownie zrzucanie zderzaka. Oczywiście wiąże się to z większym jednorazowym wydatkiem. Mam te żarniki już 4 miesiąc i świeci naprawdę rewelacyjnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak już zmieniać to raz a dobrze, potem tylko niepotrzebne stresy i ponownie zrzucanie zderzaka. Oczywiście wiąże się to z większym jednorazowym wydatkiem. Mam te żarniki już 4 miesiąc i świeci naprawdę rewelacyjnie.

W B7 trzeba ściągać zderzak zeby wymienić żarniki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W B6 trzeba ale w B7 nie trzeba sciagac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W B6 trzeba ale w B7 nie trzeba sciagac

 

uff,czyli szybka robota

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności